Kategoriler
Gündem

Senetle Borç Para

Vakıflar, zenginler, kuyumcular, borç vermeyi iş haline getirenler, telefon hattı üzerinden para veren kişiler senetle borç para vermektedir.

Senetle Borç Para Verilir mi?

Nakit İhtiyaçları

Günlük hayatta ihtiyaçlar için para gereksinimi duyulduğu anlarda bankalar veya tanıdık kişilere başvurularak bu ihtiyacın giderilmeye çalışılmaktadır. Pek çok kişi için bankalardan kredi çekmek için gerekli kredi sağlayacak gelirinin veya kredinin onaylanması için yeterli zamanın bulunmaması, tanıdık kişiler bulunmaması veya bu kişilerde yeterli paranın bulunmaması gibi nedenlerle farklı kaynaklardan para ihtiyacının giderilmesine çalışılmaktadır.

Bu gibi durumlarda kişiler senetle borç para veren şahıslara başvurarak bu ihtiyacını giderme yoluna gitmektedir. Senetle borç para veren kişiler paralarının geri ödenmesi garantiye almaya yönelik bazı tedbirler almaktadır.

Borç Para Veren Kişi veya Vakıflar

Senetle vakıflar, zenginler, bazı kuyumcular, tefeciler, borç verme konusunu iş haline getirmiş kişiler, telefon hattı üzerinden para veren kişiler borç vermektedir. Borç para veren kişi ve kuruluşlar genelde belirli bir miktar vade farkı uygulayarak senet düzenlemektedirler.

Para verecek kişi ve kuruluşlara belirli bilgiler verilmesi gerekmektedir. Bu bilgilerin kötü niyetli kişilerce kullanılabileceği akılda tutulmalıdır. Bu nedenle, borç para sağlarken bazı tehlikeli durumların oluşmaması için iyi araştırma yapmak gereklidir. Kişi veya kuruluşun gerçekte ne iş yaptığı, hangi amaçla para verdiği, ne kadar vade oranı uygulayacağı konular en çok dikkat edilmesi gereken hususların başında gelmektedir.

Senetle Borç Para

Vakıflar senetle borç veren kuruluşlar arasında saymak mümkündür. Belirli ihtiyaçların karşılanmasında yardımlaşma amacıyla kurulan vakıflar eğitim, sağlık, ihtiyaç gibi amaçlarla gerekli şartları taşıyan kişilere senetle borç verebilmektedir. İhtiyaç duyulduğunda vakıfların kuruluş amaçlarına uygun olan alanlar araştırılarak istenen şartların taşınıp taşınmadığına bakılmalıdır. Bu şartların taşınması halinde başvurulmalıdır.

Zengin şahıslar belirli teminatlar veya kefiller gösterilerek belirli bir vade farkı uygulamak suretiyle senetle borç verebilmektedir. Borç almadan önce kişisel bilgilerin verileceğinden kötü niyet olup olmadığı hususu ve ne kadar vade farkı uygulandığı konusu üzerinde durulması gereken husustur.

Senetle Borç Para Veren Kuyumcular

Kuyumcular senetle kredi veren kişiler arasında sayılmasına rağmen her kuyumcu bu konuda faaliyet yürütmemektedir. Senetle borç veren kuyumcular ise bir kaç farklı şekilde borç verebilmektedir. Bunlardan birisi belirli bir gram altın veya döviz üzerinden borç belirlenmekte borcun ödeneceği gün geçerli olan fiyattan para tahsil edilerek para veren açısından anaparanın değeri korunmaya çalışılmaktadır. Diğer bir usul ise senet Türk Lirası üzerinden düzenlenerek belirli bir vade farkı uygulanmasıdır. Bu konudaki usullerden birisi de belirli bir eşyayı ipotek olarak bırakarak senet düzenlemesi yöntemidir.

Tefeciler tarafından da borç verilebilmektedir. Genelde bu kişilerden borç alındığında diğer senetle borç verenlerden daha yüksek bir vade farkı uygulanabilmektedir. Kimlik bilgilerinin verilmesi konusunda sakıncalar göz önünde tutularak hareket edilmesi uygun olacaktır. Bu konuda güven sağlandığına emin olunursa senetle borç alınabilir.

Senetle borç para vermeyi meslek haline getiren kişiler aradaki vade farkını gelir kapısı haline getiren kişilerdir. Yeterli araştırma yapıldıktan sonra vade farkı uygulanarak düzenlenen senet karşılığı borç para alınabilmektedir. Bu kişilerin birçoğu kefil, ipotek veya paranın geri ödenmesi konusunda garanti almaya yönelik güvence istemektedir.

Faturalı hat cep telefonları üzerinden senetle borç para veren kişilerde bu hizmeti sunmaktadır. Her ay borcun vadesi mobil ödeme hizmeti ile tahsil edilmesine dayanan bu sistemi uygulayan kişiler bulunmaktadır.

“Senetle Borç Para” için 787 yanıt

HEP YALAN DOLAN NERDEN ULAŞACAĞIZ HADİ BİRİNİZ DELİKANLI OLUN DA YAPIN GÖRELİM HEP LAFFF

Üç bine ihtiyacım var 10 bin tl senedim var günü gelmedi daha iki aylığına üç bin istiyorum

Merhaba arkadaşlar krediye ihtiyacı olanlar hemen yazın her türlü kredinizi kendi bünyemizde senetle verelim on ödeme dosya masrafı almiyorum tek yapmanız gereken msj atmaniz.

Selamün aleyküm bana 10000 tl para lazım kiramı ve faturalarımı kapatmam lazım şartlarınız neler

Eyüp isildak 50bin ihtiyacım var
555 ***(Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

Merhaba 10.000 tl ye acil ihtiyacım var. Her ay 500 tl ödeyebilrim. Kredi notum düşük kredi çekemiyorum. Yardım edebilen var mıdır?

Öğretmenim acil 30000 liraya ihtiyacım var. Aylık gelirim 6000 lira yardımcı olur musunuz?

38000 TL lik senedi var tarih atılmamış nakite çevirmek istiyorum

nakit 5.000 tl ye ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

Acil paraya ihtiyacin var senetle para veren varmi lütfen yardimci olun TL numaram 535 ***(Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

Merhabalar banu hanım 15000tl ye acil ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız sevinirim acil…

Merbahaba hasan bey bana acil dönuş yaparmisın teminatı var acil senele kredi almak istiyorum

Merhaba hiç bir ödeme almadan dosya masrafı almadan ne kadara krediye ihtiyacınız varsa yardımcı olabilirim tek yapmanız gereken mesaj atmaniz.

Merhaba benim acil 10000 tlye ihtiyacım var çalışıyorum aylık gelirim 4000 dönüş yaparsanız sevinirim

1000 ödeyip 10000 bin mi ödeyeceksiniz bulursanız bana da haber verin bende alayim

Benimde acil 4 bine ihticaım war baka kredi notum düşük olduğu için kredi alamıyorum ve okadr acilki varmı peki verebilecek kişiler ayda 500 tl olarak her ay öderim 🙁

Mrblar 15 bin tl arıyorum cok acil
Lutfen yardımcı olun bana ayda 1500 odeyebılırum

10000 tl lazım aylık 2500 tl ödeyebilirim dönüş yapabilir misiniz?

130.000 tl ye ihtiyacim var kredilerimi kapatacam aylik 3.500 tl odeyebilirim yardimci olacak varsa e postami da birakiyorum burayi da takip ederim

Emekliyim, bankalardan kiredi kullanamiyorum acil 20.000 tlye ihtiyacim var.

Merhaba 20000 tlye acil ihtiyacım var ayda 1000 tl ödeyeceğim çalışıyorum Mailile cevap verir misiniz?

10.000 bin tl ihtiyacım var acil yardımcı olursanız çok sevinirim aylık geri ödeme 800 tl olarak.

Merhaba mail atmamışsınız ki mail ile iletişim numarası paylaşırsanız yardımcı olmaya çalışırım.

Resmi faaliyet gosteriyorsaniz açık açık adres ve telefon verin. İletişim sağlayalım. Benin de 10.000 tl ye acil ihtiyacım var.

Acil 10000 TL ihtiyacım 1.5.sene önce bi yasal takipden dolayı kredi çekemiyorum özel sektör calisaniyim aylık 3000tl maaşım var

30 ekime kadar 10.000 ihtiyacım var aylık 1000 ödeme yapabilirim acil lazim yardim ede bilecek varmi

Şebnem hanım bana ulaşır mısınız tanıdık var yardımcı olmak isterim bu numaram 544***(Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.) mesaj atın bana.

15000 tl ye ihtiyacım var acil bir şekilde yardım ederseniz ayda 500 lira ödeme yapabilirim.

20000 çekmek istiyorum yardımcı olun lütfen ön ödemesiz çalışıyorum

Mahsun bey benim de 10 bine ihtiyacım var aylık 2 bin TL olacak şekilde ödeme yapabilirim

Mrb. 40000 liraya ihtiyacım var. Kamu calisaniyim. 8000 maaşim var. 3 bin aylık öderim. Ön ödeme isteyen yazmasin.

15 bine kadar ön ödemesiz nakite ihtiyacı olanlar mail atsın 2 3 saat içerisinde dönüş yapılır iletişim bilgisi paylaşın mutlaka

50.000 tl ye ihtiyacım var yardımcı olabilecek biri varsa iletişim kurabilir mi.

Bana da acil ulasin nolur 50 bin tl borcum var aylık gelirim 6.000 bin ate.mesut60.

acil 15000tl ye ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız memnun olurum

Merhabalar acil 15000tl ye ihtiyacım var bana ulaşır mısınız enginseyrek43434376.

5000 tl’ye ihtiyacım var, 2 ay vadeli ulaşırsanız sevinirim.

Selamlar serkan bey ön ödemesiz taksitle nakit sağlıyorsanız minettar olurum. İstanbul’da memurum düzenli ödeyebilirim. Teşekkürler

Meraba bana 10-15 bin tl lazım ödeme şartlarınıza bağlı olarak miktar düşebilir artabilir. Memurum

0552 *** (Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.) arayin lutfen slmlar

Sadece 15 bin tl ye kadar yardımcı olabiliyorum üstü için boşa yazmayın ayrıca buraya bana yardımcı ol diye yorum yapsanız bu yorumu siteye girmeden nasıl görecegiz biraz mantıklı olun geri dönüş saglanabilmesi için mail atın kred.kredi adresine iletişim numaranızı mail atın ön ödeme isteyenlerede itibar etmeyin

Serkan bey meil adresi yazsaizda meil atsak yani nerden ulasicaz size

Merhaba 30 bin tl ye ihtiyacım var. Bir arkadaşım işyeri açıyor kar ortağı olmamı istedi. Ancak ben ortak olmak ve işyeri sahibi olmak istiyorum. Bu konuda yardımcı olabilirmisiniz

Acil 3 bin tl ye ihtiyacım var çalışıyorum gelirim 2.500 lütfen yardımcı olun ????????

Ufuk bey bana da ulaşırmısınız 0.53.7 ***(Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

merhaba benimde 10000 liraya ihtiyacim var senetle odemede sıkıntı yasamam donus yaparsaniz sevinirim.

Ibrahım bey e postanizi verin yazayim ya da ulaşabilirsiniz.

Bana 30bin tele para lazım bankadan çekemiyorum bu parayla borçlarımı kapatacağım

Bana acil 10000 tl lazım yardımcı olursanız sevinirim şartlar nedir

Ufuk bey 30000 ihtiyacım var. Öğretmenim. 6000 lira maaşım var. Lütfen yardımcı olun.

Acil 5000tlye ihtiyacım var lütfen yardımcı olun bana çok zor durumdayım 0534 ***(Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

130.000 tl ye ihtiyacim var kredilerimi kapatacam aylik 3.500 tl odeyebilirim yardimci olacak varsa e postami da birakiyorum burayi da takip ederim.

Merhaba, 5 bin tl lik bir cüzzi vadeli borca ihtiyacım var. Detayları konusalım.

Merhabalar benimde 10 bin tlye ihtiyacım var aylık 1 bin TL olarak ödeyebilir acil ulaşın

Esnafım acil nakite ihtiyacım var aylık bin lira ödeme yapabılırım.

Paraya ihtiyacım var telefon numarası 0531 *** ararsanız sevinirim teşekkürler

15000 tl ihtiyacım var maaşlı çalışıyorum kredi çekemiyorum net aylık gelirim 4200 tl yardımcı olabilirmisiniz

banada yardımcı ola bilir misiniz calısıyorum 5000 tl ye ihtiyacım var 3 ay sonra geri ödeyiseye

İyi akşamlar. Benim. 6000 tl ye ihtiyacım var. 800 tl aylık öderim. İlgilenen varsa. İstanbul anadolu yakasında. 47 yıldır ikamet etmekteyim emekliyim haberlerinizi acil bekliyorum

Bana 30bin tele para lazım bankadan çekemiyorum bu parayla borçlarımı kapatacağım

7 bin tl ye ihtiyacım var çok acil. Aylık 1000 tl taksitle geri ödeyebilirim. Gebzede yasıyorum. 2 gün içinde bulmam lazım lütfen biri yardımcı olsun. Evliliğim herseyim buna bağlı. Ne olur biri iletişime geçsin. Lütfen ön ödemeli ya da dolandırıcı olanlar yazmasın. Boş yere umut bağlatmayın. Varsa yardımcı olacak iletişime geçsin. Şartları konusalım.

15 bine kadar ön ödemesiz nakite ihtiyacı olanlar mail atsın 2 3 saat içerisinde dönüş yapılır iletişim bilgisi paylaşın mutlaka.

Bana acil yarina 25 bin toplam 50 bin lazim ama acil olan yarina 25 bin gelirim iyi senetle vericek biri varsa acil bana ulassin lutfen cok acil gercekten verenler yazsin bos yazmasin.

Abi merhaba ben e postanıza mesaj atamadım burdan yardımcı olurmusunuz bana eşimden ayriyim ve iki kızım var çok zor durumdayım acil 10bin tl ye ihtiyacım var çalışıyorum aylık ödeme yapabilirim nolursun yardımcı olun. gizemli_seker38 @hotmail.com

Semihyigit65341903 bu adresten bana ulaşabilir misiniz acil 10 bin tl lazım.

0534 ***(Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.) acil para lazim yardımcı olabilir misiniz.

20.000 tl kredi 10ay 700 aylik taksit ve 11.ay ve 12 ayda kalan paranin tumunu odemek sartiyla on odemesiz masraf hava parasi su parasi bu parasi isteyenlerle ilgilenmiyorum ciddi olan varsa bana ulasabilir.

mustafaergoz1996 teminat yok çalışıyorum 10 bin lazım ayda 2 bin 2 bin odeyebilirim

Merhaba. Acil 10 bin tl ye ihtiyacım var teminatım yok aylık 600 tl ödeyebilirim. Çalışıyorum sgk yok maalesef. Yardımcı olursanız sevinirim.

mertcann_turkell @hotmail. com 35000 tl lazım senetle 2500 tl alıyorum özel sektör çalışanım.

Bana onbin tl lazım emekliyim sizden nasıl kredi çekebilirim.

30 bin ihtiyacım Var Çalışıyorum Düzenli veya toplu ödeme yapabilirim Acil Görenlerden haber bekliyorum.

Selamlar sağlık memuru olarak çalışıyorum 15.000 TL’e ihtiyacım var acil. Mümkünse dönüş bekliyorum.

İyi günler banker bey, ben çalışıyorum ayrıca kendime ait evim var, 10 bin TL’lik bir ihtiyacım var aylik 2 bin TL olacak şekilde ödeme yapabilirim,
Uygun bulursanız bana ulaşabilirsiniz.

Slm esma hanim sizi bur sorunuzu coze bilirim cep 0545 ***(Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

merhaba ,

15.000 – 20.000 tl ihtiyacım var
çalışıyorum bana ulaşabilirmisiniz

Merhaba çalısıyorum 4250 tl maaşım var 15.000 tl kredi lazım.. yardımcı olurmusunuz?

Acil 30000 tlye ihtiyacım var yardımcı olun ne olur

Acil 4000 tl ye ihtiyacım var yarın için varsa yardimci olacak irtibat numarasi bırakırsa hemen alabilirim.

Merhaba 15 TL ihtiyacım var yardımcı olur musunuz 0544 *** (Kişisel verilerin korunması amaçlı telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

Bana da birileri yardimci olabilir mi acaba, 7000 tl ihtiyacim var ve buradan henuz kimseye ulasamadim.

Bana çok acil 30 bin tl lazım senet imzalayabiliriz acil kullanmam lazım hayat memat meselesi

BANA 20000 TL LAZIM SAĞLAYABİLİR MİSİNİZ? iletişime geçiniz lütfen.

Solistim ayrıca ses eğitmenliği yapıyorum özel ders veriyorum aylık kazancim 3 bin lira

brkgldknnn, 0544 *** (Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.) dönüş yapar mısınız?

Lütfenn yardım edin kredimi ödeyemedim yuvam dağılıcak yuvam dağılmasın lütfen çalışır öderim son kuruşuna kadar lütfen allah rızası için böyle birşey başıma hiç gelmedi bilmiyorum lütfen yardımcı olun

25.000 lazim 7 ay sonra faiziyle birlikte oderim Elazigdan yaziyorum Yardim edebilirmisiniz

Merhaba herkeze iyi günler teminatlı bir şekilde cuzi miktarlar da yardımcı olabilirim örneğin min-5.000 max-40.000 %2.00 faiz orani ile şirketlerin finansman danışmanıyım taleplerde dosya ücreti alıyorum çünki biz de ekmek paramızdayız dolandırıcılarla kesinlikle bir tutup kıyaslamayın dosya ücreti temin edilir ya siz gelirsiniz ya biz gerekli evraklar imzalanır para teslim edilir Allah herkezin yardımcısı olsun.
Not:biz gelirsek yol yemek + çıkabilecek durumlar size aittir….

Selam
50000 lazım kamyon alıcam
Borçsuz 1 tırım var
Alacağım araç ile birlikte 2 aracıda teminat verebilirim
Nasıl olacak.

Merhabalar benim 5 bin TL’ye ihtiyacım var aylık 700 tl taksitle ödeyebilirim.

544 ***(Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.) oğuz bey bu numaradan lütfen beni arayın. sizin numaranız görünmüyor burada. lütfen yardımcı olun. 25.000 tl.

Bana ulaşırmısınız acil 0539 ***(Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

Merhabalar acil 15000tl lazım ulaşırsanız sevinirim 0555 ***(Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

Oğuz bey yuvam dağılacak. 30000 liraya ihtiyacım var. Öğretmenim 6000 lira maaşım var. Yardım edin. Acill.

6000 TL lazım şartlarınız dosya ücretini istediğim paranın içinden kesebilir misiniz.

Özlem hanım
İsmim özlem İstanbul Arnavutköy de ünlü bir markanın restoranında muhasebe işinde çalışıyorum istediğiniz teminatı verebilirim acilen 10bin liraya ihtiyacım var aylık 1500 lira olarak geri öderim
Ulaşırsanız çok Mutlu olurum ????????

Acil nakit ihtiyacı olanlar finansman şirketlerin bize sağladığı destekle 50.000 tl 48 ay vade imkanıyla %2.00 faiz oranıyla elimden geldigince sizlere yardimci olmaya calisirim tamamiyle islemlerimiz yasaldir islemlerimiz noter ile yapilmaktadir (noter ve dosya ücreti pesin alinir) ben daha once dolandirildim siz tefecimisiniz vb hitaplarda benzetmelerde bulunmayin ne dolandiriciyiz ne tefeci bizde ekmegimizdeyiz elimizden geldigi kadariylaa herkeze yardimci olmaya calisiyoruz bankalarla uzaktan yakindan alakamiz bulunmamaktadir, ulasabilirsiniz hepinize iyi günler.

Bu noter masrafli oesinlere kimse inanmasin canim cok yandi 3000 tlm gitti boleleri yuzune senetle kimse kimseye borc vermez babanin ogluna guvenmedi bi devirde baban borc vermezken.Senetle anca tefeciler onuda ipotekle canina okurlar aylardir bende ariyorum yok

arkadaşlar bu adam dolandırıcı. 200 lira almak için binbir evrak hazırlamış sakın ön ödeme yapmayınız.

Oğuz bey benide dolandırdılar. Lütfen yardımcı olun. 50000 liraya ihtiyacım var. Öğretmenim. 6000 maaşım var.Y uvam dağılacak. Yardım lütfen. Aciill.

10000milyara ihtiyacim var ankaradayim yardimci olurmusun irtibat numaram 0542 ***(Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.) ararsaniz sevinirim

Bana acil senetle para vericek biri lazim yarin 25 bin lazim toplam 50 bine ihtiyacim var gelirim iyi faiz onemli degil benim icin aciliyeti var gercekten veren varsa yazsin firsatci on odeme yok bilmem ne diyen aramasin.

Selam 8000 lira para lazim teminat gostere bilirim 3000 gelirim var isim saglam…….

Iyi gunler finansman sirketler aracilgi ile kredi vermekteyiz faiz oranlari bankalar ile ayni ve islemler resmi ve yasaldir.islemler noter huzurunda yapilmaktadir gercekten ihtiyaci olanlar ulassin.

15000 lazim acil emekliyim bankadan kredi alamiyom maasimda kesinti yoktur yardimci olursaniz sevinirim

Acil 75 bin TL ihtiyacım var,yurt dışındaki fonundan gelir gelmez geri ödemesini yapabilirim. Tel:545 ***(Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.) mesaj atabilrsiniz

Bana ulasabilirmisiniz? 0545 ***(Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

Herkeze iyi günler önceden olduğu gibi şimdide yanınızdayız acil nakite ihtiyacı olanlar +1 ***(Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.) whatsap iletsim nakitkredi513 @gmail.com mail adresi iletisim cidden nakit ihtiyaci olanlar ulassin elimizden geldigince yardimci olalim ben kimsenin ayagina gidemem bakit ihtiyaci olan ya buyursun gelsin yada islemleri uzaktan halledelim faiz orani cuzi bir miktardir hemen hemen bankalar ile eş deger seviyelerdedir islemler noterde yapilmakta ve noter ucreti alinmakta dolandiricilarla karistirmayin binlerce kisiye milyonlarca lira verdik karistiranda hic yazmasin kimse kimseye bu devirde kefil olmaz bedavada para vermez yok sen gel yok alacagim paranin icinden kes gibi emri vakilerde bulunmayin sizin nasil dolandiricilardan agziniz yandiysa bizimde yandi gelmek isteyen bilgileri alip bizzat buyurup gelir gelemeyende islemleri uzaktan saglar

Yardımcı olur musunuz öğretmenim 6000 lira masşım var. 220000 e ihtiyacım var. lütfen.

Acil 5000 tlye ihtiyacim var emekliyim duzenli egelirim ek gelirim de var ama bankadan kredi cekemiyorum yardimci olurmusunuz acil 0551 ***(Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

Bankalardan kredi kullanamayan kişilere büyük bir haberimiz var ???????? Nakit Kredi de doğru adres ????

✅ Kara listedeyim diye üzülme
✅ Banka sicilim bozuk diye üzülme
✅ Bankalarda borçum çok gecikmelerim var diye dert etme ????
✅Senet yapmıyoruz NAKİT KREDİ TAAHÜTNAMESİ yapıyoruz senetide kimseye tavsiye etmiyoruz
✅Bankalarla hiç bir alakamız bulunmamakta tamamen finansman şirketlerle çalışmaktayız
✅Ön ödeme talebimiz noter ücretirdir çünki bu durumda sizin ağzınızın yandıği kadar bizimde yanıyor
✅İslemlerimiz tamamen resmî ve yasaldır
✅Faiz oranlarımız bankalarla hemen hemen eş değer seviyededir
✅Cidden nakit ihtiyacı olanlar ulaşın elimizden geldiğince ýardımcı olalım boş muhabbet yapacaklar yazmayın kalbinizi kırmayalım.

Hakan kardesım ınanmı bu kısıye yalan kunusıyor banada yardım edecekdı kuya parayı yatıtdırıyorlar sıze ondan sonra daha ulaşamıyorsanız onlara numara falanda vermıyorlar yalancının onde gıdenlerı bunlar ınanmayın

Nezhıt bey banada yardımcı olurmusun 5bın tl ıhtıyacım var yardımcı olursanız sevınırım

Acil olarak 50.000 lazım tüm borçları tek kaleme düşürmek için şartlar neler ve ne zaman alabiliyorum 532 ***(Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

Ben murat kocaeli den bana acil 5.000 tl lazim aylık 700 tl geri öderim varsa biri acil donus yapsın yoksa lütfen beni ugrastirmayin aciliyetim var hastanede calisiyorum

Istediğiniz krediyi kendi bünyemde senetle uygun faiz oranlarıyla veriyorum on ödeme dosya masrafı almiyorum tek yapmanız gereken mesaj atmaniz.

Bankalardan kredi kullanamayan kişilere büyük bir haberimiz var ???????? Nakit Kredi de doğru adres ????

✅ Kara listedeyim diye üzülme
✅ Banka sicilim bozuk diye üzülme
✅ Bankalarda borçum çok gecikmelerim var diye dert etme ????
✅Senet yapmıyoruz NAKİT KREDİ TAAHÜTNAMESİ yapıyoruz senetide kimseye tavsiye etmiyoruz
✅Bankalarla hiç bir alakamız bulunmamakta tamamen finansman şirketlerle çalışmaktayız
✅Ön ödeme talebimiz noter ücretirdir çünki bu durumda sizin ağzınızın yandıği kadar bizimde yanıyor
✅İslemlerimiz tamamen resmî ve yasaldır
✅Faiz oranlarımız bankalarla hemen hemen eş değer seviyededir
✅Cidden nakit ihtiyacı olanlar ulaşın elimizden geldiğince ýardımcı olalım boş muhabbet yapacaklar yazmayın kalbinizi kırmayalım

Merhabalar kredi cikmayanlara avukatlık hacizlik olanlara kendi bünyemizde istenilen krediyi sunuyorum on ödeme dosya masrafı almıyoruz tek yapmanız gereken mesaj atmaniz.

Men bana 3 binlazim tel 0555***(Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

Nakitkredi Yandex mail atın .
Sadece kamu çalışanları veya teminat verebilecek kişiler yazsin

Lütfen ön ödeme istemeyen senetle 5 ila 10 bin tl arası paraya ihtiyacım var aylık ödeme yapalirim biri dönüş yapsın lütfen.

Allah sizden razı olsun zor zamanımda hızır gibi yetiştiniz arkadaşlar güven konusunda tereddütte kalmayın ben kefilim kredim Oğuz bey…

Aldim diyenlere aman dikkat asil onlar dolandirici benim agzim cok yandi boylelerinden

iyi günler bana 7000 tl kredi lazım bir trizim firmasında kaptan şöfürüm nasıl yardımcı olursunuz

Merhaba Seda hanım, 10 bin nakite ihtiyacım var, İstanbul’da oturuyorum, özel sektörde çalışıyorum Malatya’da kendime ait evim var, kira gelirim var, ödemeler konusunda sorun yasamayacagima emin olabilirsiniz.

Slm İstanbul oturum 7bin 10 bin ara acil paralazim İstanbul Avcılar bana borda ulaşi ne olur çok zordurdayim ne olur, ulaşim öde para isdemeyeler acil ulaşsın aylık 1bin ödücekim.

Merhaba oğuz bey iyi günler benim 15000 tl ye ihtiyacım var sizinle iletişime geçmek istiyorum

Merhabalar benim 5 bin TL’ye ihtiyacım var aylık 700 tl taksitle ödeyebilirim.

4000 liraya ihtiyacım var gerçekten yardımcı olacak ön ödeme istemeyen dürüst insanlardan yardım bekliyorum

MERHABA
25.000 TL LAZIM
ÖZGÜL 0530-*** (Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

Ben murat kocaeli den bana acil 5.000 tl lazim aylık 700 tl geri öderim varsa biri acil donus yapsın yoksa lütfen beni ugrastirmayin aciliyetim var hastanede calisiyorum

Merhaba, 1.000 TL’ye kadar; 1-2 ay (vade) sonra ödenmek üzere borç verebilirim. Borç paraya ihtiyacı olanlar için iletişim: mehmet.pdb.

Mahmet bey banada yardımcı olurmusun 5bın tl ıhtıyacım var yardımcı olursanız sevınırım

MERHABA ,İYİ GÜNLER MEHMET BEY İSMİM AKIN GÜZELYALIDA İKAMET ETMEKTEYİM DÖNÜŞ YAPARSANIZ SEVİNİRİM

Merhaba. Kredi borcumu kapatmak için taksitli paraya ihtiyacım var. İlgilenirseniz sevinirim

Ahmet 5000 tl lazım ulaşırsanız 0542*** (Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

Merhaba, 20.000 TL kredi kullanmak istiyorum 12 ay vadeli elden senetle, ön ödemesiz yardımcı olabilirmisiniz. SGK lıyım, bordrom var, 4.000 TL maaşım var.

İsmim Rukiye 10. 000 TL ihtiyacım var çok zor durumdayım senetle borç almak istiyorum yardım edebilirmisiniz.

Merhaba Melih bey. Adım Oxana. Benim de çok acil para borç ihtiyaç var. 10.000 TL. Yardımcı olursanız acaba ????

merhaba iletişime geçebilirsiniz 05557 *** (Kişisel verilerin korunması amaçlı telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

öğretmenım kredi cekemıyorum dugun yapacam 15000 lazım maasda kesinti yok ekdersle beraber aylık 45000 tl elime geciyor irtibat tel 0530*** (Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

MERHABA BANADA 3.000 TELE LAZIM 8 VEYA 10 AY VADE İLE ÖDEYE BİLİRİM ACİL LAZIM SENETLİ DE OLUR İLETİŞİM NUMARAM 0535 *** (Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

Merhaba 5000 tlye ihtiyacim var iletisim 0554*** (Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

Yabanci bir firma adina calisiyom bilgilerinizi yolluyom eger olumlu cvp gelirse isleme basliyoz islem ucreti krediden kesilmiyo pesin sizden aliniyo islem bitis tarihinden en gec uc gun icinde bulundugunuz il e sirket tarafindan yonlendiren bir arkadas gelip imza karsiligi veriyor kredinizi. 05372*** (Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

Merhaba 2000₺ lazim acil 0545*** (Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

Mrhb acil 15bin nakite ihtiyacim var sesimi duyan varlıklı biri varsa bağış olarak değil borç olarak yardım istiyorum… fatmaelmasfazlioglu.

Düşene vurmak kolay hepiniz yalancısınız… Ön ödemeymiş saf olmayın arkadaşlar. Bide edepsizleri var ki kadınlardan faydalanmaya calışıyorlar aman diyim dikkat edin. Erkeklikle adamlık cok başka bisey erkeksinizde adam degilsiniz siz kendinizi iyi bilirsiniz. Keçi can derdinde kasap et. ALLAH kahretsin sizin gibileri…

Ben veriyorum ama teminat lazım 0530*** (Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

Kullanıcıların Bir Finansçı sayfalarında paylaşılan bilgiler, makaleler, yorumlar ve diğer dökümanlardan yararlanması sonucunda oluşan zararlardan site editörleri, site yönetimi ve kurucuları sorumlu tutulamaz. Lütfen ön ödeme gibi taleplerde bulunanlara itibar etmeyiniz.
birfinansci.com

Şireketimiz adına %10 faiz oranıyla kredi verilmektedir. kredinizbizde16 adresinden ulaşabilirsiniz.

Uzman çavuşum 15bin tl ye ihtiyacım var.kredi cekemeyirum hepsini tek bir yere toplamak istiyorum.aylik 2.500 verebilirim

Büyük baş. Selman DURDU

Tel0541 ***(Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

Küçük baş. Caner SARUHAN

BU KISILER DOLANDIRICI DIR. KESINLIKLE ILETISIME GECMEYIN HESAP NUMARASI VE ISIM DEGISMEZ. DIKKATLI OLUN. ON ÖDEME DIYE KANDIRIYORLAR.

merhaba bende sırketınızden 20.000 tl kredı kullanmak ıstıyorum donus yaparsanız sevınırım Murat YENER

Bu karaktersizlere inanmayın dosya masrafı olarak benden para aldılar daha sonra ne mesaj ne ne bilgi verdiler kayboldular inanmayan varsa denesin kaybetsin parasını ciddiyim güvenmeyin bunlara karaktersizler ben öğrenciyim 3 kuruş param vardı onu da aldılar vicdan yok bunlarda

Merhaba sınırlı sayıda olmakla birlikte 3 ile 5 bin tl en fazla 2 ay vade ile yardimci olunur…

Melih bey acil 4 bin lazım dönüş yaparmısmz 538*** (Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

merhabalar

gerçekten bu firmadan kredi kullanabildiniz mi ?
beni aydınlatabilirmisiniz

teşekkür ederim

merhaba hayırlı aksamlar acıl 18 bin lira lazım senetle kefılle yardımcı olursanız sevinirim hastam var acıl donus yaparsanız lutfen numaram *** telefon numaram

Dekont paylaşın benimle ona göre kredi kullanmak istiyorum kim senetle kredi aldım diyorsa kullandığı kredinin dekontunu ismailaksoy3741 mail göndersin.

eşim bu firmadan kullandı gayet memnunuz senin tercihin tercihin bilemem.ama dikkat et derim başka yerlere

Acil 08/12/2018 tarihine kadar 18000 acil ihtiyacım var Gebze çalışıyor aylık 1000 tl öderim

acil senetke krediverilir yanlız noter masrafı ve işlem üçreti alınır yanlız lütfenacil ihiyacı olanlar yazsın 0537*** (Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.) yogunluktan dolayı lütfen sms atın