Giriş Yapın/Ücretsiz Kayıt Olun

Hangi Kripto Para Birimini Almalı?

Hangi kripto para birimini almalı, hangi kripto paraya yatırım yapılmalı sorularına cevap olacak yazımız. Steller Lumens, Syscoin, Ardor, Litecoin ve Ethereum…

Hangi Kripto Para Birimini Almalı?

Steller Lumens

Steller Lumens (XLM) hali hazırda 93 sent fiyatına ulaşmış durumda ayrıca Bitcoin bazındaki fiyatını da korumaya devam ediyor fakat Bitcoin’in fiyatının 3 defa ABD doları bazındaki düşüşü nedeniyle Steller Lumens’in de fiyatının 3 defa düştüğünü söyleyebiliriz. Hatta yurtdışında ödeme yapmak için bu para birimini kullanan birçok kişi de mevcut.
Steller ile bir gün içerisinde büyük miktarda işlem hacmi gerçekleştirilebilir çünkü Steller oldukça hızlı ve ucuzdur.

Ayrıca bu para birimi madenciliğe dayanmıyor. Hali hazırda birçok ortaklık belgesi mevcut ve dahası da geliyor. Steller için şu an ki işlem ücreti yaklaşık olarak 0,00001 XLM’dir diyebiliriz. Bu da yaklaşık bir centlik ufak bir ücrete tekabül ediyor.

Syscoin – Hangi Kripto Para Birimini Almalı?

Sözünü etmeye değer bir başka kripto para birimi ise Syscoin’dir. Syscoin’in ana düğüm özelliği vardır bu da şu demek oluyor ki eğer Syscoin alırsanız, tüm işlemlerinizin fiyatından bir yüzde alabilirsiniz. Bu durum insanları Syscoin almak için motive ediyor aslında. Syscoin, jeton basımı, özel finansman ve Ebay ve belki de Amazon ile rekabet edebilecek merkezi olmayan bir piyasa mekanizması öneriyor bizlere.

Hangi Kripto Para Birimini Almalı?

Tüm bunlara ek olarak Syscoin 340 Milyon dolar gibi az bir sermaye miktarına sahip. Ayrıca Syscoin cüzdanı iyi dizayn edilmiş ve kullanımı kolay bir sisteme sahip. Son olarak da fiyatı ise 0,64 dolar seviyesinde ve yükselmeye devam ediyor.

Ardor

Altcoin piyasasında Ethereum ile en çok rekabet eden kripto para birimlerinden biri de Ardor’dur diyebiliriz. Ardor’un bulunduğu platformun kullanımı diğer gelişmiş uygulamalardan daha kolaydır. Şu an ki fiyatı 0,44 dolar civarında fakat benim tahminime göre ileride en az 10 dolar seviyesini görecektir Ardor.

Yaygın bir reklam ağı olmadığı için Ardor’u ilk defa duyuyor olabilirsiniz. Bir kripto para biriminin başarılı olabilmesi için dört unsura ihtiyaç vardır; aldatmaca, reklam, yüksek sayıda takipçi ve teknoloji. Ardor henüz bu aşamalardan geçmedi ve aldatmaca evresi yakın zamanda gelebilir.

Bunların dışında Litecoin ve Ethereum kripto para birimleri yatırım için iyi bir tercih olabilir.

Ethereum Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Hangi Kripto Para Birimini Almalı?

Önerilen Yazılar

1 Yorum

Doğan Ekim 5, 2023 - 12:32 pm

Makaledeki kripto para birimi seçenekleri oldukça ilgi çekici. Ancak, bu yazıda IOTA’nın neden bahsedilmediğini merak ediyorum. IOTA’nın büyük potansiyele sahip olduğunu düşünüyorum ve bu konuda daha fazla bilgi almak istiyorum. Teşekkürler.

Cevap Yazın

Yorum Yap

birfinansci_web_logo

Piyasalardaki son durum, finans ve ekonomiye dair tüm merak edilenler BirFinansci.com’da! Güncel kalmak ve bilgilenmek için doğru adrestesin.

Editörün Seçtikleri

Son Yazılar

©2023 Bir Finansçı, Tüm hakları saklıdır. birfinansci.com

-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00