Giriş Yapın/Ücretsiz Kayıt Olun

Kolayca Kullanabileceğiniz 5 Borsa Uygulaması

borsa uygulamasi

Borsa Uygulaması: Borsada yatırım yapmak çeşitli riskler barındırır. Yatırımcılar borsanın iniş ve çıkışlarını analiz ederek kar elde etmek için piyasaları iyi bir şekilde takip etmek durumundadır. Günümüzde bilgisayarlardan veya tablet ve mobil telefonlara yüklenen uygulamalarla daha hızlı bir şekilde borsayı takip edebilmek mümkün hale geldi. Özellikle yeni başlayanlar için borsadaki yatırımlarını yönetmek için kolay kullanılabilir uygulamaların önemi oldukça büyüktür. Borsadaki yatırımlarınızı kolay bir biçimde yönetebilmek için sizler için 5 uygulama tavsiyesi araştırdık.

Kolayca Kullanabileceğiniz 5 Borsa Uygulaması

Investing

Dünya çapında bilinen bir borsa uygulaması olan Investing popülerliğini gittikçe artırmaktadır. Yerli veya yabancı yatırım araçlarını barındıran uygulama, dünyadaki pek çok dilde hizmet sağlıyor. Gerçek zamanlı verilere ulaşabileceğiniz gibi piyasadaki her türlü gelişmeyi de bu platform üzerinden takip edebilirsiniz. Bu özellikleri sayesinde finans araçlarını kolay bir şekilde ve sürekli takip edebilirsiniz. Ayrıca borsa ile ilgili haberleri, analizleri ve canlı grafikleri hızlı bir şekilde görebilirsiniz. Investing borsa uygulamasını indirerek kendi portföyünüzü oluşturabilirsiniz. Uygulamanın aldığı reklamlarla ücretsiz olduğu bilinmektedir. Kripto para piyasalarına da aynı uygulama sayesinde giriş yapabilirsiniz.

Binance Borsa Uygulaması

Dünya çapında bilinen ve kullanım kolaylığı ile dikkat çeken Binance özellikle kripto para borsaları için tercih edilmektedir. Uygulama kolay bir ara yüze sahip olması sebebi ile tercih edilmektedir. Binance uygulamasının kendi kripto para birimi olan BNB ile de işlem yapabilirsiniz. Kendi para birimi ile yapılan işlemlerde yüzde 50 daha az komisyon aldığı bilinmektedir. Elbette yüzlerce farklı kripto para birimi ile de işlem yapabilme imkanı da sunar. Ayrıca Binance uygulamasının oldukça güvenli olduğu vurgulanıyor. Öyle ki uygulama şifrenizi bilen bir kullanıcı dahi sizin adınıza işlem yapamadığı olur. Binance uygulamasını Android veya IOS cihazlarda kolayca indirebilirsiniz, kullanım kolaylığı sayesinde hızlı bir şekilde uygulamaya adapte olabilirsiniz.

Bigpara

Bigpara uygulaması ile finans dünyasını yakından takip etmek, mobil cihazınızdan oldukça kolay olacaktır. Borsa piyasalarında yaşanan anlık ve sıcak gelişmelerden haberdar olmak için ideal bir uygulama olarak görür. Kolay bir şekilde uygulamayı indirebilirsiniz, portföyünüzü oluşturabilirsiniz. Fiyat alarmı özelliği ile otomatik bildirimler alarak portföyünüzü daha kolay yönetebilirsiniz. Size özel kredi seçeneklerini tek bir sayfadan ulaşabilirsiniz. Böylece hangi bankanın daha uygun kredi verdiğini görerek seçiminizi yapabilirsiniz. Borsa İstanbul’da işlem yapabileceğiniz gibi Bigpara uygulaması ile dünyadaki borsa endekslerini, analizlerini ve yorumlarını takip edebilirsiniz.

Foreks

Borsa ile ilgili uygulamalarda kullanıcıların tercih ettiği bir başka uygulama da Foreks. Diğer uygulamalarda olduğu gibi Foreks uygulaması üzerinden de hem piyasaları takip edebilirsiniz hem de ekonomideki sıcak gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. Hisse senedi gibi yatırım araçlarının alımını ve satımını Foreks ile kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda Foreks uygulaması ile yabancı borsaları da takip etme şansınız vardır. Fiyat alarmı, ekonomi takvimi gibi özellikleri de portföyünüzü daha iyi yönetmenize yardımcıdır. Diğer uygulamalar gibi kolaylıkla indirebilirsiniz veya kullanmaya başlayabilirsiniz.

Fixel Borsa

Son olarak kullanımı “kolay borsa uygulaması” önerimiz Fixel Borsa olacaktır. Fixel Borsa’yı indirip birçok aracı kurumun fiyatları ile ilgili bilgiler alabilirsiniz. Yine teknik analizler, raporlar veya verileri canlı olarak takip edebilirsiniz. Kullanım açısından da oldukça sade tasarlandığı olur. Takipte olduğunuz hisse senetleri ile ilgili kişisel sayfanızı uygulama üzerinde oluşturabilirsiniz. Borsaya yeni başlayanlar ve karmaşık tasarımlarla uğraşmak istemeyenler için için sade tasarımı ile dikkat çeken bir uygulamadır. Öte yandan uygulamayı kolayca indirebilirsiniz veya Fixel Borsa ile dilediğiniz işlemi yapabilirsiniz.

Önerilen Yazılar

2 Yorumlar

Anil Ağustos 28, 2023 - 8:19 am

Bu uygulamalar hakkında daha fazla bilgi alabilir miyiz? Hangisi daha güvenli ve kullanıcı dostu? Teşekkürler!

Cevap Yazın
Göknur Ağustos 10, 2023 - 10:16 pm

Merhaba! Yazınızı ilgiyle okudum. Bence bu borsa uygulamaları gerçekten kullanışlı ve faydalı. Ancak, yazınızda başka bir borsa uygulaması hakkında bilgi paylaşmanızı beklerdim. Sizin deneyimlerinizle hangi uygulamanın en iyi olduğunu düşünüyorsunuz? Teşekkür ederim!

Cevap Yazın

Yorum Yap

birfinansci_web_logo

Piyasalardaki son durum, finans ve ekonomiye dair tüm merak edilenler BirFinansci.com’da! Güncel kalmak ve bilgilenmek için doğru adrestesin.

Editörün Seçtikleri

Son Yazılar

©2023 Bir Finansçı, Tüm hakları saklıdır. birfinansci.com

-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00