Giriş Yapın/Ücretsiz Kayıt Olun

En Kolay Kredi Veren Banka

En Kolay Kredi Veren Banka, Günümüzde dijital bankacılığın gelişmesi ve yaygınlaşması ile birlikte kredi başvuru işlemleri de dijital kanallardan ilerlemeye başlamıştır. Bu da işlemlerin daha hızlı ve kolay bir şekilde halledilmesi anlamına gelmektedir. Banka sayısındaki artış da kredi verme konusunda bankalar arası rekabetin artmasını sağlamıştır. Bu nedenle eskiye göre kredi almanın çok daha kolay olduğu söylenilebilir.

Kredi vermeden önce bankalar için hala gelir tablosu ve kişinin kredi sicili önemli kriterlerdir. Ancak, özellikle düzenli bir işi olan ve sicili temiz kişilerin artık şubeye gitmeden de kolayca kredi alması mümkündür.

Bazı bankalar çeşitli evrak ve kefil bilgisi talep etse de günümüzde evrak bile talep etmeden online olarak kredi veren bankalar bulunmaktadır. Özellikle bu bankaların tercih edilmesi halinde tüm süreç oldukça hızlı ilerlemektedir. Aynı gün içinde bile kredi almak mümkündür.

En Kolay Kredi Veren Banka

TEB Bankası

En kolay kredi veren banka TEB Bankası’dır. İnternet üzerinden TEB Bankası’na kolayca kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Hiçbir evrak veya kefil istemeyen TEB Bankası, 30.000 TL’ye kadar 48 ay vade ile ihtiyaç kredisi sağlamaktadır. Güncel faiz oranı yaklaşık %1.54 olup vadeye göre değişebilmektedir. Ödenecek aylık taksitler de alınan kredi ve vadeye göre yine değişkenlik göstermektedir.

En Kolay Kredi Veren Banka

Bu nedenle, sunduğu koşullar ve başvuru süreci düşünüldüğünde TEB Bankası kolay kredi veren bankalar listesinin başında yer almaktadır.

ING Bank – En Kolay Kredi Veren Banka

Kolay kredi veren bir başka ise ING Bankası’dır. ING Bankası duruma göre gelir belgesi talep edebilmektedir. Bu nedenle TEB Bankası’na oranla kimi zaman biraz daha güç olabilir. Ancak, kefil istememektedir.

ING Bankası, İnternet aracılığı ile yapılan başvurularda 50.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi vermektedir. Vade süresi 48 aya kadar çıkmaktadır. Faiz oranı ise vade süresine göre değişmekte olup yaklaşık %1.59’dur.

N Kolay Kredi ve enpara.com

TEB Bankası ve ING Bankası’na ek olarak N Kolay Kredi ve enpara.com’dan da bahsedilmelidir. Bu iki oluşum diğer bankalara göre çeşitli farklılıklar gösterirken kredi sağlama süreçleri oldukça kolaydır.

N Kolay Kredi, Aktif Bank‘ın sunduğu bir hizmettir. Adından anlaşıldığı üzere en kolay krediyi verme prensibi ile yola çıkmıştır. Aktif Bank’ın sunduğu bu kredi imkanı yaklaşık olarak 30.000 TL’ye kadar tahsis edilebilmektedir. Vade süresi 48 aya kadar çıkarken, Aktif Bank’ın sunduğu faiz oranları TEB Bankası ve ING Bank’a göre oldukça yüksektir. Yaklaşık olarak %2.29’dur. Yüksek faiz oranına rağmen, başvurulara anında sonuç verildiği için hız bakımından avantaj sağlamaktadır.

Enpara.com ise QNB Finansbank‘ın bir alt oluşumudur. Bankacılık sektöründe yeniliklere yön veren enpara.com, kolay kredi konusunda da oldukça avantajlıdır. 50.000 TL’ye kadar İnternet üzerinden yapılan başvurularda ihtiyaç kredisi sağlarken, vade süresi olarak maksimum 48 ay belirlenmiştir. Faiz oranı ise yaklaşık olarak %1.55’tir.

En Kolay Kredi Veren Bankalar

Özetle, günümüzde en kolay kredi veren bankalar TEB Bankası ve ING Bankası’dır. Bu iki bankayı daha farklı platformlarda müşterilere ulaşan AktifBank ve QNB Finansbank oluşumu enpara.com takip etmektedir. Geri kalan bankalarda ise kredi başvuru işlemi genelde şubelerde gerçekleşmektedir. Müşterisi olunan bankalar için İnternet Bankacılığı da kullanılabilmektedir.

Unutmamak gerekir ki kredi başvurusu yaparken bazı şartlar her zaman geçerlidir. Başvuru süreci ne kadar kolay olursa olsun, ancak 18 yaşını doldurmuş ve belirli bir geliri olan bireyler kredi alabilmektedir.

Önerilen Yazılar

5 Yorumlar

Sebnem.bas Nisan 23, 2019 - 12:36 am

Emekliyim, bankalardan kiredi kullanamiyorum acil 20.000 tlye ihtiyacim var.

Cevap Yazın
Derin Ocak 22, 2019 - 12:52 pm

Kara Group Finans olarak sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz..

Cevap Yazın
Yılmaz Aralık 13, 2018 - 9:46 pm

Bankacılık Sektörüne İlgi Azalacak…

Hazine ve Maliye Bakanı Albayrak, şirketlerin bankacılık sektörüne bağlılığını azaltmayı hedeflediklerini belirtirken, VDMK benzeri ihraçların yaygınlaştırılması için çalışılacağını açıkladı. Konut kredilerinde batık oranının %1’in altında olduğuna vurgu yapan Albayrak, Emlak Bankası ile ilgili sürecin muhtemelen yıl sonunda tamamlanacağını açıkladı.

VMDK Nedir?
Varlığa dayalı menkul kıymetler (VDMK), çeşitli finansal kurumların alacakları karşılığında çıkardıkları araçlara verilen isim. Bankalar ve benzer şirketlerin açtığı bazı krediler, finansal kiralama sözleşmelerinden doğan alacaklar, gayrimenkul yatırım ortaklıklarının portföylerindeki gayrimenkullerin satışından doğan alacaklar bu araçlara dayanak olabilir. VDMK ihracı yoluyla finansal kurumlar vadesi henüz gelmemiş bu alacaklarına likidite sağlar. Yatırımcı ise farklı niteliklere sahip bir alacak havuzunun getirisinden faydalanır.

Cevap Yazın
engin Kasım 17, 2019 - 4:20 pm

merhabalar 10000tl ye ihtiyacım var acil geri dönüş sağlarsanız memnun olurum

Cevap Yazın
Defne Öz Aralık 9, 2018 - 5:52 pm

Yeni kurulan şirketimiz %5,34 faiz oranı ile maximum 10.000 tl ye kadar kredi vermektedir. İhtiyacı olanlar sizleri bekliyoruz…
Lütfen bizlere ulaşın… kredinial

Cevap Yazın

Yorum Yap

birfinansci_web_logo

Piyasalardaki son durum, finans ve ekonomiye dair tüm merak edilenler BirFinansci.com’da! Güncel kalmak ve bilgilenmek için doğru adrestesin.

Editörün Seçtikleri

Son Yazılar

©2023 Bir Finansçı, Tüm hakları saklıdır. birfinansci.com

-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00