İş Fikirleri

Seğmenler Su Bayilik Şartları

Seğmenler Su bayilik şartları ve başvuru formu ile beraber insanların araştırmış olduğu bir olay. Sizlere bu içeriğimizde bayilik başvurusunu anlatacağız.

Su satışı yapan birçok firma bizlerin karşısına çıkmakta. Bu markalardan birisi de Seğmenler Su olarak yer alıyor. Firma, steril bir ortamda pozitif basınç yöntemi uygulanarak dışarıdan hava girişi yapılmadan dolum yapıyor. Bu da suların hijyenik olmasını sağlıyor. Şirket, bu suyun Ankara ili Haymana ilçesinde bulunan Güzelcekale köyünden geldiğini açıklıyor. Burada Aladağ Dağları bulunuyor. Bu dağın içerisinden su akıyor. Bu su, alınarak temiz bir şekilde şişelere dolduruluyor.

Seğmenler Nedir?

Seğmenler, su satışı gerçekleştiren bir marka. Firmanın güncel olarak Bağiçi, Haymana ve Filiz fabrikası bulunuyor. Ayrıca fabrika satış mağazasının da olduğunu belirtelim. Seğmenler Su bayilik şartları kriterlerini karşılayanlara bayilik imkanı da sunuyor. Bu sayede su satışı yapıp para kazanmak isteyenler bu haktan yararlanıyor.

Seğmenler Ne Zaman Kuruldu?

Seğmenler Su, 1990 yılından bu yana su ambalajlayarak satış gerçekleştiriyor. Seğmen markasının yanı sıra İnci markasına da sahip olan Seğmenler, 3 farklı noktada kurulan fabrika ile beraber insanlara uygun fiyattan su sağlıyor.

Seğmenler Sahibi Kim?

Seğmenler Su’yun sahibi Ankara Büyükşehir Belediyesi olarak yer alıyor. Yönetim Kurulu Başkanı ise Serhat Taşkınsu olmakta. İçme suyu endüstrisinde en iyi olanakları halkla birleştirmeye çalışan Seğmenler Su’nun genel merkezi Ankara’nın Çankaya ilçesinde bulunuyor.

Seğmenler Su Bayilik Şartları, Bir Finansçı

Seğmenler Nerelerde Var?

Seğmenler Su bayilik şartları öncesinde sizlere bu firmanın hangi illerde hizmet verdiğini paylaşmak isteriz. Seğmenler Su genel olarak Ankara ve çevresinde yer alan bir su markası olsa da bazı şehirlerde de kendine yer bulmuş durumda. En çok Ankara’da bayisi olan marka aynı zamanda Çorum’da da yer alıyor. Ankara’nın çevresi dışında Polatlı ve Şereflikoçhisar’da da Seğmenler Su bulunmakta.

Seğmenler Bayilik Veriyor mu?

Pek çok girişimci Seğmenler Su’ya ortak olup bir bayi kurmak istemektedir. Firma, bunun için bir imkan tanıyor. Bayi sahibi olmak isteyenler Seğmenler Su ile beraber çalışabilir ve kendi işyerine sahip olabilir.

Yapılması gereken şey bu bağlantıya tıklayıp formu eksiksiz bir şekilde doldurmak. Formda marka seçimi, ad, soyad, e-posta adresi, cep telefonu, sabit telefon, ticari ünvan, bölge ve mesaj yer alıyor. Şirket, bir süre sonra iletişime geçip bilgi alacak.

Seğmenler Su Bayilik Şartları 2023

Seğmenler Su ile beraber çalışmak için bazı şartların karşılanması gerekir. Bu şartları aşağıda sıraladık.

  • 18 yaş üzeri bir birey olmak
  • İşletme becerisine sahip olma
  • Yeterli sermaye barındırmak
  • Bayinin uygun bir konumda bulunması
  • Bölgenin altyapısının yeterli olması

Seğmenler Bayilik Ücreti

Seğmenler Su bayilik şartları dışında bayilik masrafını da bilmek gerekiyor olsa da kesin bir şey demek doğru olmaz. Çünkü bayilik ücreti bölgenin şartlarına göre değişiklik göstermekte. 2023 yılı için bayilik ücretinin yaklaşık 250.000 TL olduğunu bildirelim.

Seğmenler Bayiliği Kazançlı mıdır?

Seğmenler Su ile beraber çalışmak kârlı bir iş olabiliyor. Bu soruya cevap vermek için bölgeyi tanımak lazım. Eğer nüfusu yoğun bir bölgede iş kurulduysa kâr miktarı daha da artar. Yani burada önemli olan nokta tercih edilen yerin ne kadar potansiyele sahip olduğu.

Seğmenler İş Bayiliği için Gerekli Şartlar Nelerdir?

Seğmenler Su’ya başvurmak isteyen bir birey yeterli sermaye ve doğru bölge ile birlikte bu işe girişmeli. Seğmenler Su bayilik şartları için bu iki kritere büyük önem verilmeli.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın


Başa dön tuşu