Gündem

Senetle Borç Para

Vakıflar, zenginler, kuyumcular, borç vermeyi iş haline getirenler, telefon hattı üzerinden para veren kişiler senetle borç para vermektedir.

Senetle Borç Para Verilir mi?

Nakit İhtiyaçları

Günlük hayatta ihtiyaçlar için para gereksinimi duyulduğu anlarda bankalar veya tanıdık kişilere başvurularak bu ihtiyacın giderilmeye çalışılmaktadır. Pek çok kişi için bankalardan kredi çekmek için gerekli kredi sağlayacak gelirinin veya kredinin onaylanması için yeterli zamanın bulunmaması, tanıdık kişiler bulunmaması veya bu kişilerde yeterli paranın bulunmaması gibi nedenlerle farklı kaynaklardan para ihtiyacının giderilmesine çalışılmaktadır.

Bu gibi durumlarda kişiler senetle borç para veren şahıslara başvurarak bu ihtiyacını giderme yoluna gitmektedir. Senetle borç para veren kişiler paralarının geri ödenmesi garantiye almaya yönelik bazı tedbirler almaktadır.

Borç Para Veren Kişi veya Vakıflar

Senetle vakıflar, zenginler, bazı kuyumcular, tefeciler, borç verme konusunu iş haline getirmiş kişiler, telefon hattı üzerinden para veren kişiler borç vermektedir. Borç para veren kişi ve kuruluşlar genelde belirli bir miktar vade farkı uygulayarak senet düzenlemektedirler.

Para verecek kişi ve kuruluşlara belirli bilgiler verilmesi gerekmektedir. Bu bilgilerin kötü niyetli kişilerce kullanılabileceği akılda tutulmalıdır. Bu nedenle, borç para sağlarken bazı tehlikeli durumların oluşmaması için iyi araştırma yapmak gereklidir. Kişi veya kuruluşun gerçekte ne iş yaptığı, hangi amaçla para verdiği, ne kadar vade oranı uygulayacağı konular en çok dikkat edilmesi gereken hususların başında gelmektedir.

Senetle Borç Para, Bir Finansçı

Vakıflar senetle borç veren kuruluşlar arasında saymak mümkündür. Belirli ihtiyaçların karşılanmasında yardımlaşma amacıyla kurulan vakıflar eğitim, sağlık, ihtiyaç gibi amaçlarla gerekli şartları taşıyan kişilere senetle borç verebilmektedir. İhtiyaç duyulduğunda vakıfların kuruluş amaçlarına uygun olan alanlar araştırılarak istenen şartların taşınıp taşınmadığına bakılmalıdır. Bu şartların taşınması halinde başvurulmalıdır.

Zengin şahıslar belirli teminatlar veya kefiller gösterilerek belirli bir vade farkı uygulamak suretiyle senetle borç verebilmektedir. Borç almadan önce kişisel bilgilerin verileceğinden kötü niyet olup olmadığı hususu ve ne kadar vade farkı uygulandığı konusu üzerinde durulması gereken husustur.

Senetle Borç Para Veren Kuyumcular

Kuyumcular senetle kredi veren kişiler arasında sayılmasına rağmen her kuyumcu bu konuda faaliyet yürütmemektedir. Senetle borç veren kuyumcular ise bir kaç farklı şekilde borç verebilmektedir. Bunlardan birisi belirli bir gram altın veya döviz üzerinden borç belirlenmekte borcun ödeneceği gün geçerli olan fiyattan para tahsil edilerek para veren açısından anaparanın değeri korunmaya çalışılmaktadır. Diğer bir usul ise senet Türk Lirası üzerinden düzenlenerek belirli bir vade farkı uygulanmasıdır. Bu konudaki usullerden birisi de belirli bir eşyayı ipotek olarak bırakarak senet düzenlemesi yöntemidir.

Tefeciler tarafından da borç verilebilmektedir. Genelde bu kişilerden borç alındığında diğer senetle borç verenlerden daha yüksek bir vade farkı uygulanabilmektedir. Kimlik bilgilerinin verilmesi konusunda sakıncalar göz önünde tutularak hareket edilmesi uygun olacaktır. Bu konuda güven sağlandığına emin olunursa senetle borç alınabilir.

Senetle borç para vermeyi meslek haline getiren kişiler aradaki vade farkını gelir kapısı haline getiren kişilerdir. Yeterli araştırma yapıldıktan sonra vade farkı uygulanarak düzenlenen senet karşılığı borç para alınabilmektedir. Bu kişilerin birçoğu kefil, ipotek veya paranın geri ödenmesi konusunda garanti almaya yönelik güvence istemektedir.

Faturalı hat cep telefonları üzerinden senetle borç para veren kişilerde bu hizmeti sunmaktadır. Her ay borcun vadesi mobil ödeme hizmeti ile tahsil edilmesine dayanan bu sistemi uygulayan kişiler bulunmaktadır.

İlgili Makaleler

788 Yorum

  1. HEP YALAN DOLAN NERDEN ULAŞACAĞIZ HADİ BİRİNİZ DELİKANLI OLUN DA YAPIN GÖRELİM HEP LAFFF

    1. Üç bine ihtiyacım var 10 bin tl senedim var günü gelmedi daha iki aylığına üç bin istiyorum

     1. Merhaba arkadaşlar krediye ihtiyacı olanlar hemen yazın her türlü kredinizi kendi bünyemizde senetle verelim on ödeme dosya masrafı almiyorum tek yapmanız gereken msj atmaniz.

     2. Selamün aleyküm bana 10000 tl para lazım kiramı ve faturalarımı kapatmam lazım şartlarınız neler

     3. Eyüp isildak 50bin ihtiyacım var
      555 ***(Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

    2. Merhaba 10.000 tl ye acil ihtiyacım var. Her ay 500 tl ödeyebilrim. Kredi notum düşük kredi çekemiyorum. Yardım edebilen var mıdır?

     1. Öğretmenim acil 30000 liraya ihtiyacım var. Aylık gelirim 6000 lira yardımcı olur musunuz?

     1. Acil paraya ihtiyacin var senetle para veren varmi lütfen yardimci olun TL numaram 535 ***(Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

     2. Merhabalar banu hanım 15000tl ye acil ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız sevinirim acil…

     1. Merbahaba hasan bey bana acil dönuş yaparmisın teminatı var acil senele kredi almak istiyorum

     1. Merhaba hiç bir ödeme almadan dosya masrafı almadan ne kadara krediye ihtiyacınız varsa yardımcı olabilirim tek yapmanız gereken mesaj atmaniz.

     1. Merhaba benim acil 10000 tlye ihtiyacım var çalışıyorum aylık gelirim 4000 dönüş yaparsanız sevinirim

     2. 1000 ödeyip 10000 bin mi ödeyeceksiniz bulursanız bana da haber verin bende alayim

     3. Benimde acil 4 bine ihticaım war baka kredi notum düşük olduğu için kredi alamıyorum ve okadr acilki varmı peki verebilecek kişiler ayda 500 tl olarak her ay öderim 🙁

     4. Mrblar 15 bin tl arıyorum cok acil
      Lutfen yardımcı olun bana ayda 1500 odeyebılırum

     5. 130.000 tl ye ihtiyacim var kredilerimi kapatacam aylik 3.500 tl odeyebilirim yardimci olacak varsa e postami da birakiyorum burayi da takip ederim

     1. Emekliyim, bankalardan kiredi kullanamiyorum acil 20.000 tlye ihtiyacim var.

     1. 10.000 bin tl ihtiyacım var acil yardımcı olursanız çok sevinirim aylık geri ödeme 800 tl olarak.

     2. Merhaba mail atmamışsınız ki mail ile iletişim numarası paylaşırsanız yardımcı olmaya çalışırım.

     3. Resmi faaliyet gosteriyorsaniz açık açık adres ve telefon verin. İletişim sağlayalım. Benin de 10.000 tl ye acil ihtiyacım var.

    1. Acil 10000 TL ihtiyacım 1.5.sene önce bi yasal takipden dolayı kredi çekemiyorum özel sektör calisaniyim aylık 3000tl maaşım var

     1. 30 ekime kadar 10.000 ihtiyacım var aylık 1000 ödeme yapabilirim acil lazim yardim ede bilecek varmi

    1. Şebnem hanım bana ulaşır mısınız tanıdık var yardımcı olmak isterim bu numaram 544***(Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.) mesaj atın bana.

     1. 15000 tl ye ihtiyacım var acil bir şekilde yardım ederseniz ayda 500 lira ödeme yapabilirim.

     2. Mahsun bey benim de 10 bine ihtiyacım var aylık 2 bin TL olacak şekilde ödeme yapabilirim

    2. Mrb. 40000 liraya ihtiyacım var. Kamu calisaniyim. 8000 maaşim var. 3 bin aylık öderim. Ön ödeme isteyen yazmasin.

     1. 15 bine kadar ön ödemesiz nakite ihtiyacı olanlar mail atsın 2 3 saat içerisinde dönüş yapılır iletişim bilgisi paylaşın mutlaka

     1. Bana da acil ulasin nolur 50 bin tl borcum var aylık gelirim 6.000 bin ate.mesut60.

     2. Merhabalar acil 15000tl ye ihtiyacım var bana ulaşır mısınız enginseyrek43434376.

     3. Selamlar serkan bey ön ödemesiz taksitle nakit sağlıyorsanız minettar olurum. İstanbul’da memurum düzenli ödeyebilirim. Teşekkürler

    1. Meraba bana 10-15 bin tl lazım ödeme şartlarınıza bağlı olarak miktar düşebilir artabilir. Memurum

    2. 0552 *** (Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.) arayin lutfen slmlar

     1. Sadece 15 bin tl ye kadar yardımcı olabiliyorum üstü için boşa yazmayın ayrıca buraya bana yardımcı ol diye yorum yapsanız bu yorumu siteye girmeden nasıl görecegiz biraz mantıklı olun geri dönüş saglanabilmesi için mail atın kred.kredi adresine iletişim numaranızı mail atın ön ödeme isteyenlerede itibar etmeyin

    1. Merhaba 30 bin tl ye ihtiyacım var. Bir arkadaşım işyeri açıyor kar ortağı olmamı istedi. Ancak ben ortak olmak ve işyeri sahibi olmak istiyorum. Bu konuda yardımcı olabilirmisiniz

     1. Acil 3 bin tl ye ihtiyacım var çalışıyorum gelirim 2.500 lütfen yardımcı olun ????????

    1. Ufuk bey bana da ulaşırmısınız 0.53.7 ***(Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

     1. merhaba benimde 10000 liraya ihtiyacim var senetle odemede sıkıntı yasamam donus yaparsaniz sevinirim.

     2. Bana 30bin tele para lazım bankadan çekemiyorum bu parayla borçlarımı kapatacağım

   1. Acil 5000tlye ihtiyacım var lütfen yardımcı olun bana çok zor durumdayım 0534 ***(Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

    1. 130.000 tl ye ihtiyacim var kredilerimi kapatacam aylik 3.500 tl odeyebilirim yardimci olacak varsa e postami da birakiyorum burayi da takip ederim.

     1. Paraya ihtiyacım var telefon numarası 0531 *** ararsanız sevinirim teşekkürler

    1. 15000 tl ihtiyacım var maaşlı çalışıyorum kredi çekemiyorum net aylık gelirim 4200 tl yardımcı olabilirmisiniz

    2. banada yardımcı ola bilir misiniz calısıyorum 5000 tl ye ihtiyacım var 3 ay sonra geri ödeyiseye

   1. İyi akşamlar. Benim. 6000 tl ye ihtiyacım var. 800 tl aylık öderim. İlgilenen varsa. İstanbul anadolu yakasında. 47 yıldır ikamet etmekteyim emekliyim haberlerinizi acil bekliyorum

     1. 7 bin tl ye ihtiyacım var çok acil. Aylık 1000 tl taksitle geri ödeyebilirim. Gebzede yasıyorum. 2 gün içinde bulmam lazım lütfen biri yardımcı olsun. Evliliğim herseyim buna bağlı. Ne olur biri iletişime geçsin. Lütfen ön ödemeli ya da dolandırıcı olanlar yazmasın. Boş yere umut bağlatmayın. Varsa yardımcı olacak iletişime geçsin. Şartları konusalım.

     1. 15 bine kadar ön ödemesiz nakite ihtiyacı olanlar mail atsın 2 3 saat içerisinde dönüş yapılır iletişim bilgisi paylaşın mutlaka.

     2. Bana acil yarina 25 bin toplam 50 bin lazim ama acil olan yarina 25 bin gelirim iyi senetle vericek biri varsa acil bana ulassin lutfen cok acil gercekten verenler yazsin bos yazmasin.

    1. Abi merhaba ben e postanıza mesaj atamadım burdan yardımcı olurmusunuz bana eşimden ayriyim ve iki kızım var çok zor durumdayım acil 10bin tl ye ihtiyacım var çalışıyorum aylık ödeme yapabilirim nolursun yardımcı olun. gizemli_seker38 @hotmail.com

     1. 0534 ***(Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.) acil para lazim yardımcı olabilir misiniz.

     2. 20.000 tl kredi 10ay 700 aylik taksit ve 11.ay ve 12 ayda kalan paranin tumunu odemek sartiyla on odemesiz masraf hava parasi su parasi bu parasi isteyenlerle ilgilenmiyorum ciddi olan varsa bana ulasabilir.

    1. Merhaba. Acil 10 bin tl ye ihtiyacım var teminatım yok aylık 600 tl ödeyebilirim. Çalışıyorum sgk yok maalesef. Yardımcı olursanız sevinirim.

    2. mertcann_turkell @hotmail. com 35000 tl lazım senetle 2500 tl alıyorum özel sektör çalışanım.

    3. 30 bin ihtiyacım Var Çalışıyorum Düzenli veya toplu ödeme yapabilirim Acil Görenlerden haber bekliyorum.

    4. Selamlar sağlık memuru olarak çalışıyorum 15.000 TL’e ihtiyacım var acil. Mümkünse dönüş bekliyorum.

    5. İyi günler banker bey, ben çalışıyorum ayrıca kendime ait evim var, 10 bin TL’lik bir ihtiyacım var aylik 2 bin TL olacak şekilde ödeme yapabilirim,
     Uygun bulursanız bana ulaşabilirsiniz.

   1. Slm esma hanim sizi bur sorunuzu coze bilirim cep 0545 ***(Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

     1. Merhaba çalısıyorum 4250 tl maaşım var 15.000 tl kredi lazım.. yardımcı olurmusunuz?

     1. Acil 4000 tl ye ihtiyacım var yarın için varsa yardimci olacak irtibat numarasi bırakırsa hemen alabilirim.

    1. Merhaba 15 TL ihtiyacım var yardımcı olur musunuz 0544 *** (Kişisel verilerin korunması amaçlı telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

    2. Bana da birileri yardimci olabilir mi acaba, 7000 tl ihtiyacim var ve buradan henuz kimseye ulasamadim.

  2. brkgldknnn, 0544 *** (Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.) dönüş yapar mısınız?

  3. Lütfenn yardım edin kredimi ödeyemedim yuvam dağılıcak yuvam dağılmasın lütfen çalışır öderim son kuruşuna kadar lütfen allah rızası için böyle birşey başıma hiç gelmedi bilmiyorum lütfen yardımcı olun

  4. Merhaba herkeze iyi günler teminatlı bir şekilde cuzi miktarlar da yardımcı olabilirim örneğin min-5.000 max-40.000 %2.00 faiz orani ile şirketlerin finansman danışmanıyım taleplerde dosya ücreti alıyorum çünki biz de ekmek paramızdayız dolandırıcılarla kesinlikle bir tutup kıyaslamayın dosya ücreti temin edilir ya siz gelirsiniz ya biz gerekli evraklar imzalanır para teslim edilir Allah herkezin yardımcısı olsun.
   Not:biz gelirsek yol yemek + çıkabilecek durumlar size aittir….

   1. Selam
    50000 lazım kamyon alıcam
    Borçsuz 1 tırım var
    Alacağım araç ile birlikte 2 aracıda teminat verebilirim
    Nasıl olacak.

    1. 544 ***(Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.) oğuz bey bu numaradan lütfen beni arayın. sizin numaranız görünmüyor burada. lütfen yardımcı olun. 25.000 tl.

   2. Bana ulaşırmısınız acil 0539 ***(Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

    1. Merhabalar acil 15000tl lazım ulaşırsanız sevinirim 0555 ***(Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

   3. Oğuz bey yuvam dağılacak. 30000 liraya ihtiyacım var. Öğretmenim 6000 lira maaşım var. Yardım edin. Acill.

   1. Özlem hanım
    İsmim özlem İstanbul Arnavutköy de ünlü bir markanın restoranında muhasebe işinde çalışıyorum istediğiniz teminatı verebilirim acilen 10bin liraya ihtiyacım var aylık 1500 lira olarak geri öderim
    Ulaşırsanız çok Mutlu olurum ????????

  5. Acil nakit ihtiyacı olanlar finansman şirketlerin bize sağladığı destekle 50.000 tl 48 ay vade imkanıyla %2.00 faiz oranıyla elimden geldigince sizlere yardimci olmaya calisirim tamamiyle islemlerimiz yasaldir islemlerimiz noter ile yapilmaktadir (noter ve dosya ücreti pesin alinir) ben daha once dolandirildim siz tefecimisiniz vb hitaplarda benzetmelerde bulunmayin ne dolandiriciyiz ne tefeci bizde ekmegimizdeyiz elimizden geldigi kadariylaa herkeze yardimci olmaya calisiyoruz bankalarla uzaktan yakindan alakamiz bulunmamaktadir, ulasabilirsiniz hepinize iyi günler.

   1. Bu noter masrafli oesinlere kimse inanmasin canim cok yandi 3000 tlm gitti boleleri yuzune senetle kimse kimseye borc vermez babanin ogluna guvenmedi bi devirde baban borc vermezken.Senetle anca tefeciler onuda ipotekle canina okurlar aylardir bende ariyorum yok

   2. arkadaşlar bu adam dolandırıcı. 200 lira almak için binbir evrak hazırlamış sakın ön ödeme yapmayınız.

   3. Oğuz bey benide dolandırdılar. Lütfen yardımcı olun. 50000 liraya ihtiyacım var. Öğretmenim. 6000 maaşım var.Y uvam dağılacak. Yardım lütfen. Aciill.

  6. 10000milyara ihtiyacim var ankaradayim yardimci olurmusun irtibat numaram 0542 ***(Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.) ararsaniz sevinirim

   1. Bana acil senetle para vericek biri lazim yarin 25 bin lazim toplam 50 bine ihtiyacim var gelirim iyi faiz onemli degil benim icin aciliyeti var gercekten veren varsa yazsin firsatci on odeme yok bilmem ne diyen aramasin.

  7. Iyi gunler finansman sirketler aracilgi ile kredi vermekteyiz faiz oranlari bankalar ile ayni ve islemler resmi ve yasaldir.islemler noter huzurunda yapilmaktadir gercekten ihtiyaci olanlar ulassin.

  8. Acil 75 bin TL ihtiyacım var,yurt dışındaki fonundan gelir gelmez geri ödemesini yapabilirim. Tel:545 ***(Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.) mesaj atabilrsiniz

  9. Bana ulasabilirmisiniz? 0545 ***(Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

  10. Herkeze iyi günler önceden olduğu gibi şimdide yanınızdayız acil nakite ihtiyacı olanlar +1 ***(Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.) whatsap iletsim nakitkredi513 @gmail.com mail adresi iletisim cidden nakit ihtiyaci olanlar ulassin elimizden geldigince yardimci olalim ben kimsenin ayagina gidemem bakit ihtiyaci olan ya buyursun gelsin yada islemleri uzaktan halledelim faiz orani cuzi bir miktardir hemen hemen bankalar ile eş deger seviyelerdedir islemler noterde yapilmakta ve noter ucreti alinmakta dolandiricilarla karistirmayin binlerce kisiye milyonlarca lira verdik karistiranda hic yazmasin kimse kimseye bu devirde kefil olmaz bedavada para vermez yok sen gel yok alacagim paranin icinden kes gibi emri vakilerde bulunmayin sizin nasil dolandiricilardan agziniz yandiysa bizimde yandi gelmek isteyen bilgileri alip bizzat buyurup gelir gelemeyende islemleri uzaktan saglar

  11. Acil 5000 tlye ihtiyacim var emekliyim duzenli egelirim ek gelirim de var ama bankadan kredi cekemiyorum yardimci olurmusunuz acil 0551 ***(Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

  12. Bankalardan kredi kullanamayan kişilere büyük bir haberimiz var ???????? Nakit Kredi de doğru adres ????

   ✅ Kara listedeyim diye üzülme
   ✅ Banka sicilim bozuk diye üzülme
   ✅ Bankalarda borçum çok gecikmelerim var diye dert etme ????
   ✅Senet yapmıyoruz NAKİT KREDİ TAAHÜTNAMESİ yapıyoruz senetide kimseye tavsiye etmiyoruz
   ✅Bankalarla hiç bir alakamız bulunmamakta tamamen finansman şirketlerle çalışmaktayız
   ✅Ön ödeme talebimiz noter ücretirdir çünki bu durumda sizin ağzınızın yandıği kadar bizimde yanıyor
   ✅İslemlerimiz tamamen resmî ve yasaldır
   ✅Faiz oranlarımız bankalarla hemen hemen eş değer seviyededir
   ✅Cidden nakit ihtiyacı olanlar ulaşın elimizden geldiğince ýardımcı olalım boş muhabbet yapacaklar yazmayın kalbinizi kırmayalım.

   1. Hakan kardesım ınanmı bu kısıye yalan kunusıyor banada yardım edecekdı kuya parayı yatıtdırıyorlar sıze ondan sonra daha ulaşamıyorsanız onlara numara falanda vermıyorlar yalancının onde gıdenlerı bunlar ınanmayın

  13. Acil olarak 50.000 lazım tüm borçları tek kaleme düşürmek için şartlar neler ve ne zaman alabiliyorum 532 ***(Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

   1. Ben murat kocaeli den bana acil 5.000 tl lazim aylık 700 tl geri öderim varsa biri acil donus yapsın yoksa lütfen beni ugrastirmayin aciliyetim var hastanede calisiyorum

  14. Istediğiniz krediyi kendi bünyemde senetle uygun faiz oranlarıyla veriyorum on ödeme dosya masrafı almiyorum tek yapmanız gereken mesaj atmaniz.

  15. Bankalardan kredi kullanamayan kişilere büyük bir haberimiz var ???????? Nakit Kredi de doğru adres ????

   ✅ Kara listedeyim diye üzülme
   ✅ Banka sicilim bozuk diye üzülme
   ✅ Bankalarda borçum çok gecikmelerim var diye dert etme ????
   ✅Senet yapmıyoruz NAKİT KREDİ TAAHÜTNAMESİ yapıyoruz senetide kimseye tavsiye etmiyoruz
   ✅Bankalarla hiç bir alakamız bulunmamakta tamamen finansman şirketlerle çalışmaktayız
   ✅Ön ödeme talebimiz noter ücretirdir çünki bu durumda sizin ağzınızın yandıği kadar bizimde yanıyor
   ✅İslemlerimiz tamamen resmî ve yasaldır
   ✅Faiz oranlarımız bankalarla hemen hemen eş değer seviyededir
   ✅Cidden nakit ihtiyacı olanlar ulaşın elimizden geldiğince ýardımcı olalım boş muhabbet yapacaklar yazmayın kalbinizi kırmayalım

  16. Merhabalar kredi cikmayanlara avukatlık hacizlik olanlara kendi bünyemizde istenilen krediyi sunuyorum on ödeme dosya masrafı almıyoruz tek yapmanız gereken mesaj atmaniz.

  17. Men bana 3 binlazim tel 0555***(Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

  1. Lütfen ön ödeme istemeyen senetle 5 ila 10 bin tl arası paraya ihtiyacım var aylık ödeme yapalirim biri dönüş yapsın lütfen.

   1. Allah sizden razı olsun zor zamanımda hızır gibi yetiştiniz arkadaşlar güven konusunda tereddütte kalmayın ben kefilim kredim Oğuz bey…

     1. Aldim diyenlere aman dikkat asil onlar dolandirici benim agzim cok yandi boylelerinden

  2. iyi günler bana 7000 tl kredi lazım bir trizim firmasında kaptan şöfürüm nasıl yardımcı olursunuz

    1. Merhaba Seda hanım, 10 bin nakite ihtiyacım var, İstanbul’da oturuyorum, özel sektörde çalışıyorum Malatya’da kendime ait evim var, kira gelirim var, ödemeler konusunda sorun yasamayacagima emin olabilirsiniz.

  3. Slm İstanbul oturum 7bin 10 bin ara acil paralazim İstanbul Avcılar bana borda ulaşi ne olur çok zordurdayim ne olur, ulaşim öde para isdemeyeler acil ulaşsın aylık 1bin ödücekim.

  4. Merhaba oğuz bey iyi günler benim 15000 tl ye ihtiyacım var sizinle iletişime geçmek istiyorum

  1. 4000 liraya ihtiyacım var gerçekten yardımcı olacak ön ödeme istemeyen dürüst insanlardan yardım bekliyorum

 1. MERHABA
  25.000 TL LAZIM
  ÖZGÜL 0530-*** (Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

  1. Ben murat kocaeli den bana acil 5.000 tl lazim aylık 700 tl geri öderim varsa biri acil donus yapsın yoksa lütfen beni ugrastirmayin aciliyetim var hastanede calisiyorum

 2. Merhaba, 1.000 TL’ye kadar; 1-2 ay (vade) sonra ödenmek üzere borç verebilirim. Borç paraya ihtiyacı olanlar için iletişim: mehmet.pdb.

  1. MERHABA ,İYİ GÜNLER MEHMET BEY İSMİM AKIN GÜZELYALIDA İKAMET ETMEKTEYİM DÖNÜŞ YAPARSANIZ SEVİNİRİM

 3. Ahmet 5000 tl lazım ulaşırsanız 0542*** (Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

   1. Merhaba, 20.000 TL kredi kullanmak istiyorum 12 ay vadeli elden senetle, ön ödemesiz yardımcı olabilirmisiniz. SGK lıyım, bordrom var, 4.000 TL maaşım var.

   2. İsmim Rukiye 10. 000 TL ihtiyacım var çok zor durumdayım senetle borç almak istiyorum yardım edebilirmisiniz.

   3. Merhaba Melih bey. Adım Oxana. Benim de çok acil para borç ihtiyaç var. 10.000 TL. Yardımcı olursanız acaba ????

  1. merhaba iletişime geçebilirsiniz 05557 *** (Kişisel verilerin korunması amaçlı telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

 4. öğretmenım kredi cekemıyorum dugun yapacam 15000 lazım maasda kesinti yok ekdersle beraber aylık 45000 tl elime geciyor irtibat tel 0530*** (Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

 5. MERHABA BANADA 3.000 TELE LAZIM 8 VEYA 10 AY VADE İLE ÖDEYE BİLİRİM ACİL LAZIM SENETLİ DE OLUR İLETİŞİM NUMARAM 0535 *** (Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

 6. Merhaba 5000 tlye ihtiyacim var iletisim 0554*** (Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

  1. Yabanci bir firma adina calisiyom bilgilerinizi yolluyom eger olumlu cvp gelirse isleme basliyoz islem ucreti krediden kesilmiyo pesin sizden aliniyo islem bitis tarihinden en gec uc gun icinde bulundugunuz il e sirket tarafindan yonlendiren bir arkadas gelip imza karsiligi veriyor kredinizi. 05372*** (Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

 7. Merhaba 2000₺ lazim acil 0545*** (Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

 8. Mrhb acil 15bin nakite ihtiyacim var sesimi duyan varlıklı biri varsa bağış olarak değil borç olarak yardım istiyorum… fatmaelmasfazlioglu.

 9. Düşene vurmak kolay hepiniz yalancısınız… Ön ödemeymiş saf olmayın arkadaşlar. Bide edepsizleri var ki kadınlardan faydalanmaya calışıyorlar aman diyim dikkat edin. Erkeklikle adamlık cok başka bisey erkeksinizde adam degilsiniz siz kendinizi iyi bilirsiniz. Keçi can derdinde kasap et. ALLAH kahretsin sizin gibileri…

 10. Ben veriyorum ama teminat lazım 0530*** (Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

 11. Kullanıcıların Bir Finansçı sayfalarında paylaşılan bilgiler, makaleler, yorumlar ve diğer dökümanlardan yararlanması sonucunda oluşan zararlardan site editörleri, site yönetimi ve kurucuları sorumlu tutulamaz. Lütfen ön ödeme gibi taleplerde bulunanlara itibar etmeyiniz.
  birfinansci.com

   1. Uzman çavuşum 15bin tl ye ihtiyacım var.kredi cekemeyirum hepsini tek bir yere toplamak istiyorum.aylik 2.500 verebilirim

   2. Büyük baş. Selman DURDU

    Tel0541 ***(Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

    Küçük baş. Caner SARUHAN

    BU KISILER DOLANDIRICI DIR. KESINLIKLE ILETISIME GECMEYIN HESAP NUMARASI VE ISIM DEGISMEZ. DIKKATLI OLUN. ON ÖDEME DIYE KANDIRIYORLAR.

  1. merhaba bende sırketınızden 20.000 tl kredı kullanmak ıstıyorum donus yaparsanız sevınırım Murat YENER

  2. Bu karaktersizlere inanmayın dosya masrafı olarak benden para aldılar daha sonra ne mesaj ne ne bilgi verdiler kayboldular inanmayan varsa denesin kaybetsin parasını ciddiyim güvenmeyin bunlara karaktersizler ben öğrenciyim 3 kuruş param vardı onu da aldılar vicdan yok bunlarda

  1. Melih bey acil 4 bin lazım dönüş yaparmısmz 538*** (Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

  1. merhabalar

   gerçekten bu firmadan kredi kullanabildiniz mi ?
   beni aydınlatabilirmisiniz

   teşekkür ederim

 12. merhaba hayırlı aksamlar acıl 18 bin lira lazım senetle kefılle yardımcı olursanız sevinirim hastam var acıl donus yaparsanız lutfen numaram *** telefon numaram

  1. Dekont paylaşın benimle ona göre kredi kullanmak istiyorum kim senetle kredi aldım diyorsa kullandığı kredinin dekontunu ismailaksoy3741 mail göndersin.

  2. eşim bu firmadan kullandı gayet memnunuz senin tercihin tercihin bilemem.ama dikkat et derim başka yerlere

  1. acil senetke krediverilir yanlız noter masrafı ve işlem üçreti alınır yanlız lütfenacil ihiyacı olanlar yazsın 0537*** (Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.) yogunluktan dolayı lütfen sms atın

 13. Yeni kurulan şirketimiz %5,34 faiz oranı ile maximum 10.000 tl ye kadar kredi vermektedir. İhtiyacı olanlar sizleri bekliyoruz…
  Lütfen bizlere ulaşın.

 14. benim 5 bin tl ihtiyacım var gamze hanım yardımcı olurmusunuz tel no 0543*** (Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

 15. Acil kredi ye mi ihtiyacınız var ziya19951 @hotmail.com ulaşın bana yardımcı olalım arkadaşlar maximum 20.000 tl veriyoruz

  1. Bu ziya denen … itibar etmeyin arkadaşlar , kendisi dolandırıcı, dosya masrafı 150 tl istiyor , para gönderdikten sonra cevap vermiyor, burada insanlar ne şartlarda paraya ihtiyacı var bir yol bulmaya çalışırken , bunlar insanların duygularıyla oynayıp , nişanlıyım yuvamı kurmaya çalışıp bende bir yol bulmaya çalışıyorum ama bu kahpelere ufacık paralara tenezzül edip duygularımızla oynuyor , hesap numarası tüm bilgileri var bende , polise ihbarda bulundum , o aldığı 150 tl yi fitil fitil getiricem!

  1. Fırat denen bir arkadas çıkmış Ziya dolandirici diye ben sana da gereken açıklamayı yaptım ama senin görüşün istediğini soyliyebilirsin eğer de bi şey kanitlayamazsan bende sana tazminat davası acicam fırat bey adımı lekelemek ve üslubunuza dikkat edeceksin senin karşında çocuk yok işin ters gidince insanları suclamaktan vazgeç ben sana gerekli açıklamayı da yaptım ve kendi cebimden sana o parayi bile gonderecegimi yazdım ama insanlık yaptık suç oldu anladigin dilden konuşuruz o zaman FIRAT

  2. Kardesim 150 lira dedigin miktarlara bu isi yapan kimse tenezzul etmez. Bu paralari alanlar kesinlikle ve kesinlikle dolandiricidir. Elden senetle para verenler noter sozlesmesi yaparsa 400 – 500 lira tutar onu da siz yaninda olmadan zaten yapamaz. Su kredi cikarttiriyoruz diyenlerede cok inanmayın. 4 yildir bu isi yapiorum layigiyla emegiyle ugrasarak. Ama yeni moda insanları carpmak olmus. Calisiyorsan uzun suredir ev degistirmediysen 1.2 yildir para bulman kolay ama faizler bu sira cok yuksek haberin olsun.

    1. Merhaba banker 15000 lira ya ihtiyacım var izmirde ikamet ediyorum 2500 – 3000 arası gelirim var yardımcı olabilirmisin şimdiden Allah razı olsun sizden

    2. Acil bana yarin icin 25 bin lazim toplam 50 bin lazim ama acil olan 25 bin yarina gelirim iyi faizi onemli degil senetle veren varsa bana acil ulassin lutfen cok acil

   1. Banker bey, merhaba SGK lıyım, bordroluyum, 4000 net maaşım var araba almak için 45.000 ihtiyacım var, 36 ayda ödeyebilirim.

  3. Ben 3 tane yakalattim ya verdimide almadim verdin parayi alirsan cezalari iniyo yatsin hapisteustunede paraveririm bole kansizlar insaarin zor anlarindan istifade ediyolar ki.se kanmasin yazik gunah ben suan zor duruma dustuysem bolelerine kaptirdim icin

  1. Benimde krediye ihtiyacım var hemde çok ihtiyacım var ama önden ödeyecek hiç param yok banada yardımcı olma şansınız varmı lütfen ayda 1000 TL odeyebilirim 30 bin e ihtiyacım var lütfen yardımci olun

 16. ZİYA BY E POSTA ADRESİNİZ YANLIŞ

  ZİYA BEY MRB İYİ ÇALIŞMALAR DİLİYORUM İZMİRDE İKAMET ETMEKTEYİM EMEKLİYİM 7000-10.000 TL ATASI NAKİTE İHTİYACIM VAR 0553 *** (Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.) AKIN ALKAMN
  SAYGILARIMLA

   1. Özel bir sağlık kuruluşunda çalışıyorum maasım 4000 tl 1000 tlye ıhtiyacım var geri dönüşünüzü bekliyorum 0532*** (Kişisel verilerin korunması amaçlı telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

 17. Senetle para sağladılar allah razı olsun allah kesenize bol kazanclar sağlasın bu numarayı paylaşandanda allah razı olsun 0533***

  1. Seda hanım senedin fotoğrafı veya aldığınız makbuz fotoğrafını ismailaksoy3741
   3741 arasında ki boşluğu silerseniz doğru e-posta gönderir misiniz?

   1. Ya verdiler diyene inanmayin o nonun sonunu ben paylasayim size senet dahi yollarlar ama enin olun dolandirici aldim diyenler en basta dolandiranlar olelerine inanarak battik zaten allah kitap kuran diyenler yapanlar

 18. Merhaba! Arkadaşlar annem rahatsız 1 yıldır tedavi ediyorum her şey üst üste geldi çalışıyorum ama toparlayamıyorum ödediğim bi kredi var bankaya düzgün ödeyemiyorum o yüzden yeni bi kredi çekemiyorum lütfen biriniz bana yardımcı olun dürüst düzgün bir yer varsa yönlendirin acil nakite ihtiyacım var lütfen Allah aşkına yardımcı olabilicek biri yazsın bana srdrksbs mail adresinde boşluk yok, lütfen bana dönsün gerçekten yardımcı olabilicek birisi.

 19. Çok acil 15 bin tl ye ihtiyacım var taksitli ödeme kolaylığı sağlayacak Kişiler yardımcı olursa sevinirim .

 20. Nakit ihtiyaci olanlar okusun ..

  Sirket falan degilm elden borc veriyorum . Faiz oranlarımız bankaya gore yuksek . Bayanlar tercihimiz degildir borc verirken . En az 1 yildir ayni isyerindr calisiyor olmasi ve en az 1.5 2 yil ayni adreste oturuyor olmasi lazim .

  150 lira 200 lira dosya masrafi adi altinda alinan paralara itibar etmeyiniz kimse 20 bin canli sicak parasini oyle mevlalar alarak vermez . Kisinin yaptigi ise ve aldigi maas dekontuna gore fiyat ayarlamasi yapioruz vade uzadikca faiz buyuyor . On odeme almiyoruz ama bazi masraflar borcu verdigimiz kisiye yaziliyor . Eger bulundugumuz ile kendiniz gelmiyor biz geliyorsak yolda yedigimiz yemekler dahil siz oduyorsunuz . Bunlari bilerek sartlar uyan herkese yardimci olabiliriz

  1. Banker bey, merhaba SGK lıyım, bordroluyum, 4000 net maaşım var araba almak için 45.000 ihtiyacım var, 36 ayda İstanbul Taksim’de yim

    1. Banker istanbulda ikamet ediyorum 3 bin net gelirim var torna cnc operatörüyüm dönüş yaparsan sevinirim.

   1. Slm İstanbul Avcılar oturum 15senedir aynı ev oturum ama işe yeni başlayan dim üç ayda boşkandim kredi kartı iki borç var üç geçdiyi için icralik olacakim annem ikimiz yaşiyoruz acil paralazim. 7bin 10bin arasında ismi cuma aylık 1bin ödüye bilirim Allah kimseyi zorda bırakmasın amin borç birbirine girdi bana burdal ulaşa bilirsiniz.

   2. Banker bey niye bayanlar odeme yapmiyomu bir bayan erkekten daha saglamdir kendi isyerim var nakit ihtiyacim var bana ulasirsaniz dermankose66 @gmail.com

   3. Benim 20 bine ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler İstanbul’da ikamet ediyorum

  2. Banker söylediğin bütün şartlar bende uygun 24 zenedir aynı evdeyim kendi evimiz ve 2 senedir aynı iş yerinde çalışıyorum. Yardımcı olurmusunuz kamildonmez @gmail.com

  3. Sizden haber bekliyorum maasim 3500 lira 30.000 lira lazim 533 ***(Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

  4. Merhaba banker bey sakarya dayim 12 yıldır aynı firmada çalışıyorum 30000 nakite ihtiyacım var.bana ulasabilirmisiniz

  5. Bana ulaşırmısınız lütfen 539 ***(Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

  6. Merhaba banker bey ben 6 yıldır aynı isyerinde çalışmaktayım ve aynı evde oturmaktayim ev bana ait 3.500 TL maaşım var 15 bin tlye ihtiyacım var faiz konusunda anlaşabiliriz dönüş yapmanız rica.

  7. Banker bey bana ulaşırmısınız
   Çok acil 5bin ihtiyacım var
   burak1988kavak
   Burdan mailinizi bekliyorum.

 21. Son dönemlerde insanların yaşadığı finansal sorunlara çözüm olmaya geldik.
  Aracı kurumları boş verin ve finansal desteğinizi tam yerinden alın..

 22. 30 bin tl üstü veremiyoruz malesef . Arac satisinda vade yapıp satiĺamaz koyan arkadaşlar var onlara ulasmanız sizin icin hdm daha faydalı hem daha karlı olacaktır metin bey .

  Iletisim kurmak istiyenler ister mail paylassın ister numara . Iletisim bilgileri ustunden irtibata gecilecektir .güncel site takibi yapılıyor . . .

  Numaranız alındı ismail bey donus yapacagiz

  1. 530*** (Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.) 10 bin TL lazım 2700 maaşım var

  2. Banker Merhaba, Acil 20.000 TL’ye ihtiyacım var doğma büyüme aynı evde oturuyorum,
   4 yıldır aynı iş yerinde çalışıyorum, bana da yardımcı olurmusunuz.

  3. Banker merhaba 10.000 tl ye ihtiyacim var devlet te calisiyorum sartlara uygun herseyim bana donus yapar misiniz?

 23. 7 bin liraya kadar yardımcı olabilirim 10 ay üzerinden tefeci değilim esnafim sözleşme üzerinden hareket edilecek. onuraslante İstanbul avrupada olanlar ailesinin bilgisi olanlar bay bayan önemli değil sabit geliri olanlar ulaşabilir.

 24. Arkadaşlar sartlar belli . Uymayanlar ulaş bana ulaş demesin . Borcu biz veriyoruz maillerinize siz bakmiyorsunuz . Yada faiz cok deyip pazarlık yapıyorsunuz . Biz bir verip iki almıyoruz hatta kısa vadeye faiz bile eklemiyoruz . Ama bazı insanlar dolandırılmaya alışmış . Sansını deniyor bende karsımdakini dolandırabilirmiyim diye …

  Adam 9 bine ihtiyacım var diyor buyur kardesim gel diyorum ben uzagım bana 2 binlira yolla cıkıp geleyim diyor 🙂
  Sanki o bize yardım etmek icin geliyor .

   1. Baker bey 5 bin ihtiyacım var dönüş yaparmısınız10 yıldır aynı yerde çalışıyorum ssk lıyım

   2. Banker bey surekli yaziyosunuz bayanlar tercihimiz diil diye siz herkesi bir tefeyemi koyuyosunuz.Bayan var bayan var yani kimseyi kendimize acindirmiyoruz isimiz gucumuz yerinde sukur odeme yapmadiktan sonra bayani erkegi farkedermi insan cig sut emmisse herseyi yapar.Ben kendi isletmemin sahibiyim kimseden karsiliksiz para bekledimizde yok

    Not;Bhrda iki tane sapik var biri bir kere bulusalim bilmem ne yapalim parayi vercem biride dost hayati o bu diyo
    Bayanlar dikkat etsin coguda calisandan vile fakirdir para veriyorum diyen sapiklarin adama bak hem sana faiz oducem hemde senle beraber olucam.nazil miden varsa yada yaptigin isin profesonelli varmi onuda anlamadim bolelerine sakin inanmayin bayanlarin dikkatine emin olun alayi actir hadi benim dururmum iyi ama zor da olan birinden aninda istifade eder boyleleri para marada vermez dikkatli olun

    1. Sema hanım işte bu altta yazdığınız sebeplerden dolayı bayanlar ile çalışmayı tercih etmiyoruz.
     Yarın öbür gün olmamış şeyleri olmuş gibi gösteripte başımıza iş almayalım diye.

 25. Uyarı-Hatırlatma… Kullanıcıların Bir Finansçı sayfalarında paylaşılan bilgiler, makaleler, yorumlar ve diğer dökümanlardan yararlanması sonucunda oluşan zararlardan site editörleri, site yönetimi ve kurucuları sorumlu tutulamaz. Lütfen ön ödeme gibi taleplerde bulunanlara itibar etmeyiniz.
  birfinansci.com

 26. Elimizdeki nakit para tükenmistir .

  28 temmuz 2019 da gorusmek uzere .

  Allah herkese yardım etsin

 27. Senetle istediginiz para istediginiz vadelerde sağlanır on odeme dosya masrafi almiyoruz tek yapmaniz gereken msj atmaniz.

   1. Merhaba kemal bey 15000 liraya ihtiyacım var 2500 lira gelirim var ayda 500 lira odeyebilirim ancak yardımcı olur musunuz?

    1. 5000 TL’ye ihtiyacım var acil ön ödeme dosya masrafı noter ücreti ödemem kesicekseniz vereceğiniz paradan kesin acil, epostamdan ulaşabilirsiniz.

  1. Kemal bey merhaba ,, araba almak için ön ödemesiz başvuru ücreti alınmadan 36 ay vadeyle elden senetle 50.000 TL kredi almak istiyorum. İstanbul Taksim deyim. SGK lıyım, bordroluyum. 0532 *** (Kişisel verilerin korunması amaçlı telefon numarası belirtilmesi yasaktır.), maaşım 4.000 TL 36 ayda ödeyebilirim.

 28. Bu kemal güngör denen pisliğe dikkat edin eger para isteyen şahıs bayansa parayı verebilmek için iğrenç tekliflerde bulunuyor

 29. İstanbul’da yaşıyorum 6000 tl ihtiyacım var. 6 ay vadeli ödeyebilirim. 4750 tl net maaşım var. Kredi kartı yapılandırmam olduğu için kredi vermiyor bankalar. Aylık 1100-1200 tl ödeyebilirim.

 30. Arkadaslar her nekadar biz borc vermeyi durdurmus olsakta . Sizinle bazı konuları paylasmak istedim .

  Eger bankadan kredi alamıyorsanız , eliniz sıkısık ise ilk mantıklı secenek akrabalarınız olmalıdır . Onları en azından sizin adınjza kredi cekip kendisine sizin ödeme yapmanızı önerin .

  Tefeci , faizci ,komisyoncuları en son tercih etmelisiniz .

  Özellikle bu konuda bayanların işi daha zordur . Ben şahsen bayanlara cok guvenmedikce borc vermem cunki isten cikar ve evlenirse alabilecegin hic bir seyi olmaz . Ama erkek illaki calismak zorunda maaş hacizi ile yine bir sekilde paranı alıyorsun .

  Ve tabi sapık zihniyetli insanlarıda unutmamak lazım .

  Gelelim son günlerdeki asıl olay teminat meselesine .

  Tefecilikte , faizcilikte teminat nedir . Aslinda teminat 50 bin tl verilen borc icin onden alınan 10 bin tl . Bu 10 bin tlnn amaci ise eger para geri ödenmez ise hem ana para jrm 10 bin tl zarar edecegini söylemek ve karsilikli guven esaslıdır tefecinin karını arttırır .

  Peki bu 100 200 300 tl istiyenler 🙂
  Bunlar ise genel an itibari ile bir cok kisinin maruz kaldıgı dolandırıcılardır . Aktif olarak bir cok form ve sitedeyim 2 ay gibi bir suredirde bu sitede yer alıyorum kimse benim hakkımda dolandırıcı diyemez cunki ben isimi gerektigi gibi yaparım …

  Bende eger il dısina borc vermeye gideceksem kendimde onden yol masraflarını isterim . Ama bunun sebebi gidip egerki gittigimiz yerde sizi bulamazsak zarar etmiyelim diyedir . Ayni zamanda site ustunden 2 kardesim ile yuz yuze gorusup sıkıntılarını giderdik onlarda yazar dogrularsa memnun olurum .

  Ama tabiki bu islerde dikkat etmek ve dogru insanlar ile calismak lazım .

  Ben tefeci eline dusup 20 bin borcum vardi abi evimi arabami aldilar yetmedi hala icraligum yardim et diyen insanlar ilede karsilastim dikkat etmek lazim .

  Ne namus kavramını bilmeyen 3 kurusa arkasidan sovdurecek adamlar ile .
  Nede allah korkusuz olmayanlar ile calismamaya ozen gosterin .

  Eger illaki tefeci ,faizci , tarzi borc alacaksanız öncelikli dusunmeniz gereken sey ödeyecem kesin olmalı.

  ALLAH herpinizr yardim etsin

  1. Merhaba banker bey, 10.000 TL krediye ihtiyacım var. 2.500 TL maasım var. Sigortalıyım 13 yıldır aynı işyerinde calisiyorum. Dönüs yapmanızı rica ediyorum.

 31. merhaba 15000 tl ihtiyacım var 537*** (Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.) diyarbakırda yaşyorum

  1. Elif hanım mailiniz yanlış gorunuyor . Iletisim kuramadın .
   Tekrar gun icinde duzeltme yaparak iletisim paylasır iseniz aktif kontrol yapiorum ulasacagim size

 32. Ben Amasya’da bilinen güvenilen bi esnafım ama bu sene işler çok kötü gitti. İşler açıldı şükürler olsun ama kredi notundan ötürü sıkıntıya düştüm. Acil 6 aylığına 40.000 bine ihtiyacım var. Yardımcı olursanız da olmamanızda allah razı olsun be herkesin yardımcısı olsun.

 33. 15 bine ihtiyacaim war. Memurum 3560 tl maasim war 0544*** (Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.) arayin konusalim yardimci olacak warsa. oguzhansavas1761.

 34. Merhaba ailemi kurtarmak için 10.000 bin TL Ye ihtiyacım var lütfen yardım edin senetle 10 bin TL verecek kişiler lütfen mail atsın cok acil sabit gelirim var sabit işin var 5 6 senedir aynı yerde ikamet ediyorum allah rızası için.

 35. Merhaba ailemi kurtarmak için 10.000 bin TL Ye ihtiyacım var lütfen yardım edin senetle 10 bin TL verecek kişiler lütfen mail atsın cok acil sabit gelirim var sabit işin var 5 6 senedir aynı yerde ikamet ediyorum allah rızası için.

 36. Yabanci bir firma adina calisiyom bilgilerinizi yolluyom eger olumlu cvp gelirse isleme basliyoz islem ucreti krediden kesilmiyo pesin sizden aliniyo islem bitis tarihinden en gec uc gun icinde bulundugunuz il e sirket tarafindan yonlendiren bir arkadas gelip imza karsiligi veriyor kredinizi. 0537 *** (Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

  Cevapla

  1. resmen doandırıldım Kara Grup Finans tüm mesajlar duruyor teminat adı altında para alıp kayboldular güvenmeyin

 37. Acil para lazım teminat evim var. 0534 *** (Kişisel verilerin korunması amaçlı telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

 38. Burak bey , askeri personel oldugunuzu dogrular iseniz size yardımcı olabilirim . Fakat mail adresiniz yanlış görünüyor . Tekrar payasım yaoarmısınız .

  Sen nick ile teminat evim var diyen arkadaş sakın ev gibi degeri yuksek teminatlar gösterme Allah korusun hem evden olursun . Hemde cok ciddi sorunlar yasarsın .

 39. Abi tamam askeri persknelim sana nadil kanitlsrim ki 0530 *** (Kişisel verilerin korunması amaçlı telefon numarası belirtilmesi yasaktır.) bu nunaram benim Burakyiyit42 bu da mail adresi bana ulas abi kamu kimliginin fotografini atayim sana.

 40. Merhaba.. Acil 10 bin tl ye ihtiyacım var teminatım yok aylık 600 tl ödeyebilirim . Çalışıyorum sgk yok maalesef .. Yardımcı olursanız sevinirim.. Bursa da yaşıyorum ön ödeme istemeyen bu işi hakkıyla yapan bana ulaşsın lütfen acil.

 41. EFENDİM BANADA 5 BİN TL LAZIM YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM AMA ACİL LAZIM KREDİ ŞEKLİNDE SİZE GERİ VERMEK İSTİYORUM

 42. Elif hanım . Bu isi hakkıyla yapan demişsiniz . Eger farkındaysanız önceki yorumlarda benimle irtibat kurmak istiyordunuz . Beni zan altında bırakmayın . Ki tahmin ediyorum ki zaten beni kast edemezsiniz . Bu sitede gercekten tek elden para veren benim … aylardır tek bir kisi dolandırıldım banker tarafından yazdımı ? Veya hakkımda hic bir sikayet bize para verdi fazla faiz aldı zoea soktu senette dolandırıcılık yaptı diye ? Demekki ben bu isi hakkımla yapıyormuşum !!!

  Kime borc verip vermeyecegime kendim karar veriyorum . Evet yol masrafinin yarisini öbden aliyorum neden ya giderde sizi bulamazsak yada siz bizi cagirdiginiz yerde vazgecerseniz ben neden kendimi magdur edeyim … siz nasıl kendinizi garantiye alıyorsanız bebde alıyorum . Ve hep derim yol masrafini onden karsiliyamayan biri . Senetleri ödeyemez .sitede herkesi bu konuda uyariyorum .bu isi bu formda tek yapan benim kalanları hep uckagitci

  1. Banker bey merhaba. Acil 8000 tl krediye ihtiyacım var. Ayda 750 tl rahat ödeyebilirim. 2200 tl net maaşım var sgklıyım. Hızlı dönüş yapabilirseniz sevinirim. İyi günler.

 43. Banker bey eğer sizin ile ilgili yazsaydım isim belirtirdim siz zaten işinizi yapıyorsunuz ben zor durumda olduğu belirtim o kadar teşekkürler..

 44. Anladım elif hanım sizin beni kast etmediginizi zaten fark ettim . Ama yinede yorumları okuyan arkadaslar benim hakkımda kotu dusunur diye ozellikle sizdende teyit almak istedim . Sadece az bucuk bir itibar kazanmış durumdayız . Diger insanlar ile bizi karıstırmasınlar diye sadece belirttim . Iyi aksamlar ..

 45. Arkadaşlar bakın bankalar bile yüksek faiz kısa vadede bile kredi vermiyor bankaların en az alanı 30bine 36 vade toplam geri ödeme 55bin alıyorken bu senetle para verdiğini söyleyenler 30bine 36 ay 45bin toplam ödersin diyorlar gerçek bir tefeci ile görüştüm 30bine 12 ay vade yapıyor 60 bin toplam ödersin diyor ön ödeme yol parası sigorta parası falan hikaye gerçek tefeciyi ilk elden bulmak zaten zor yani çok dikkatli olun çarşıya pirince giderken evdeki bulgurdan olmayın

  1. Ismail bey bana bi ulassaniz gercek tefeci dedinize benim acilen ulasmam lazim burda ya sapik ya dolandirici oluyor.Para veren adam onden paraalmaz ben faizine de raziyim ama gercekten para veren olsun yok notermis yok cart curtmus oldu banada noter ucreti yollayin bende size vereyim 50000

 46. İsmail kardeş sana ulaşalım o zaman gerçek tefeci arıyoruz biz de. mümkünse iletişim için aracı ol. yol yemek parası ön ödeme diyenlere hala para kaptıran varsa ayıp artık 30 bin borç verecek adam 100 liranın peşine düşüyorsa zaten bit yeniği vardır, yalan olduğu bellidir.

  1. Evdeki bulgurdan ben oldum borc araya araya ismail beybana ulasirmisiniz acil faizi umrumda diil 35 bine kadar nakite ihtiyacim var hayat mevat meselesi saglik soz konusu bu durumda dolandirdilar beni bildin biri varsa lutfen bana bilgilerini verirmisin

   1. Bana ulaşın tamam sıkıntı yok ama tefeciler sabit bir telefon kullanmıyor İstanbul’da olan var sa kapalı çarşıda esnafa sorsun yada herkes olduğu yerde esnaflardan araştırma yapsın

  2. Sema hanım nerede yaşıyorsunuz bilmiyorum kapalı çarşıya gidin daha önce de yazdım sabit kullandıkları bir telefon numaraları yok uzun süre aynı numaradan ulaşamazsınız ben bir tanıdık vasıtasıyla görüştüm oda gerçek ismini bile bilmiyorum çok ağır şartları var ipotek edilecek taşınmazınız yada araba gibi birşeyler olması lazım para alabilmeniz için vadeleri en fazla 12 ay yapıyorlar ve geciken ödemede borcun tamamını istiyorlar kaldığım yerden takside devam edeyim yok yani parmağının ucunu kapatırsan kolunu koparıyorlar yinede bulmam lazım diyorsanız bir kaç kuyumcu gezin ikna edebilirsiniz kuyumcudan altın alın onlarda kolay kolay vermezler denemekte fayda var illa size ulaşalım derseniz.

 47. Arkadaşlar burdakilerin hepsi fiyasko hakan gamze ve bırkacınada ulastım yalan dolan buradaki çaklllara kanmayın sakın adamlar dolandırıcılıgı iş olarak yapıyorlar Allah hepimizin yardımcısı olsun.

  1. Ya zor aninda insan dusunemiyo kaptirdik ama tobe daha bunlar nasil insan nasil karaktersiz adam bide hakaret ediyo diye sikayet edicem diyo ya karaktersiz beni dolandirmisin utanmadan bide lafa bak

 48. Öncelikle ismail kardesim …

  Faiz oranlarında ve sana bu is hakkında birkac bilgilendirme vereyim

  150 bin tl ye gider bir daire alırsın . Onun vergisi olur , her 2 yılda bir tadilatı olur . Falan en fazla 150 binlik daireyi verebilecegin aylık kira 500 lira . Ve bir cok giderin var .

  Simdi daire degilde para calistirirsan eger odemelerini duzgun alirsan . Piyasada aktif dolanan 10 bin tl nin sana her ay 500.600 lira ları var . Bu sekilde 150 bin tl paran dolansa 7.500 lira her ay kar elde ediyorsun demek .

  Yani bir dairenin karı 500 lira iken .
  Bir daire parası calistirmanin karı 7500 lira .

  ..
  Ben tefeci oldugumu kabul etmiyorum . Calistigimiz gorustugumuz kimsede bunu soylemez saniyorum . . .

  Bu isi yapioruz cokta ciddi mevla parasının calıstırdıgımız insanlara kazandırabiliyoruz .

  Yeni nesilde tefeciler para satmaz parayı kiraya verir .

  10 bin tl ye yuzde 15 her ay faiz alır .

  Yani her ay 1500 tl alır kira parası nezaman 10 bin tlyi tek seferde kapatirsaniz ozaman senetlerinizi verir.

  Yavuz kardesim . Sende burdakilerin hepsi fiyasko demişsin . Bizden bir kotuluk mu gordun ? Yada bir zararmı . Herkesi katmak bencilliktir .

   1. Banker bey bana 35 bin tl acil lazim hayat mevat meselesi cok dolandirildim on odeme sarti surtu yoksa.

   2. Yalancı, milleti dolandır dur ulan yol parasıymış bimem neymiş biz gelelim kardeş yanına sen zahmeet etme he!

  1. Banker bey çalışıyorum yaşım şuan 22 kredi çekmek istediğim ama çekemedim 10.000 tl ihtiyacım var çok yol denedim ama bulamadım çünkü teminat ve garanti veremedim. Ama kendime de güveniyorum bunun için ne yapmam gerekiyor. Borcumun yükümlülüğünü biliyorum.Bununla ilgili bir bilgi verebilir misiniz ya da buluşup konuşma gibi bir şansım varmı sizin ile yardımcı olabilir misiniz. Teşekkür ederim şimdiden. muhammetaliyigt @gmail.com

 49. Bu şerefsiz bankere inanmayın 250 tl yol parası aldı 1 hafta geçti hala yok piyasada dolandırıcı inanmayın asla bulsam gebertecem.

  1. Merhaba aylık düzenli 3 ila 4 arası gelirim var çalışıyorum 5 -10 bin arası nakite ihtiyacım var istanbulda ikamet ediyorum.

 50. Merhaba 5 bin tl ihtiyacım var 20 senedir aynı evde ikamet ediyorum işim var 3 bin tl gelirim var adres teyiti iş teyiti yapabilirim.

 51. Dağınık olan ödemelerimi toplamak ve rahatlamak için 30.000 TL ye ihtiyacım var aylık 1000 TL üzeri rahat öderim.

 52. İstanbul için 5-30 bin arası nakit ihtiyacı karşılanır saçma sapan tutarlarla alakalı mail atmayın ve başka dolandırıcılar ile karıştırmayın gerçekten ihtiyacı olan ulaşsın boş zamana ayıracak vakit yoktur.

  1. Merhaba. Ismim yuksel KURTULMUŞ. ***(Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.) tc. 10 bin tl nakite ihtiyacım var. Borc olarak aylık 400 tl geri ödeyebilirim. 2012 yılında iflas ettim. 2013 yolundan beri askeri ücretle ayniisyerinde çalışmaktayım. Evim kira maaşımın dörtte birinde haciz var. Buzdolabim bozuldu bu ara ne yaptıracak param var ne de yenisini alabilecek.

   Tel: 0531 ***(Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

   Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

   Bu arada nasıl 400 tl geri ödeyebilirsiniz diye sorabilirsiniz evkur a 200 tl her ay ödüyorum bir arkadaşımdan borc aldım 6 ay daha 175 tl ödeyeceğim. Ikisini kapatınca 400 tl ödemek için sorun kalmayacak. Maaşla çalışmak çok zor. Evliyim ikiz 8 yaşında oğullarım var

 53. Elif kardeş yok yalan dolan hepsi kardeş aldanıp elinizdeki üç kuruş paradan olmayın parayı veren bir iki kişi var fakat onlar aylık taksitler diye söylediği şey paranın kirası oluyor toplam aldığınız parayı toplu olarak ödemeden borcunuz bitmiyor vade sonu geldiğinde sizden verdikleri paranın tamamını istiyorlar yoksa elinizde avucunuzda ne varsa alıyorlar aldanmayın dikkatli olun bir yere bilgi verirken imza atarken iyice düşünün iyi okuyun

 54. Sadece İstanbul’da hizmet sunan firmamız ön ödemesiz senetle kredi sağlamaktadır. Detaylı bilgi için baris115 @hotmail.com adresine mail atabilirsiniz.

  Ön ödeme, yol parası gibi değişik terimler kullanan üç kağıtçılara itibar etmeyin. Malum zaten para ararken bir de elinizdekinden olmayın.

  Ön ödeme yok
  Kefil Şart

  Daha detaylı bilgi için mail adresimden ulaşın lütfen. baris115 @hotmail.com

 55. merhaba ıyı gunler senetle kredi altın verılır en dusuk 25000 tl en yuksek 100000 tl veriyoruz kredı faız oranına gore degısıyor 48 aya kadar vade secenegı ıle yardımcı oluyoruz daha detaylı bılgı ıcın cemil262626 adresıne yazmanız yeterlıdır.

 56. Ya arkadas lar bunlarin hepsi dolandirici guvenmeyin inanmayin hepsi cebine uc kurus girsindiue yalan dolan seyler soyluyorlar yok 250tl gonder yok su yok bu sonra onaylanmadi gelemedim kaza yaotim lastik patladi falan hepsi dolandirici

  1. Merhaba cemil bey sizinle iletişime geçmek istiyorum, yardımcı olun lütfen aylık 2500 lira gelirim var ayda 500 tl odeyebilirim

 57. Çok kez dolandırıldım bu sitelerde.Buraya yazma sebebim çocuğumun ameliyat masrafları için biriktirdiğimiz paralar hep bu dolandırıcılara gitti. Arkadaşlar dikkatli olmanızı tavsiye ederim. Milletin üç kuruşuna göz dikenleri Allaha havale ediyorum. Karagrup şirketlerinden ve Derin hanımdan Allah razı olsun sizlerin güvenini boşa çıkarmayıp borcumu ödiyeceğim. Karagrop şirketlerine ve Derin hanıma minnettarım.

  1. uğur bey size nasıl yardımcı oldular bilmiyorum ama beni dolandırdılar karagroup derin hanım ön ödeme diye para alıp kayboldu tüm yazışmalarını savcılağa verdim

 58. Merhablar benim sadece 500 tlye ihtiyacim var okul maasraflarim icin part time calisaiyorum 2 ayda geri odemesini saglarim lutfen biri yardimci olsun

 59. merhabalar bir turizim firmasında kaptanım 7000 tl krediye ihtiyacım var yardımcı olabilirmisiniz

 60. Merhaba acil 12bin TL İHTİYAÇİM VAR AYLİK 3 BİN TL ODERİM MEMUR ÇALIŞANIM. WhatsApp iletişim kurunuz.

 61. Iyı günler kkp sorunu olanlar banka çalısması olmayanlar ssk sıkıntısı olanlar avukatlık olanlar yani kısacası bankadan kredi kullanamayan herkese kredı çıkartılır bes kuruş ön ödeme alınmaz %10 komısyon ıle çalısmaktayız herkesin sorunu çözüme kavuşturulur aramanız yeterli en üst limit 40 bin 0541 ***(Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

 62. tüm kredi sorunlarınız için 0541 ***(Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

  1. Merhaba. Ismim yuksel KURTULMUŞ. 10 bin tl nakite ihtiyacım var. Borc olarak aylık 400 tl geri ödeyebilirim. 2012 yılında iflas ettim. 2013 yolundan beri askeri ücretle ayniisyerinde çalışmaktayım. Evim kira maaşımın dörtte birinde haciz var. Buzdolabim bozuldu bu ara ne yaptıracak param var nede yenisini alabilecek.

   Tel: 0531 ***(Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

   Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

   Bu arada nasıl 400 tl geri ödeyebilirsiniz diye sorabilirsiniz evkur a 200 tl her ay ödüyorum bir arkadaşımdan borc aldım 6 ay daha 175 tl ödeyeceğim. Ikisini kapatınca 400 tl ödemek için sorun kalmayacak. Maaşla çalışmak çok zor. Evliyim ikiz 8 yaşında oğullarım var

  2. Vedat bey sizinle nasıl irtibat kuracağız, siz bana bu mailden geri dönüş yaparsanız sevinirim.

  3. Selam. Şartlarınızla ilgili bilgi almak için mail atabilirmisiniz. 15 bin ile 20 bin arası nakite ihtiyacım var.

 63. 15 bin tl ye ihtiyacım var ayda 1.000 tl olarak geri ödeyebilirim ciddi insanların işini görebilen bu işi gerçekten yapıyorum diyen kişiler bu e posta adresine mail göndersinler eğerki gerçekten borç para vermiyorsanız insanları meşgul etmeyin insanların duygularıyla oynamayın efendım cümleten iyi günler.

 64. BANA 50:000 TL LAZIM ACİL CİDDİ OLARAK VERCEK KİŞİLER 0552 ***(Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.) ULAŞABİLİR

  1. Merhaba 30 bin tl ye ihtiyacım var. Bir arkadaşım işyeri açıyor kar ortağı olmamı istedi. Ancak ben ortak olmak ve işyeri sahibi olmak istiyorum. Bu konuda yardımcı olabilirmisiniz
   Tel0531 ***(Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)
   Yüksel KURTULMUŞ

 65. Bu sayfadaki kişiler genelde ihtiyacı olan çaresiz kalan bu yollar ile para bulmaya çalışanlar bir ümitle acabamı olurmu diyenler Allah hepinizin yardımcısı olsun.Yanlız bu sayfada kredi vereceğini para temin edeceğini ancak işlem ,dosya ,aracılık ,noter masrafı diyerek milleti sömürmeye dolandırmaya çalışan vicdansızlar kimsenin umuduyla oynamayın ihtiyacı olan arkadaşlar sakın irtibat kurup canınızı yakmayın zaten banka dışında para temin eden ler tefecidir bu da suç tur bunu bilen kimse zaten böyle sayfalardan netten ilan vermez kendini ifşa etmez inanmayın ön ödeme diye kandırırlar uç kuruş varsa elinizde onuda alırlar.Sakın kanmayın

 66. merhaba
  25.000 tl borçlarımı kapatmak için gerekiyor , ödemeler geçikti faize bindi ,
  özel sektörde çalışıyorum ödemede sorun çıkmaz.

 67. Senetle nakıt ımkanı sağladılar allah razı olsun arayın 0533 ***(Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

 68. Acilen 10 bin tl ye ihtiyacım var 3 yıldır ssk olarak çalışıyorum 2400 tl maaş alıyorum yardımcı olabilecek borç verebilecek 0530 ***(Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.) numaradan bana ulaşabilir misiniz

 69. Şafak Demirel, İstanbul/Bağcılar’da yaşıyorum. Acil bir şekilde aylık 1000′ şeklinde ödeme yapacagım 15.000 TL’ye ihtiyacım var. Ulaşırsanız sevinirim teşekkürler.

  1. Kesiikle elifin dedigi numarada elifin kendide hikaye bunlar cete yol parasi cart parasi kandiriliyosunuz itibar etmeyin sakin hele aldim verdiler kullandim diyenler zaten onlar kendileri dilandirici inanmayin

 70. Tüm kredi sorunlarınız aynı gün çözüme kavuşturulur 0541 ***(Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

 71. Slm 10.000 liraya ihtiyacım var 10 yıldır sigortalı olarak çalışıyorum 2500 lira maaşım var yardımcı olursanız sevinirim.

 72. Banker bey acil ulaşabilirmisin 10.000 liraya ihtiyacım var 10 yıldır sigortalı çalışıyorum yardımcı olursanız sevinirim.

 73. Slm banker bey 10.000 lira acil ihtiyacım var bana ulaşabilirsen çok sevinirim. Bulunduğun yere gelebilirim.

 74. liderkredidanismanlik @gmail.com tüm kredi sorunlarınız aynı gün çözüme kavuşturulur. 0541 ***(Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

 75. Merhaba hazır kurulmuş bir şirkete ortak olacağım. Aylık geliri çok iyi bir yer ama benim acil 50.000 tl ihtiyacım var. Kısa vadede geri ödeme yapacağım. 18 senedir iş hayatındayım ve bu fırsatı kaçırmak istemiyorum.Tek başına kızımla yaşıyorum ve bir kadın olarak başarmak istiyorum. Lütfen bana destek olun. Teşekkür ederim

   1. Öncelikle internet ortamında para aramak ve para alacağınız kişiyi bulmak İstanbul’da ismini nerede olduğunu kim olduğunu bilmediğiniz birini aramaktan daha zor samanlıkta iğne bulunur ama burada güvenilir biri bulunmaz bunu herkes bilmeli sonra eş dost akraba arkadaş çevresinde arayıp para bulamıyorsanız tanıdık esnaflardan yardım talep edin ama ilk başta yakın çevrenizde arayın sizin durumunuz gibi durumlarda kaymakamlıklar valilikler belediyeler özel vakıflar özellikle kadın girişimcilere öncelikli destek veriyorlar

 76. Sadece Teminat gösterebilecek kişiler memurlar, kamu çalışanları krediye ihtiyacınız var ise lütfen ulaşın.

  1. Kamu personeli ve teminat gosterebilecek kisilere senetle borç verilir. İletisim icin Nakitkredi Mail adresinden ulasabilirsiniz.

 77. Merhaba. Acil 4 ay için 5 bin tl ye ihtiyacım var 4 ay sonra ödemek şartıyla lütfen ön ödeme istemeyen biri dönüş yapsın.

 78. 10.000 tl ye ihtiyacım var üniversitemi bitiremedim ailevi sebeplerden sigortasız çalışıyorum başlangıcım yapılmadı düzenli olarak ödeme yapabilirim.

 79. Kamu personeli ve teminat gosterebilecek kisilere senetle borç verilir.
  İletisim icin Nakitkredi Mail adresinden ulasabilirsiniz.

 80. Senetle nakıt ımkanı sağlıyolar tavsıye ederım arayın 0533 ***(Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

  1. merhaba esra hanım paylaşımınızı gördüm numara gözükmediği için yazmak istedim size mail adresini versem oradan yazma imkanınız varmı cemilyildiz373737.

 81. Dikkatli okuyunuz..
  Bankaya borcu olmayan ve sadece kara listede olduğu için kredi çekemeyen kişilere yardımcı oluyoruz.
  Şunu belirtmek isterim biz kimseye kredi vaad etmiyoruz. Biz kimseye para vermiyoruz. Sadece borcu olmayıp sadece kara listede olanları kara listeden çıkartıyoruz.
  Yorumlara baktığım zaman çoğu insan burada yanlış kişiler ile iş yapmaya kalkmış. Kimse yanlış anlamasın fakat burada kimse kimseye para vermez. Bizim yaptığımız iş bankaların kara listesinde olan kişileri bu listeden çıkartmak.
  Biz bu işi karşımızda ki kişilere bey veya bayan diyerek yapmıyoruz. Biz abi kardeş abla vardır.
  Kimse boşuna burada para alabilmek için kendini boşa harcamasın çünkü kimse burada para vermez. Kimsede ben buradan para aldım diyemez. Insanların zor durumundan yararlanmak isteyen bir sürü insan var burada. Boşuna kimse kendini yıpratmasın. Burada biz bu işi hakkıyla yapmaya geldik ve bu ilk işimiz değil. Tekrar söylüyorum sadece kara listede olanları listeden çıkartıyoruz. Site güncel olarak takip edilmektedir. Dileyenler iletişim için mail adresi gönderebilirler.
  Allah herkesin yardımcısı olsun.

  1. Busraklcc2 mail adresli kişiye ben para verdim kimse para vermez diyorsunuz ya ama para verdiğim kişiler yapışık oluyor genelde birdaha birdaha hep para istiyor ayrıca kimse kimseyi kara listeden çıkartamaz bu yalana insnmak isteyen varsa buyursun denesin bu arkadaşları 10 bin tl ye kadar olan nakit ihtiyaçlarınıza senetle yardımcı oluyorum ön ödeme gilan da istemiyorum zaten ön ödeme isteyenlere de itibar etmeyin dolandırıcılar şunuda belirteyim herkes gelip benden para alamaz geri ödeyebilecegine inandıgım koşulları besleyen arkadaşlara yardımcı oluyorum mail atın aynı gün dönerim msil de isim soyisim telefon nosu bildirin.

 82. Büyük baş. Selman DURDU

  Tel0541 ***(Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

  Küçük baş. Caner SARUHAN

  canermticbc @gmail.com

  En küçük baş. f4zetkiii @gmail.com

  BU KISILER DOLANDIRICI DIR. KESINLIKLE ILETISIME GECMEYIN HESAP NUMARASI VE ISIM DEGISMEZ. DIKKATLI OLUN. ON ÖDEME DIYE KANDIRIYORLAR

   1. Elime ödeme geçmeden hiçbir şekilde ödeme talebiniz yoksa eğer 10.000-TL kullanmak istiyorum.

 83. teb bankasıyla sorunu olmayanların 5000 tl ye kadar ihtıyacları karşılanır. Mail atın bilgiveriyim.

 84. merhabaşar çok acil 15000 tl ye ihtiyacım var icralık olucam yoksa aylık 500 tl ödemeli 15000 tl kredi veren olursa bana mail atabilirmi acaba. Bankalar ile sicilim bozuk.

 85. merhaba bir iş karşığı madi yardım edilecektir aylık 500-1000 tl arası kazanma şansı madi ihtiyacı olan ulaşabilir hiç birşey yapmanıza geek yoktur diğer başı boş sitelerdeyalan dolan reklam veren insanlarla karşılaştırmayın herhangi bir ahlaksız teklif kesinlikle yoktur net ve kesin kazanç bilgi için lütfen mesaj atınız veya meail atınız.

 86. Acil 7 bin tl ye ihtiyacım var. İşim sağlam her ay bin tl geri öderim. Gebzede bu işi yapan varsa ya da Allah rızası için yardım edecek varsa iletişime geçsin benimle. Senetle her ay öderim. 4 yıldır aynı iş yerinde çalısıyorum. Maaşım 3 bin tl. Evliliğim herseyim buna bağlı.

 87. Cihan konu ile yardımcı olabilirmisin benim teb bankası ile sorunum yok 5.000 liraya ihtiyacım var bayram için

 88. Merhabalar 15 bin tl ye kadar nakit ihtiyaçlarınıza yardımcı oluyorum ön ödeme yok isteyene de sakın para göndermeyin dolandırılırsınız bankalardan kredi kullandıran konsyonculardan değilim senetle nakit saglıyorum. Mail ile ulaşabilirsiniz iletişim numarası paylaşmayı unutmayın mailde.

  1. Bizleri burada bilenler çok iyi biliyor. Site yorumları okunduğu taktirde de anlaşılabilir. Nakit paramızı toplayıp tekrar geldik

 89. Slm acil 30.000 TL lazım bunu ister dolar yada euro verin kura göre aylık ödeme yapayım ister vade farkıyla aylık ödemem 1000 TL olarak gerçekleşiyor yardım edecek varsa beklerim kimse ön ödeme istemesn para elime geçer masrafını öderim.

 90. Banker bey 30000 tl acil nakit lazım öğretmenim yardimci olursanız sevinirim. Dönüş yapmanizi bekliyorum.

 91. kamu personeliyim düğünüm olacak biriktirdiğim para yetmedi 15 bin acil nakit laızm bankalardan çok başvuru yaptıgım için çekemiyorum 3 ay taksitle öderim aylık gelirim 8700, numara yazın arıyım direk acil dönüş yaparsanız sevinirim Diyarbakır’dayım.

 92. Merhaba ,
  5000 tl ye acil ihtiyacım var. her ay 1000 tl ödeme yapabilirim 2200 tl gelirim var. Sigortalıyım Yardımcı olacak ulaşabilir mi?

 93. Sadece devlet memurları ve mal mülk teminat gösterebilecek kişiler ulaşsın senetle para için

  Nakitkredi Yandex mailden ulasin

 94. Nakit ihtiyaci olanlar okusun…

  Sirket falan degilim elden borc veriyorum. Faiz oranlarımız bankaya gore yuksek. Bayanlar tercihimiz degildir borc verirken. En az 1 yildir ayni isyerinde calisiyor olmasi ve en az 1.5 – 2 yil ayni adreste oturuyor olmasi lazim.

  150 lira 200 lira dosya masrafi adi altinda alinan paralara itibar etmeyiniz, kimse 20 bin canli sicak parasini oyle meblaglar alarak vermez. Kisinin yaptigi ise ve aldigi maas dekontuna gore fiyat ayarlamasi yapioruz vade uzadikca faiz buyuyor. On odeme almiyoruz ama bazi masraflar borcu verdigimiz kisiye yaziliyor. Eger bulundugumuz ile kendiniz gelmiyor biz geliyorsak yolda yedigimiz yemekler dahil siz oduyorsunuz. Bunlari bilerek sartlar uyan herkese yardimci olabiliriz.