google-site-verification=y0NxQVkKxirQ935OyXww2pFS87TJolZK-padKTZKtZ4
Giriş Yapın/Ücretsiz Kayıt Olun

Bitcoin Alternatifleri Nelerdir?

Bitcoin tek kripto para birimi olmadığını biliyoruz. Peki Bitcoin alternatifleri olarak diğer en iyi kripto birimleri nelerdir?

Ethereum yatırım yapılabilecek en iyi kripto birimlerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır ve Ethereum’un Bitcoin’e sadece bir alternatif olmadığını görüyoruz. Birçok kişiye göre Ethereum Bitcoin’den çok daha iyi ve stabil bir kripto para birimidir.

Bitcoin Alternatifleri

Eğer dünyayı değiştiren bir kripto para birimine yatırım yapacaksanız, oldukça fazla kar edeceksiniz. Güvenin bana çünkü sıfırdan milyonlarca dolar para kazanmış çok kişi gördüm.

Şimdi asıl yanıtlanması gereken soru hangi kripto para birimi mükemmel ve dünyayı değiştirebilecek özelliklere sahip sorusudur. Eğer bu sorunun cevabını bilmiyorsanız, muhtemelen Blockchain platformu hakkında da pek bir bilginiz yok demektir.

Bu da demek oluyor ki koca bir sürüyü takip onların hangi kripto para birimine yatırım yaptığına bakıp siz de o kripto para birimine yatırım yapıyorsunuz hem de hiçbir şey bilmeden bu konularda. Ayrıca çıkmaza girdiğiniz anda sonunuzda kaçınılmaz olacaktır.

Bitcoin Alternatifleri

Hikaye anlatmayı işte burada bırakıyorum. Şimdi size hangi kripto para birimine yatırım yapmanız gerektiğini söylüyorum. Bu para biriminin adı Ethereum ve dünyayı çok hızlı değiştireceğine inanıyorum bu kripto para biriminin. Bunun nedeni de Ethereum birkaç yıl içerisinde en çok tercih edilen Blockchain platformlarından biri haline gelmesi. Ayrıca önümüzdeki yıllarda Bitcoin’i sollayacağı da düşünülüyor. Günümüzde bilgi teknolojileri ile uğraşan çoğu firma Ethereum’u tercih ediyor.

Neden Ethereum?

Ethereum sadece bir kripto para birimi değildir. Ethereum aynı zamanda merkezi olmayan Blockchain bazlı küçük sözleşmeler ve daha fazlası için geliştirilmiş bir platfromdur aynı zamanda. Ehtereum ile hiçbir yazılım bilgisi olmadan çeşitli yazılımları ve akıllı telefon uygulamalarına sahip olabilirsiniz. Ayrıca eğer yeterli bilgisayar bilginiz varsa, Ethereum kazanmak için yapmanız gereken bilgisayarınızın başına oturmaktır.

Bu söylediklerim Ehtereum hakkında ipuçları idi sadece aksi takdirde bu konuda 400 sayfalık bir kitap bile yazabilirim.

Bitcoin’den Farkı Nedir Ethereum’un?

Bitcoin sadece bir kripto para birimi olmakla beraber yukarıda açıkladığım gibi Ethereum bundan çok daha fazlasıdır. Ehtereum’un değeri Bitcoin’e göre oldukça düşüktür ve Ethereum’a ulaşması Bitcoin’e ulaşmaktan daha kolaydır. Ayrıca Ethereum sadece bir kripto para birimi değildir, Ethereum aynı zamanda yeni bir teknolojidir de.

Bitcoin Alternatifleri

Önerilen Yazılar

Yorum Yap

birfinansci_web_logo

Piyasalardaki son durum, finans ve ekonomiye dair tüm merak edilenler BirFinansci.com’da! Güncel kalmak ve bilgilenmek için doğru adrestesin.

Editörün Seçtikleri

Son Yazılar

©2023 Bir Finansçı, Tüm hakları saklıdır. birfinansci.com

-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00