Gündem

Senetle Borç Para

Senetle Borç Para Verilir mi?

Vakıflar, zenginler, kuyumcular, borç vermeyi iş haline getirenler, telefon hattı üzerinden para veren kişiler senetle borç para vermektedir.

Senetle Borç Para Verilir mi?

Nakit İhtiyaçları

Günlük hayatta ihtiyaçlar için para gereksinimi duyulduğu anlarda bankalar veya tanıdık kişilere başvurularak bu ihtiyacın giderilmeye çalışılmaktadır. Pek çok kişi için bankalardan kredi çekmek için gerekli kredi sağlayacak gelirinin veya kredinin onaylanması için yeterli zamanın bulunmaması, tanıdık kişiler bulunmaması veya bu kişilerde yeterli paranın bulunmaması gibi nedenlerle farklı kaynaklardan para ihtiyacının giderilmesine çalışılmaktadır.

Bu gibi durumlarda kişiler senetle borç para veren şahıslara başvurarak bu ihtiyacını giderme yoluna gitmektedir. Senetle borç para veren kişiler paralarının geri ödenmesi garantiye almaya yönelik bazı tedbirler almaktadır.

Borç Para Veren Kişi veya Vakıflar

Senetle vakıflar, zenginler, bazı kuyumcular, tefeciler, borç verme konusunu iş haline getirmiş kişiler, telefon hattı üzerinden para veren kişiler borç vermektedir. Borç para veren kişi ve kuruluşlar genelde belirli bir miktar vade farkı uygulayarak senet düzenlemektedirler.

Para verecek kişi ve kuruluşlara belirli bilgiler verilmesi gerekmektedir. Bu bilgilerin kötü niyetli kişilerce kullanılabileceği akılda tutulmalıdır. Bu nedenle, borç para sağlarken bazı tehlikeli durumların oluşmaması için iyi araştırma yapmak gereklidir. Kişi veya kuruluşun gerçekte ne iş yaptığı, hangi amaçla para verdiği, ne kadar vade oranı uygulayacağı konular en çok dikkat edilmesi gereken hususların başında gelmektedir.

Vakıflar senetle borç veren kuruluşlar arasında saymak mümkündür. Belirli ihtiyaçların karşılanmasında yardımlaşma amacıyla kurulan vakıflar eğitim, sağlık, ihtiyaç gibi amaçlarla gerekli şartları taşıyan kişilere senetle borç verebilmektedir. İhtiyaç duyulduğunda vakıfların kuruluş amaçlarına uygun olan alanlar araştırılarak istenen şartların taşınıp taşınmadığına bakılmalıdır. Bu şartların taşınması halinde başvurulmalıdır.

Zengin şahıslar belirli teminatlar veya kefiller gösterilerek belirli bir vade farkı uygulamak suretiyle senetle borç verebilmektedir. Borç almadan önce kişisel bilgilerin verileceğinden kötü niyet olup olmadığı hususu ve ne kadar vade farkı uygulandığı konusu üzerinde durulması gereken husustur.

Senetle Borç Para Veren Kuyumcular

Kuyumcular senetle kredi veren kişiler arasında sayılmasına rağmen her kuyumcu bu konuda faaliyet yürütmemektedir. Senetle borç veren kuyumcular ise bir kaç farklı şekilde borç verebilmektedir. Bunlardan birisi belirli bir gram altın veya döviz üzerinden borç belirlenmekte borcun ödeneceği gün geçerli olan fiyattan para tahsil edilerek para veren açısından anaparanın değeri korunmaya çalışılmaktadır. Diğer bir usul ise senet Türk Lirası üzerinden düzenlenerek belirli bir vade farkı uygulanmasıdır. Bu konudaki usullerden birisi de belirli bir eşyayı ipotek olarak bırakarak senet düzenlemesi yöntemidir.

Tefeciler tarafından da borç verilebilmektedir. Genelde bu kişilerden borç alındığında diğer senetle borç verenlerden daha yüksek bir vade farkı uygulanabilmektedir. Kimlik bilgilerinin verilmesi konusunda sakıncalar göz önünde tutularak hareket edilmesi uygun olacaktır. Bu konuda güven sağlandığına emin olunursa senetle borç alınabilir.

Senetle borç para vermeyi meslek haline getiren kişiler aradaki vade farkını gelir kapısı haline getiren kişilerdir. Yeterli araştırma yapıldıktan sonra vade farkı uygulanarak düzenlenen senet karşılığı borç para alınabilmektedir. Bu kişilerin birçoğu kefil, ipotek veya paranın geri ödenmesi konusunda garanti almaya yönelik güvence istemektedir.

Faturalı hat cep telefonları üzerinden senetle borç para veren kişilerde bu hizmeti sunmaktadır. Her ay borcun vadesi mobil ödeme hizmeti ile tahsil edilmesine dayanan bu sistemi uygulayan kişiler bulunmaktadır.

İlgili Makaleler

790 Yorum

  1. HEP YALAN DOLAN NERDEN ULAŞACAĞIZ HADİ BİRİNİZ DELİKANLI OLUN DA YAPIN GÖRELİM HEP LAFFF

    1. Üç bine ihtiyacım var 10 bin tl senedim var günü gelmedi daha iki aylığına üç bin istiyorum

     1. Merhaba arkadaşlar krediye ihtiyacı olanlar hemen yazın her türlü kredinizi kendi bünyemizde senetle verelim on ödeme dosya masrafı almiyorum tek yapmanız gereken msj atmaniz.

     2. Selamün aleyküm bana 10000 tl para lazım kiramı ve faturalarımı kapatmam lazım şartlarınız neler

     3. Eyüp isildak 50bin ihtiyacım var
      555 ***(Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

    2. Merhaba 10.000 tl ye acil ihtiyacım var. Her ay 500 tl ödeyebilrim. Kredi notum düşük kredi çekemiyorum. Yardım edebilen var mıdır?

     1. Öğretmenim acil 30000 liraya ihtiyacım var. Aylık gelirim 6000 lira yardımcı olur musunuz?

     1. Acil paraya ihtiyacin var senetle para veren varmi lütfen yardimci olun TL numaram 535 ***(Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

     2. Merhabalar banu hanım 15000tl ye acil ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız sevinirim acil…

     1. Merbahaba hasan bey bana acil dönuş yaparmisın teminatı var acil senele kredi almak istiyorum

     1. Merhaba hiç bir ödeme almadan dosya masrafı almadan ne kadara krediye ihtiyacınız varsa yardımcı olabilirim tek yapmanız gereken mesaj atmaniz.

     1. Merhaba benim acil 10000 tlye ihtiyacım var çalışıyorum aylık gelirim 4000 dönüş yaparsanız sevinirim

     2. 1000 ödeyip 10000 bin mi ödeyeceksiniz bulursanız bana da haber verin bende alayim

     3. Benimde acil 4 bine ihticaım war baka kredi notum düşük olduğu için kredi alamıyorum ve okadr acilki varmı peki verebilecek kişiler ayda 500 tl olarak her ay öderim 🙁

     4. Mrblar 15 bin tl arıyorum cok acil
      Lutfen yardımcı olun bana ayda 1500 odeyebılırum

     5. 130.000 tl ye ihtiyacim var kredilerimi kapatacam aylik 3.500 tl odeyebilirim yardimci olacak varsa e postami da birakiyorum burayi da takip ederim

     1. Emekliyim, bankalardan kiredi kullanamiyorum acil 20.000 tlye ihtiyacim var.

     1. 10.000 bin tl ihtiyacım var acil yardımcı olursanız çok sevinirim aylık geri ödeme 800 tl olarak.

     2. Merhaba mail atmamışsınız ki mail ile iletişim numarası paylaşırsanız yardımcı olmaya çalışırım.

     3. Resmi faaliyet gosteriyorsaniz açık açık adres ve telefon verin. İletişim sağlayalım. Benin de 10.000 tl ye acil ihtiyacım var.

    1. Acil 10000 TL ihtiyacım 1.5.sene önce bi yasal takipden dolayı kredi çekemiyorum özel sektör calisaniyim aylık 3000tl maaşım var

     1. 30 ekime kadar 10.000 ihtiyacım var aylık 1000 ödeme yapabilirim acil lazim yardim ede bilecek varmi

    1. Şebnem hanım bana ulaşır mısınız tanıdık var yardımcı olmak isterim bu numaram 544***(Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.) mesaj atın bana.

     1. 15000 tl ye ihtiyacım var acil bir şekilde yardım ederseniz ayda 500 lira ödeme yapabilirim.

     2. Mahsun bey benim de 10 bine ihtiyacım var aylık 2 bin TL olacak şekilde ödeme yapabilirim

    2. Mrb. 40000 liraya ihtiyacım var. Kamu calisaniyim. 8000 maaşim var. 3 bin aylık öderim. Ön ödeme isteyen yazmasin.

     1. 15 bine kadar ön ödemesiz nakite ihtiyacı olanlar mail atsın 2 3 saat içerisinde dönüş yapılır iletişim bilgisi paylaşın mutlaka

     1. Bana da acil ulasin nolur 50 bin tl borcum var aylık gelirim 6.000 bin ate.mesut60.

     2. Merhabalar acil 15000tl ye ihtiyacım var bana ulaşır mısınız enginseyrek43434376.

     3. Selamlar serkan bey ön ödemesiz taksitle nakit sağlıyorsanız minettar olurum. İstanbul’da memurum düzenli ödeyebilirim. Teşekkürler

    1. Meraba bana 10-15 bin tl lazım ödeme şartlarınıza bağlı olarak miktar düşebilir artabilir. Memurum

    2. 0552 *** (Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.) arayin lutfen slmlar

     1. Sadece 15 bin tl ye kadar yardımcı olabiliyorum üstü için boşa yazmayın ayrıca buraya bana yardımcı ol diye yorum yapsanız bu yorumu siteye girmeden nasıl görecegiz biraz mantıklı olun geri dönüş saglanabilmesi için mail atın kred.kredi adresine iletişim numaranızı mail atın ön ödeme isteyenlerede itibar etmeyin

    1. Merhaba 30 bin tl ye ihtiyacım var. Bir arkadaşım işyeri açıyor kar ortağı olmamı istedi. Ancak ben ortak olmak ve işyeri sahibi olmak istiyorum. Bu konuda yardımcı olabilirmisiniz

     1. Acil 3 bin tl ye ihtiyacım var çalışıyorum gelirim 2.500 lütfen yardımcı olun ????????

    1. Ufuk bey bana da ulaşırmısınız 0.53.7 ***(Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

     1. merhaba benimde 10000 liraya ihtiyacim var senetle odemede sıkıntı yasamam donus yaparsaniz sevinirim.

     2. Bana 30bin tele para lazım bankadan çekemiyorum bu parayla borçlarımı kapatacağım

   1. Acil 5000tlye ihtiyacım var lütfen yardımcı olun bana çok zor durumdayım 0534 ***(Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

    1. 130.000 tl ye ihtiyacim var kredilerimi kapatacam aylik 3.500 tl odeyebilirim yardimci olacak varsa e postami da birakiyorum burayi da takip ederim.

     1. Paraya ihtiyacım var telefon numarası 0531 *** ararsanız sevinirim teşekkürler

    1. 15000 tl ihtiyacım var maaşlı çalışıyorum kredi çekemiyorum net aylık gelirim 4200 tl yardımcı olabilirmisiniz

    2. banada yardımcı ola bilir misiniz calısıyorum 5000 tl ye ihtiyacım var 3 ay sonra geri ödeyiseye

   1. İyi akşamlar. Benim. 6000 tl ye ihtiyacım var. 800 tl aylık öderim. İlgilenen varsa. İstanbul anadolu yakasında. 47 yıldır ikamet etmekteyim emekliyim haberlerinizi acil bekliyorum

     1. 7 bin tl ye ihtiyacım var çok acil. Aylık 1000 tl taksitle geri ödeyebilirim. Gebzede yasıyorum. 2 gün içinde bulmam lazım lütfen biri yardımcı olsun. Evliliğim herseyim buna bağlı. Ne olur biri iletişime geçsin. Lütfen ön ödemeli ya da dolandırıcı olanlar yazmasın. Boş yere umut bağlatmayın. Varsa yardımcı olacak iletişime geçsin. Şartları konusalım.

     1. 15 bine kadar ön ödemesiz nakite ihtiyacı olanlar mail atsın 2 3 saat içerisinde dönüş yapılır iletişim bilgisi paylaşın mutlaka.

     2. Bana acil yarina 25 bin toplam 50 bin lazim ama acil olan yarina 25 bin gelirim iyi senetle vericek biri varsa acil bana ulassin lutfen cok acil gercekten verenler yazsin bos yazmasin.

    1. Abi merhaba ben e postanıza mesaj atamadım burdan yardımcı olurmusunuz bana eşimden ayriyim ve iki kızım var çok zor durumdayım acil 10bin tl ye ihtiyacım var çalışıyorum aylık ödeme yapabilirim nolursun yardımcı olun. gizemli_seker38 @hotmail.com

     1. 0534 ***(Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.) acil para lazim yardımcı olabilir misiniz.

     2. 20.000 tl kredi 10ay 700 aylik taksit ve 11.ay ve 12 ayda kalan paranin tumunu odemek sartiyla on odemesiz masraf hava parasi su parasi bu parasi isteyenlerle ilgilenmiyorum ciddi olan varsa bana ulasabilir.

    1. Merhaba. Acil 10 bin tl ye ihtiyacım var teminatım yok aylık 600 tl ödeyebilirim. Çalışıyorum sgk yok maalesef. Yardımcı olursanız sevinirim.

    2. mertcann_turkell @hotmail. com 35000 tl lazım senetle 2500 tl alıyorum özel sektör çalışanım.

    3. 30 bin ihtiyacım Var Çalışıyorum Düzenli veya toplu ödeme yapabilirim Acil Görenlerden haber bekliyorum.

    4. Selamlar sağlık memuru olarak çalışıyorum 15.000 TL’e ihtiyacım var acil. Mümkünse dönüş bekliyorum.

    5. İyi günler banker bey, ben çalışıyorum ayrıca kendime ait evim var, 10 bin TL’lik bir ihtiyacım var aylik 2 bin TL olacak şekilde ödeme yapabilirim,
     Uygun bulursanız bana ulaşabilirsiniz.

   1. Slm esma hanim sizi bur sorunuzu coze bilirim cep 0545 ***(Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

    1. merhaba ,

     15.000 – 20.000 tl ihtiyacım var
     çalışıyorum bana ulaşabilirmisiniz

     1. Merhaba çalısıyorum 4250 tl maaşım var 15.000 tl kredi lazım.. yardımcı olurmusunuz?

     1. Acil 4000 tl ye ihtiyacım var yarın için varsa yardimci olacak irtibat numarasi bırakırsa hemen alabilirim.

    2. Merhaba 15 TL ihtiyacım var yardımcı olur musunuz 0544 *** (Kişisel verilerin korunması amaçlı telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

    3. Bana da birileri yardimci olabilir mi acaba, 7000 tl ihtiyacim var ve buradan henuz kimseye ulasamadim.

  2. brkgldknnn, 0544 *** (Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.) dönüş yapar mısınız?

  3. Lütfenn yardım edin kredimi ödeyemedim yuvam dağılıcak yuvam dağılmasın lütfen çalışır öderim son kuruşuna kadar lütfen allah rızası için böyle birşey başıma hiç gelmedi bilmiyorum lütfen yardımcı olun

  4. Merhaba herkeze iyi günler teminatlı bir şekilde cuzi miktarlar da yardımcı olabilirim örneğin min-5.000 max-40.000 %2.00 faiz orani ile şirketlerin finansman danışmanıyım taleplerde dosya ücreti alıyorum çünki biz de ekmek paramızdayız dolandırıcılarla kesinlikle bir tutup kıyaslamayın dosya ücreti temin edilir ya siz gelirsiniz ya biz gerekli evraklar imzalanır para teslim edilir Allah herkezin yardımcısı olsun.
   Not:biz gelirsek yol yemek + çıkabilecek durumlar size aittir….

   1. Selam
    50000 lazım kamyon alıcam
    Borçsuz 1 tırım var
    Alacağım araç ile birlikte 2 aracıda teminat verebilirim
    Nasıl olacak.

    1. 544 ***(Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.) oğuz bey bu numaradan lütfen beni arayın. sizin numaranız görünmüyor burada. lütfen yardımcı olun. 25.000 tl.

   2. Bana ulaşırmısınız acil 0539 ***(Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

    1. Merhabalar acil 15000tl lazım ulaşırsanız sevinirim 0555 ***(Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

   3. Oğuz bey yuvam dağılacak. 30000 liraya ihtiyacım var. Öğretmenim 6000 lira maaşım var. Yardım edin. Acill.

   1. Özlem hanım
    İsmim özlem İstanbul Arnavutköy de ünlü bir markanın restoranında muhasebe işinde çalışıyorum istediğiniz teminatı verebilirim acilen 10bin liraya ihtiyacım var aylık 1500 lira olarak geri öderim
    Ulaşırsanız çok Mutlu olurum ????????

  5. Acil nakit ihtiyacı olanlar finansman şirketlerin bize sağladığı destekle 50.000 tl 48 ay vade imkanıyla %2.00 faiz oranıyla elimden geldigince sizlere yardimci olmaya calisirim tamamiyle islemlerimiz yasaldir islemlerimiz noter ile yapilmaktadir (noter ve dosya ücreti pesin alinir) ben daha once dolandirildim siz tefecimisiniz vb hitaplarda benzetmelerde bulunmayin ne dolandiriciyiz ne tefeci bizde ekmegimizdeyiz elimizden geldigi kadariylaa herkeze yardimci olmaya calisiyoruz bankalarla uzaktan yakindan alakamiz bulunmamaktadir, ulasabilirsiniz hepinize iyi günler.

   1. Bu noter masrafli oesinlere kimse inanmasin canim cok yandi 3000 tlm gitti boleleri yuzune senetle kimse kimseye borc vermez babanin ogluna guvenmedi bi devirde baban borc vermezken.Senetle anca tefeciler onuda ipotekle canina okurlar aylardir bende ariyorum yok

   2. arkadaşlar bu adam dolandırıcı. 200 lira almak için binbir evrak hazırlamış sakın ön ödeme yapmayınız.

   3. Oğuz bey benide dolandırdılar. Lütfen yardımcı olun. 50000 liraya ihtiyacım var. Öğretmenim. 6000 maaşım var.Y uvam dağılacak. Yardım lütfen. Aciill.

  6. 10000milyara ihtiyacim var ankaradayim yardimci olurmusun irtibat numaram 0542 ***(Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.) ararsaniz sevinirim

   1. Bana acil senetle para vericek biri lazim yarin 25 bin lazim toplam 50 bine ihtiyacim var gelirim iyi faiz onemli degil benim icin aciliyeti var gercekten veren varsa yazsin firsatci on odeme yok bilmem ne diyen aramasin.

  7. Iyi gunler finansman sirketler aracilgi ile kredi vermekteyiz faiz oranlari bankalar ile ayni ve islemler resmi ve yasaldir.islemler noter huzurunda yapilmaktadir gercekten ihtiyaci olanlar ulassin.

   1. 15000 lazim acil emekliyim bankadan kredi alamiyom maasimda kesinti yoktur yardimci olursaniz sevinirim

  8. Acil 75 bin TL ihtiyacım var,yurt dışındaki fonundan gelir gelmez geri ödemesini yapabilirim. Tel:545 ***(Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.) mesaj atabilrsiniz

  9. Bana ulasabilirmisiniz? 0545 ***(Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

  10. Herkeze iyi günler önceden olduğu gibi şimdide yanınızdayız acil nakite ihtiyacı olanlar +1 ***(Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.) whatsap iletsim nakitkredi513 @gmail.com mail adresi iletisim cidden nakit ihtiyaci olanlar ulassin elimizden geldigince yardimci olalim ben kimsenin ayagina gidemem bakit ihtiyaci olan ya buyursun gelsin yada islemleri uzaktan halledelim faiz orani cuzi bir miktardir hemen hemen bankalar ile eş deger seviyelerdedir islemler noterde yapilmakta ve noter ucreti alinmakta dolandiricilarla karistirmayin binlerce kisiye milyonlarca lira verdik karistiranda hic yazmasin kimse kimseye bu devirde kefil olmaz bedavada para vermez yok sen gel yok alacagim paranin icinden kes gibi emri vakilerde bulunmayin sizin nasil dolandiricilardan agziniz yandiysa bizimde yandi gelmek isteyen bilgileri alip bizzat buyurup gelir gelemeyende islemleri uzaktan saglar

  11. Acil 5000 tlye ihtiyacim var emekliyim duzenli egelirim ek gelirim de var ama bankadan kredi cekemiyorum yardimci olurmusunuz acil 0551 ***(Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

  12. Bankalardan kredi kullanamayan kişilere büyük bir haberimiz var ???????? Nakit Kredi de doğru adres ????

   ✅ Kara listedeyim diye üzülme
   ✅ Banka sicilim bozuk diye üzülme
   ✅ Bankalarda borçum çok gecikmelerim var diye dert etme ????
   ✅Senet yapmıyoruz NAKİT KREDİ TAAHÜTNAMESİ yapıyoruz senetide kimseye tavsiye etmiyoruz
   ✅Bankalarla hiç bir alakamız bulunmamakta tamamen finansman şirketlerle çalışmaktayız
   ✅Ön ödeme talebimiz noter ücretirdir çünki bu durumda sizin ağzınızın yandıği kadar bizimde yanıyor
   ✅İslemlerimiz tamamen resmî ve yasaldır
   ✅Faiz oranlarımız bankalarla hemen hemen eş değer seviyededir
   ✅Cidden nakit ihtiyacı olanlar ulaşın elimizden geldiğince ýardımcı olalım boş muhabbet yapacaklar yazmayın kalbinizi kırmayalım.

   1. Hakan kardesım ınanmı bu kısıye yalan kunusıyor banada yardım edecekdı kuya parayı yatıtdırıyorlar sıze ondan sonra daha ulaşamıyorsanız onlara numara falanda vermıyorlar yalancının onde gıdenlerı bunlar ınanmayın

  13. Acil olarak 50.000 lazım tüm borçları tek kaleme düşürmek için şartlar neler ve ne zaman alabiliyorum 532 ***(Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

   1. Ben murat kocaeli den bana acil 5.000 tl lazim aylık 700 tl geri öderim varsa biri acil donus yapsın yoksa lütfen beni ugrastirmayin aciliyetim var hastanede calisiyorum

  14. Istediğiniz krediyi kendi bünyemde senetle uygun faiz oranlarıyla veriyorum on ödeme dosya masrafı almiyorum tek yapmanız gereken mesaj atmaniz.

  15. Bankalardan kredi kullanamayan kişilere büyük bir haberimiz var ???????? Nakit Kredi de doğru adres ????

   ✅ Kara listedeyim diye üzülme
   ✅ Banka sicilim bozuk diye üzülme
   ✅ Bankalarda borçum çok gecikmelerim var diye dert etme ????
   ✅Senet yapmıyoruz NAKİT KREDİ TAAHÜTNAMESİ yapıyoruz senetide kimseye tavsiye etmiyoruz
   ✅Bankalarla hiç bir alakamız bulunmamakta tamamen finansman şirketlerle çalışmaktayız
   ✅Ön ödeme talebimiz noter ücretirdir çünki bu durumda sizin ağzınızın yandıği kadar bizimde yanıyor
   ✅İslemlerimiz tamamen resmî ve yasaldır
   ✅Faiz oranlarımız bankalarla hemen hemen eş değer seviyededir
   ✅Cidden nakit ihtiyacı olanlar ulaşın elimizden geldiğince ýardımcı olalım boş muhabbet yapacaklar yazmayın kalbinizi kırmayalım

  16. Merhabalar kredi cikmayanlara avukatlık hacizlik olanlara kendi bünyemizde istenilen krediyi sunuyorum on ödeme dosya masrafı almıyoruz tek yapmanız gereken mesaj atmaniz.

  17. Men bana 3 binlazim tel 0555***(Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

  1. Lütfen ön ödeme istemeyen senetle 5 ila 10 bin tl arası paraya ihtiyacım var aylık ödeme yapalirim biri dönüş yapsın lütfen.

   1. Allah sizden razı olsun zor zamanımda hızır gibi yetiştiniz arkadaşlar güven konusunda tereddütte kalmayın ben kefilim kredim Oğuz bey…

     1. Aldim diyenlere aman dikkat asil onlar dolandirici benim agzim cok yandi boylelerinden

  2. iyi günler bana 7000 tl kredi lazım bir trizim firmasında kaptan şöfürüm nasıl yardımcı olursunuz

    1. Merhaba Seda hanım, 10 bin nakite ihtiyacım var, İstanbul’da oturuyorum, özel sektörde çalışıyorum Malatya’da kendime ait evim var, kira gelirim var, ödemeler konusunda sorun yasamayacagima emin olabilirsiniz.

  3. Slm İstanbul oturum 7bin 10 bin ara acil paralazim İstanbul Avcılar bana borda ulaşi ne olur çok zordurdayim ne olur, ulaşim öde para isdemeyeler acil ulaşsın aylık 1bin ödücekim.

  4. Merhaba oğuz bey iyi günler benim 15000 tl ye ihtiyacım var sizinle iletişime geçmek istiyorum

  1. 4000 liraya ihtiyacım var gerçekten yardımcı olacak ön ödeme istemeyen dürüst insanlardan yardım bekliyorum

 1. MERHABA
  25.000 TL LAZIM
  ÖZGÜL 0530-*** (Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

  1. Ben murat kocaeli den bana acil 5.000 tl lazim aylık 700 tl geri öderim varsa biri acil donus yapsın yoksa lütfen beni ugrastirmayin aciliyetim var hastanede calisiyorum

 2. Merhaba, 1.000 TL’ye kadar; 1-2 ay (vade) sonra ödenmek üzere borç verebilirim. Borç paraya ihtiyacı olanlar için iletişim: mehmet.pdb.

  1. MERHABA ,İYİ GÜNLER MEHMET BEY İSMİM AKIN GÜZELYALIDA İKAMET ETMEKTEYİM DÖNÜŞ YAPARSANIZ SEVİNİRİM

 3. Merhaba. Kredi borcumu kapatmak için taksitli paraya ihtiyacım var. İlgilenirseniz sevinirim

 4. Ahmet 5000 tl lazım ulaşırsanız 0542*** (Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

   1. Merhaba, 20.000 TL kredi kullanmak istiyorum 12 ay vadeli elden senetle, ön ödemesiz yardımcı olabilirmisiniz. SGK lıyım, bordrom var, 4.000 TL maaşım var.

   2. İsmim Rukiye 10. 000 TL ihtiyacım var çok zor durumdayım senetle borç almak istiyorum yardım edebilirmisiniz.

   3. Merhaba Melih bey. Adım Oxana. Benim de çok acil para borç ihtiyaç var. 10.000 TL. Yardımcı olursanız acaba ????

  1. merhaba iletişime geçebilirsiniz 05557 *** (Kişisel verilerin korunması amaçlı telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

 5. öğretmenım kredi cekemıyorum dugun yapacam 15000 lazım maasda kesinti yok ekdersle beraber aylık 45000 tl elime geciyor irtibat tel 0530*** (Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

 6. MERHABA BANADA 3.000 TELE LAZIM 8 VEYA 10 AY VADE İLE ÖDEYE BİLİRİM ACİL LAZIM SENETLİ DE OLUR İLETİŞİM NUMARAM 0535 *** (Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

 7. Merhaba 5000 tlye ihtiyacim var iletisim 0554*** (Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

  1. Yabanci bir firma adina calisiyom bilgilerinizi yolluyom eger olumlu cvp gelirse isleme basliyoz islem ucreti krediden kesilmiyo pesin sizden aliniyo islem bitis tarihinden en gec uc gun icinde bulundugunuz il e sirket tarafindan yonlendiren bir arkadas gelip imza karsiligi veriyor kredinizi. 05372*** (Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

 8. Merhaba 2000₺ lazim acil 0545*** (Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

 9. Mrhb acil 15bin nakite ihtiyacim var sesimi duyan varlıklı biri varsa bağış olarak değil borç olarak yardım istiyorum… fatmaelmasfazlioglu.

 10. Düşene vurmak kolay hepiniz yalancısınız… Ön ödemeymiş saf olmayın arkadaşlar. Bide edepsizleri var ki kadınlardan faydalanmaya calışıyorlar aman diyim dikkat edin. Erkeklikle adamlık cok başka bisey erkeksinizde adam degilsiniz siz kendinizi iyi bilirsiniz. Keçi can derdinde kasap et. ALLAH kahretsin sizin gibileri…

 11. Ben veriyorum ama teminat lazım 0530*** (Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

 12. Kullanıcıların Bir Finansçı sayfalarında paylaşılan bilgiler, makaleler, yorumlar ve diğer dökümanlardan yararlanması sonucunda oluşan zararlardan site editörleri, site yönetimi ve kurucuları sorumlu tutulamaz. Lütfen ön ödeme gibi taleplerde bulunanlara itibar etmeyiniz.
  birfinansci.com

   1. Uzman çavuşum 15bin tl ye ihtiyacım var.kredi cekemeyirum hepsini tek bir yere toplamak istiyorum.aylik 2.500 verebilirim

   2. Büyük baş. Selman DURDU

    Tel0541 ***(Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

    Küçük baş. Caner SARUHAN

    BU KISILER DOLANDIRICI DIR. KESINLIKLE ILETISIME GECMEYIN HESAP NUMARASI VE ISIM DEGISMEZ. DIKKATLI OLUN. ON ÖDEME DIYE KANDIRIYORLAR.

  1. merhaba bende sırketınızden 20.000 tl kredı kullanmak ıstıyorum donus yaparsanız sevınırım Murat YENER

  2. Bu karaktersizlere inanmayın dosya masrafı olarak benden para aldılar daha sonra ne mesaj ne ne bilgi verdiler kayboldular inanmayan varsa denesin kaybetsin parasını ciddiyim güvenmeyin bunlara karaktersizler ben öğrenciyim 3 kuruş param vardı onu da aldılar vicdan yok bunlarda

  1. Melih bey acil 4 bin lazım dönüş yaparmısmz 538*** (Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

  1. merhabalar

   gerçekten bu firmadan kredi kullanabildiniz mi ?
   beni aydınlatabilirmisiniz

   teşekkür ederim

 13. merhaba hayırlı aksamlar acıl 18 bin lira lazım senetle kefılle yardımcı olursanız sevinirim hastam var acıl donus yaparsanız lutfen numaram *** telefon numaram

  1. Dekont paylaşın benimle ona göre kredi kullanmak istiyorum kim senetle kredi aldım diyorsa kullandığı kredinin dekontunu ismailaksoy3741 mail göndersin.

  2. eşim bu firmadan kullandı gayet memnunuz senin tercihin tercihin bilemem.ama dikkat et derim başka yerlere

  1. acil senetke krediverilir yanlız noter masrafı ve işlem üçreti alınır yanlız lütfenacil ihiyacı olanlar yazsın 0537*** (Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.) yogunluktan dolayı lütfen sms atın

 14. Yeni kurulan şirketimiz %5,34 faiz oranı ile maximum 10.000 tl ye kadar kredi vermektedir. İhtiyacı olanlar sizleri bekliyoruz…
  Lütfen bizlere ulaşın.

 15. benim 5 bin tl ihtiyacım var gamze hanım yardımcı olurmusunuz tel no 0543*** (Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

 16. Acil kredi ye mi ihtiyacınız var ziya19951 @hotmail.com ulaşın bana yardımcı olalım arkadaşlar maximum 20.000 tl veriyoruz

  1. Bu ziya denen … itibar etmeyin arkadaşlar , kendisi dolandırıcı, dosya masrafı 150 tl istiyor , para gönderdikten sonra cevap vermiyor, burada insanlar ne şartlarda paraya ihtiyacı var bir yol bulmaya çalışırken , bunlar insanların duygularıyla oynayıp , nişanlıyım yuvamı kurmaya çalışıp bende bir yol bulmaya çalışıyorum ama bu kahpelere ufacık paralara tenezzül edip duygularımızla oynuyor , hesap numarası tüm bilgileri var bende , polise ihbarda bulundum , o aldığı 150 tl yi fitil fitil getiricem!

  1. Fırat denen bir arkadas çıkmış Ziya dolandirici diye ben sana da gereken açıklamayı yaptım ama senin görüşün istediğini soyliyebilirsin eğer de bi şey kanitlayamazsan bende sana tazminat davası acicam fırat bey adımı lekelemek ve üslubunuza dikkat edeceksin senin karşında çocuk yok işin ters gidince insanları suclamaktan vazgeç ben sana gerekli açıklamayı da yaptım ve kendi cebimden sana o parayi bile gonderecegimi yazdım ama insanlık yaptık suç oldu anladigin dilden konuşuruz o zaman FIRAT

  2. Kardesim 150 lira dedigin miktarlara bu isi yapan kimse tenezzul etmez. Bu paralari alanlar kesinlikle ve kesinlikle dolandiricidir. Elden senetle para verenler noter sozlesmesi yaparsa 400 – 500 lira tutar onu da siz yaninda olmadan zaten yapamaz. Su kredi cikarttiriyoruz diyenlerede cok inanmayın. 4 yildir bu isi yapiorum layigiyla emegiyle ugrasarak. Ama yeni moda insanları carpmak olmus. Calisiyorsan uzun suredir ev degistirmediysen 1.2 yildir para bulman kolay ama faizler bu sira cok yuksek haberin olsun.

    1. Merhaba banker 15000 lira ya ihtiyacım var izmirde ikamet ediyorum 2500 – 3000 arası gelirim var yardımcı olabilirmisin şimdiden Allah razı olsun sizden

    2. Acil bana yarin icin 25 bin lazim toplam 50 bin lazim ama acil olan 25 bin yarina gelirim iyi faizi onemli degil senetle veren varsa bana acil ulassin lutfen cok acil

   1. Banker bey, merhaba SGK lıyım, bordroluyum, 4000 net maaşım var araba almak için 45.000 ihtiyacım var, 36 ayda ödeyebilirim.

  3. Ben 3 tane yakalattim ya verdimide almadim verdin parayi alirsan cezalari iniyo yatsin hapisteustunede paraveririm bole kansizlar insaarin zor anlarindan istifade ediyolar ki.se kanmasin yazik gunah ben suan zor duruma dustuysem bolelerine kaptirdim icin

  1. Benimde krediye ihtiyacım var hemde çok ihtiyacım var ama önden ödeyecek hiç param yok banada yardımcı olma şansınız varmı lütfen ayda 1000 TL odeyebilirim 30 bin e ihtiyacım var lütfen yardımci olun

 17. ZİYA BY E POSTA ADRESİNİZ YANLIŞ

  ZİYA BEY MRB İYİ ÇALIŞMALAR DİLİYORUM İZMİRDE İKAMET ETMEKTEYİM EMEKLİYİM 7000-10.000 TL ATASI NAKİTE İHTİYACIM VAR 0553 *** (Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.) AKIN ALKAMN
  SAYGILARIMLA

   1. Özel bir sağlık kuruluşunda çalışıyorum maasım 4000 tl 1000 tlye ıhtiyacım var geri dönüşünüzü bekliyorum 0532*** (Kişisel verilerin korunması amaçlı telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

 18. Senetle para sağladılar allah razı olsun allah kesenize bol kazanclar sağlasın bu numarayı paylaşandanda allah razı olsun 0533***

  1. Seda hanım senedin fotoğrafı veya aldığınız makbuz fotoğrafını ismailaksoy3741
   3741 arasında ki boşluğu silerseniz doğru e-posta gönderir misiniz?

   1. Ya verdiler diyene inanmayin o nonun sonunu ben paylasayim size senet dahi yollarlar ama enin olun dolandirici aldim diyenler en basta dolandiranlar olelerine inanarak battik zaten allah kitap kuran diyenler yapanlar

 19. Merhaba! Arkadaşlar annem rahatsız 1 yıldır tedavi ediyorum her şey üst üste geldi çalışıyorum ama toparlayamıyorum ödediğim bi kredi var bankaya düzgün ödeyemiyorum o yüzden yeni bi kredi çekemiyorum lütfen biriniz bana yardımcı olun dürüst düzgün bir yer varsa yönlendirin acil nakite ihtiyacım var lütfen Allah aşkına yardımcı olabilicek biri yazsın bana srdrksbs mail adresinde boşluk yok, lütfen bana dönsün gerçekten yardımcı olabilicek birisi.

 20. Çok acil 15 bin tl ye ihtiyacım var taksitli ödeme kolaylığı sağlayacak Kişiler yardımcı olursa sevinirim .

 21. Nakit ihtiyaci olanlar okusun ..

  Sirket falan degilm elden borc veriyorum . Faiz oranlarımız bankaya gore yuksek . Bayanlar tercihimiz degildir borc verirken . En az 1 yildir ayni isyerindr calisiyor olmasi ve en az 1.5 2 yil ayni adreste oturuyor olmasi lazim .

  150 lira 200 lira dosya masrafi adi altinda alinan paralara itibar etmeyiniz kimse 20 bin canli sicak parasini oyle mevlalar alarak vermez . Kisinin yaptigi ise ve aldigi maas dekontuna gore fiyat ayarlamasi yapioruz vade uzadikca faiz buyuyor . On odeme almiyoruz ama bazi masraflar borcu verdigimiz kisiye yaziliyor . Eger bulundugumuz ile kendiniz gelmiyor biz geliyorsak yolda yedigimiz yemekler dahil siz oduyorsunuz . Bunlari bilerek sartlar uyan herkese yardimci olabiliriz

  1. Banker bey, merhaba SGK lıyım, bordroluyum, 4000 net maaşım var araba almak için 45.000 ihtiyacım var, 36 ayda İstanbul Taksim’de yim

    1. Banker istanbulda ikamet ediyorum 3 bin net gelirim var torna cnc operatörüyüm dönüş yaparsan sevinirim.

   1. Slm İstanbul Avcılar oturum 15senedir aynı ev oturum ama işe yeni başlayan dim üç ayda boşkandim kredi kartı iki borç var üç geçdiyi için icralik olacakim annem ikimiz yaşiyoruz acil paralazim. 7bin 10bin arasında ismi cuma aylık 1bin ödüye bilirim Allah kimseyi zorda bırakmasın amin borç birbirine girdi bana burdal ulaşa bilirsiniz.

   2. Banker bey niye bayanlar odeme yapmiyomu bir bayan erkekten daha saglamdir kendi isyerim var nakit ihtiyacim var bana ulasirsaniz dermankose66 @gmail.com

   3. Benim 20 bine ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler İstanbul’da ikamet ediyorum

  2. Banker söylediğin bütün şartlar bende uygun 24 zenedir aynı evdeyim kendi evimiz ve 2 senedir aynı iş yerinde çalışıyorum. Yardımcı olurmusunuz kamildonmez @gmail.com

  3. Sizden haber bekliyorum maasim 3500 lira 30.000 lira lazim 533 ***(Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

  4. Merhaba banker bey sakarya dayim 12 yıldır aynı firmada çalışıyorum 30000 nakite ihtiyacım var.bana ulasabilirmisiniz

  5. Bana ulaşırmısınız lütfen 539 ***(Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

  6. Merhaba banker bey ben 6 yıldır aynı isyerinde çalışmaktayım ve aynı evde oturmaktayim ev bana ait 3.500 TL maaşım var 15 bin tlye ihtiyacım var faiz konusunda anlaşabiliriz dönüş yapmanız rica.

  7. Banker bey bana ulaşırmısınız
   Çok acil 5bin ihtiyacım var
   burak1988kavak
   Burdan mailinizi bekliyorum.

 22. Son dönemlerde insanların yaşadığı finansal sorunlara çözüm olmaya geldik.
  Aracı kurumları boş verin ve finansal desteğinizi tam yerinden alın..

 23. 30 bin tl üstü veremiyoruz malesef . Arac satisinda vade yapıp satiĺamaz koyan arkadaşlar var onlara ulasmanız sizin icin hdm daha faydalı hem daha karlı olacaktır metin bey .

  Iletisim kurmak istiyenler ister mail paylassın ister numara . Iletisim bilgileri ustunden irtibata gecilecektir .güncel site takibi yapılıyor . . .

  Numaranız alındı ismail bey donus yapacagiz

  1. 530*** (Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.) 10 bin TL lazım 2700 maaşım var

  2. Banker Merhaba, Acil 20.000 TL’ye ihtiyacım var doğma büyüme aynı evde oturuyorum,
   4 yıldır aynı iş yerinde çalışıyorum, bana da yardımcı olurmusunuz.

  3. Banker merhaba 10.000 tl ye ihtiyacim var devlet te calisiyorum sartlara uygun herseyim bana donus yapar misiniz?