Giriş Yapın/Ücretsiz Kayıt Olun

GENSED Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Murat Özdemir, Atina’daki Large Scale Solar Series Etkinliği

GENSED Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Murat Özdemir

GENSED Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Murat Özdemir, 3 Temmuz 2024 tarihinde Atina’da düzenlenen Large Scale Solar Series etkinliğinde iki önemli oturumda konuştu.

GENSED Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Murat Özdemir

Özdemir, sabah oturumunda ‘Türkiye’nin Güneş Yolculuğu: Politikadan Kuruluma ve Üretime’ başlıklı sunumunu gerçekleştirerek, Türkiye’nin güneş enerjisi politikasını, mevcut kurulumlarını ve üretim kapasitesini detaylı bir şekilde anlattı. Öğleden sonraki oturumda ise ‘Türkiye: Güneş Potansiyelini Kullanmak’ konusunu ele aldı ve Türkiye’deki büyük ölçekli ve dağıtık güneş enerjisi projelerine yönelik teşvikler hakkında bilgi verdi.

Large Scale Solar Series, Yunanistan, Türkiye, Hırvatistan ve İtalya gibi ülkelerden sektör liderlerini bir araya getirdi. Bu etkinlik, güneş enerjisi üretim endüstrisinin en acil sorunlarını ve fırsatlarını ele aldı.

Özdemir’in katkıları, Türkiye’nin güneş enerjisi sektöründeki liderlik rolünü pekiştirerek uluslararası arenada dikkat çekti.

Önerilen Yazılar

Yorum Yap

birfinansci_web_logo

Piyasalardaki son durum, finans ve ekonomiye dair tüm merak edilenler BirFinansci.com’da! Güncel kalmak ve bilgilenmek için doğru adrestesin.

Editörün Seçtikleri

Son Yazılar

©2023 Bir Finansçı, Tüm hakları saklıdır. birfinansci.com

-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00