İş Fikirleri

Hepsijet Kurye İş Başvurusu

Günümüzde birçok kurye şirketi bulunuyor. Bunlardan birisi olan Hepsijet kurye iş başvurusu ile merak edilen bir kurum olmakta.

Taşımacılık sektörü gün geçtikçe daha da gelişiyor. Bu sektörde öne çıkan çalışmalardan birisi de hızlı kurye. Özellikle gün içerisinde bir ürünün hemen gelmesini isteyen müşteriler, hızlı teslimat seçeneğinden yararlanarak bu imkana başvuruyor. Hepsijet firması da müşterinin isteğine odaklanan ve kısa sürede talebini yerine getiren bir kuruluş.

Hepsijet Kurye Nedir?

Hepsijet, hızlı teslimata imkan tanıyan bir kurum. Hepsijet kurye ise burada çalışan kuryelere verilen isim. Firma, 3 farklı teslimat seçeneği sağlıyor. Bunlardan birisi bugün randevulu seçeneği. Ürün, gün içerisinde teslim ediliyor. Bir diğeri ertesi gün randevulu seçeneği. Son olarak ise standart teslimat seçeneği yer almakta. Teslimat, diğer gün uygun bir zamanda yapılıyor.

Hepsijet Kurye Ne İş Yapar?

Hepsijet kurye iş başvurusu yapmak isteyen bir birey, kuryelik yapmak istediğinde bu markaya başvurabilir ve bu marka altında iş yapabilir. Hepsijet kurye, ürünleri müşteriye teslim eden insanlar. Özetle kuryeler, siparişlerin gönderilmesinden sorumlu. Bu kuryelerin kendine özgü şahıs şirketi olması gerektiğini de açıklayalım. Yani kuryeler, teslimatı alıp müşteriye teslim eder.

Hepsijet Kurye Günde Kaç Saat Çalışır?

Hepsijet, günlük çalışma saati yerine günlük teslim edilmesi gereken paket sayısına göre iş gerçekleştiriyor. Bu durum bölgenin yoğunluğuna bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Bazı bölgelerde daha fazla bazılarında daha az paket gönderilmesi gerekir. Bir kurye, ne kadar çok paket taşırsa o kadar çok para kazanır.

Hepsijet Kurye Maaşları

Hepsijet kurye çalışanları kendi işine sahip oldukları için maaş almaz. Yani şahıs şirketi kurulması gerekir. Maaş yerine firma, kuryelere performanslarına göre ödeme yapar. Örneğin her teslim ettiği paket için belirli bir ücret verilir. Bu ücret kademeye göre değişkenlik gösterebilir. Paket başı ücret 5 TL olarak açıklanıyor.

Hepsijet Kurye İş Başvurusu Nereye Yapılır?

Başvuru yapmak isteyen bir bireyin bu bağlantıya girip gerekli adımları tamamlaması gerekiyor. Öncelikle kimlik numarası girilmeli. Ardından başvuru formu doldurulmalı. Bu şekilde başvuru sağlanıyor. Başvuru sonucu en geç 3 iş günü içerisinde iletişime geçilerek açıklanıyor.

Hepsijet Kurye İş Başvurusu, Bir Finansçı

Hepsijet Kurye Paket Başı Ücreti

Hepsijet kurye iş başvurusu yapmak isteyen bir kişinin kuryelik sırasında paket başına ne kadar bedel alacağını araştırması doğal bir durum. Bir kurye, bir müşterinin paketini teslim ettiği takdirde 5 TL ve üzeri ücretler almış olacak. Bu ücret, gösterilecek olan performansa, mesafeye veya kuryenin kademesine göre değişiyor.

Hepsijet Kurye Olma Şartları

Hepsijet kurye olmak için bazı koşulların karşılanması gerekir. Bu koşullar şunlar olmakta:

  • 18 yaş üzeri bir yetişkin olma
  • Ehliyet gereksinimini karşılama
  • Müşterilerle olan ilişkiyi iyi tutma
  • Şahıs şirketi kurulmadıysa gerekli masrafları karşılama
  • Belirlenen üniformayı giyme
  • Minivan veya benzeri bir araç olup 5 m3 üzeri 2010 model ve üzeri araç kullanma
  • Araba yoksa motosiklet ile veya yaya bir şekilde hizmet verme
  • Araçları reklam amaçlı giydirme
  • Alınacak olan eğitimde başarılı olma

Hepsijet Nerelerde Var?

Hepsijet kurye iş başvurusu dışında başvuru yapmak isteyenler, bu firmanın nerelerde olduğunu da merak ediyor. Hepsijet, ülkenin 81 ilinde faaliyet gösteriyor.

Hepsijet Sahibi Kim?

Hepsijet, Hepsiburada’nın da içerisinde bulunduğu Doğan Online kuruluşu bir yapı. Doğan Online ise Doğan Şirketler Grubu Holding A.Ş.’ye bağlı bir oluşum.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın


Başa dön tuşu