Giriş Yapın/Ücretsiz Kayıt Olun

Makbul Kuruyemiş Bayilik Şartları

Makbul Kuruyemiş Bayilik Şartları

Makbul Kuruyemiş, sunduğu kaliteli ürünlerle ve uygun fiyat ile öne çıkmakta. Bu içerikte Makbul Kuruyemiş bayilik şartları hakkında bilgilere yer vereceğiz.

Kuruyemiş satışı yapan birçok firma bizlerin karşısına çıkıyor. Bu firmalardan birisi olan Makbul, kuruyemiş ile beraber kuru meyve, sofralık ürün, çay, kahve, un ve baharat gibi çeşit çeşit ürünlere de yer veriyor. Firma, uygun fiyat politikası ile çıktığı bu yolda müşterinin bütçesine göre de hizmetlere sahip.

Makbul Kuruyemiş Nedir?

Makbul Kuruyemiş bayilik şartları başlığına geçmeden önce firmayı tanıtmış olalım. Bu kuruluş, çeşitli ürünlere ve özellikle kuruyemişlere ağırlık veren bir marka. Sunduğu ürünlerle öne çıkan Makbul, uygun fiyat anlayışıyla da kendini gösteriyor. Sunulan en önemli avantaj ise istediğin kadar ürün al fırsatı. Bu sayede müşteri, verdiği fiyat kadar kuruyemiş sahibi olabiliyor.

Makbul Kuruyemiş Ne Zaman Kuruldu?

Makbul, 2012 yılında bu marka ile beraber perakendecilik sektörüne giriş yaptı. Kurduğu mağazanın yanı sıra internetten alışverişe de imkan tanıyan marka, müşterilerine en iyi olanakları sağlamaya gayret gösteriyor.

Makbul Kuruyemiş Sahibi Kim?

Makbul’un sahibi Memiş Ailesi olarak geçiyor. Memiş Ailesi, aslına bakarsak 2012 yılından önce de ticaret sektöründe önemli bir rol oynuyordu. Gerçekleştirdiği çalışmalar neticesinde yeterli sermayeye ulaşan bu aile, sonunda kuru gıda mağazası açma kararı alır.

Makbul Kuruyemiş Nerelerde Var?

Makbul Kuruyemiş, şu anda birkaç şehirde faaliyet gösteren bir mağaza. Bu mağazalar arasında Ankara, Bursa, Düzce, Kocaeli, Sakarya ve İstanbul bulunuyor. Bu şehirlerin dışında Makbul mağazaları yer almıyor olsa da gelecekte daha çok bölgede Makbul mağazasına yer verilmesi planlanıyor.

Makbul Kuruyemiş Bayilik Veriyor mu?

Makbul Kuruyemiş bayilik şartları öncesinde bayilik verip vermediğini belirtelim. Firma, 3 farklı şekilde işbirliği fırsatına olanak tanıyor. Bunlardan birisi tedarikçi olma. Yani markanın geliştirdiği ürünleri satma imkanı. Bu olanak sayesinde mağazası olanlar Makbul marka ürünleri tedarik etmek için anlaşma sağlayabiliyor. Bunun için bu bağlantıdaki formu doldurmak gerekiyor.

Bir diğer fırsat kiralık yer verme. Kiralık yer vererek gelecek olan kira gelirinden kazanç sağlanabilir. Şirket, bu anlamda da en iyi olanağı kullanıcılarına sunmuş durumda. Yapılması gereken şey bu bağlantıya tıklamak ve ekranda yer alan formu tamamlamak. Bunun yanı sıra firmayla çalışmak isteyenler buraya tıklamalı.

Makbul Kuruyemiş Bayilik Şartları

Makbul Kuruyemiş Bayilik Şartları 2023

Makbul, bayilik yerine ürün tedarik etmeye imkan tanıyor. Ürün tedarik amacıyla ek şartlar yer almıyor. Tek şart anlaşılan ücretin ödenmesi gerektiği. Kiralık yer için ise bazı kriterler mevcut. Bunlardan birisi kiralık dükkanın uygun bir bölgede konumlandırılmış olması. Bu sayede Makbul, dükkanı kiralayarak tadilat çalışmalarına başlar.

Makbul Kuruyemiş Bayilik Ücreti

Makbul Kuruyemiş bayilik şartları dışında bayilik ücreti de merak edilmekte. Aslında firma size para veriyor. Çünkü bayilik sistemi yer almıyor. Markanın amacı kiralık dükkanı alıp işletmek. Bunun yerine eğer ürün tedarik başvurusu yapılırsa bu doğrultuda toptan satın alımlarda indirim uygulanır.

Makbul Kuruyemiş Bayiliği Kazançlı mıdır?

Makbul markası ürünlerini satmak kazançlı bir iş olacaktır. Çünkü firmanın ürettiği ürünler, kalitesiyle beraber kendi adından söz ettiriyor.

Makbul Kuruyemiş Bayiliği için Gerekli Şartlar Nelerdir?

Makbul Kuruyemiş bayilik şartları başlığının yanı sıra gerekli şartlar şu şekilde yer alıyor:

  • Bölgenin uygun bir lokasyonda bulunması (nüfus, altyapı ve diğer şubeye uzaklık)
  • Yeterli sermayeye sahip olma
  • 18 yaş üstü bir birey olarak yer alma

Önerilen Yazılar

1 Yorum

Serhat Burkay Aralık 31, 2023 - 12:16 am

Bayilik verme noktasında detaylı bilgiler vermişsiniz. Peki ya bayilik almak isteyenlerin karşılaması gereken şartlar neler? Bunu paylaşabilir misiniz?

Cevap Yazın

Yorum Yap

birfinansci_web_logo

Piyasalardaki son durum, finans ve ekonomiye dair tüm merak edilenler BirFinansci.com’da! Güncel kalmak ve bilgilenmek için doğru adrestesin.

Editörün Seçtikleri

Son Yazılar

©2023 Bir Finansçı, Tüm hakları saklıdır. birfinansci.com

-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00