Giriş Yapın/Ücretsiz Kayıt Olun

Kullanım Koşulları

Kullanım koşulları, sitemizin kullanıcılarından aldığımız kişisel bilgilerin toplanması ve kullanılması ile ilgili politikalar hakkında bilgiler verir. Siteyi kullanarak, bu politikaya uyacağınızı kabul etmiş olursunuz.

Sitenin Kullanımı

BirFinansci.com sitesini yasal amaçlarla ve başka herhangi bir kimsenin siteyi kullanma ve huzurunu kaçırmamak ve bu hakkı kısıtlamayacak ve/veya engellemeyecek şekilde kullanmayı kabul etmektesiniz.

Yasal Uyarı

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Ulaşmış olduğunuz bu site kapsamındaki gerek sözel gerekse de grafik bilgiler ulaşılabilen ilk kaynaklardan iyi niyetle ve doğruluğu, geçerliliği, etkinliği velhasıl her ne şekil ve surette olursa olsun herhangi bir karar dayanak oluşturması hususunda herhangi bir teminat, garanti oluşturmadan yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla toplanmıştır. Bir Finansçı her an hiçbir şekil ve surette ön ihbara ve/veya ihtara gerek kalmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir ve/veya ortadan kaldırabilir. Genel anlamda bilgi vermek amacıyla hazırlanmış olan işbu site kapsamı bilgiler hiçbir şekil ve surette Bir Finansçı herhangi bir taahhüdünü tazammun etmediğinden, bu bilgilere istinaden her türlü özel ve/veya tüzel kişiler tarafından alınacak kararlar, varılacak sonuçlar ve oluşabilecek her türlü riskler bizatihi bu kişilere ait olacaktır. Hiçbir şekil ve surette ve her ne nam altında olursa olsun, her türlü gerçek ve/veya tüzel kişinin gerek doğrudan gerek dolayısı ile uğrayacağı maddi ve/veya manevi zararı, kâr mahrumiyeti, velhasıl her ne nam altında olursa olsun uğrayabileceği zararlardan hiçbir şekil ve surette Bir Finansçı sorumlu tutulamayacaktır.

BirFinansci.com’da yer alan her türlü bilgi, veri ve haberlerin doğruluğu ve yeterliliğini hiçbir şekilde garanti etmemektedir. Sitemizde sunulan üçüncü kişilerden alınan tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu da garanti edilmemektedir. Burada yer alan bilgilerin kullanılması sonucunda yatırımcıların ve/veya ilgili kişilerin uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan, kâr yoksunluğundan manevi zararlardan ve her ne şekil ve surette olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı birfinansci.com yöneticileri sorumlu tutulamaz.

Fikri Mülkiyet

Sitede yer alan ve BirFinansci.com tarafından üretilmiş veya satın alınmış bütün görüntü, bilgi, belge, yazılım, tasarım, grafik, müzik vb. eserlerin mülkiyet ve mülkiyetten doğan telif hakları saklı tutulmaktadır. Belirtilen unsurlar, kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kullanılamaz. İzin alınmadan BirFinansci.com sitesine başka bir web sitesinin bağlantısı kurulamaz. “Uyar kaldır” veya benzeri ifadelerin bir sitede bulunuyor olması bu sitelerin BirFinansci.com sitesinden izinsiz alıntı yapmasını yasal kılmaz.

Gönderilen Katkılar ve Katkıda Bulunma

Göndereceğiniz katkının telif hakkı size ait olmaya devam edecek olup yukarıda anılan izin sadece BirFinansci.com’a verilmiş değildir. Dolayısıyla, söz konusu malzemeyi, başkalarının da kullanmasına izin vermek de dahil olmak üzere, dilediğiniz şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

BirFinansci.com’nun göndereceğiniz katkıyı kullanabilmesi için bu katkının kendi özgün yapıtınız olduğunu, hakaret içermediğini ve herhangi bir Türkiye Cumhuriyeti yasasını ihlal etmediğini, katkıyı yukarıda belirtilen amaçlarla kullanması için BirFinansci.com’ya izin vermeye hakkınız olduğunu teyit etmektesiniz.

BirFinansci.com’ya gönderdiğiniz katkılarınız hakkında:
Katkılarınız terbiye ve incelik sınırları içinde kalmalıdır. Negatif görüşler bile pozitif ve diplomatik çerçevede anlatılabilir.
Yıkıcı, itici ve kırıcı ya da saldırgan davranışlara izin yoktur. Gönderilen katkılar yapıcı ve kibar olmalı, tatsızlık yaratmak ya da olay çıkarmak amacıyla gönderilmemelidir.
Yasadışı ya da rahatsızlık verici içeriğe izin yoktur. Yasadışı, taciz edici, hakaretamiz, saldırgan, tehdit edici, zararlı, müstehcen, küfürlü, cinsel nitelikli, ırkçı ya da başka bir şekilde rahatsız edici olan içerikler kabullenilemez.
Konu dışı katkı gönderilemez. Aynı ya da birbirine çok benzeyen katkıların birçok defa gönderilmesine izin verilmez. Lütfen aynı katkıyı birden fazla tartışmaya sunmayın ya da belli bir konu ele alınırken konu dışı katkı göndermeyin.
‘URL’ler (web sitesi adresleri) yalnızca iç kurallar izin verdiği takdirde siteye konulabilir.
Yatırım araçlarının sistem ve prensiplerini bozan, ‘İçeriden Öğrenenlerin Ticareti’ ile ilgisi bulunan, diğer yatırımcıları aldatma niyetiyle (örneğin yalan haberler) gönderilen içerikler kabullenilemez.
Her konuda açık olun. Herhangi bir yatırım aracı hakkında (örneğin hisse senedi) satın almak ya da satmak için içerik oluşturuyorsanız ve bu doğrultuda yatırımlarınız mevcutsa bunu açıkça belirtmenizi bekleriz.

Feragatnameler ve Sorumluluğun Sınırlandırılması

BirFinansci.com, ürün ve hizmetleri (ya da üçüncü şahısların ürün ve hizmetleri) hakkında ya da bunlara ilişkin bilgiler, isimler, görüntüler, resimler, logolar ve ikonalar dahil olmak üzere, BirFinansci.com sitesinin içeriği “OLDUĞU ŞEKİLDE” ve “MEVCUT OLDUĞU KADARIYLA” sunulmaktadır. BirFinansci.com, ima edilen tatmin edici kalite, belli bir amaç için uygunluk, zarar vermeme, uyumluluk, güvenlik ve doğruluk garantileri dahil olmak üzere, (yasaların açıkça belirttiği ya da ima ettiği) bütün beyan ve garantilerin yasaların izin verdiği ölçüde dışında durur. BirFinansci.com, web sitesinin ya da bu sitedeki herhangi bir içeriğin güncelliğini, eksiksizliğini ya da performansını garanti etmemektedir. BirFinansci.com tarafından sunulan bütün içeriklerin yayımlanma aşamasında doğru olmasını sağlamak için çaba gösterilmesine rağmen, web sitesindeki yanlışlar, eksikler ve doğru olmayan içerikler için BirFinansci.com adına hiçbir sorumluluk kabul edilmez.

BirFinansci.com şu hasar ve kayıpların hiçbirinden sorumlu olmayacaktır:
(a) gelir ya da beklenilen kar kaybı;
(b) veri kayıpları;
(c) fırsat kaybı;
(d) iş kaybı;
(e) iyi niyet ya da itibar kaybı;
(f) üçüncü şahısların uğradığı kayıplar; ya da
(g) davanın türü ne olursa olsun, BirFinansci.com’nun kullanılmasından kaynaklanan dolaylı, neticesel, özel ya da cezai tazminatlar.

Bu koşullar Türkiye Cumhuriyeti yasalarına tabi olacak, bu yasalara göre yorumlanacak ve herhangi bir uyuşmazlık halinde yargı yetkisi münhasıran Türkiye’deki mahkemelere ait olacaktır. Kullanım koşulları hakkında sorunuz varsa ya da iletişime geçmeniz gerekiyorsa bize ulaşın.

birfinansci_web_logo

Piyasalardaki son durum, finans ve ekonomiye dair tüm merak edilenler BirFinansci.com’da! Güncel kalmak ve bilgilenmek için doğru adrestesin.

Editörün Seçtikleri

Son Yazılar

©2023 Bir Finansçı, Tüm hakları saklıdır. birfinansci.com

-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00