Giriş Yapın/Ücretsiz Kayıt Olun

Yükselecek Coinler Hangileridir?

Yükselecek Coinler Hangileridir?

Yükselecek coinler, analistler tarafından yapılan teknik analizler kapsamında tahmin edilir. Yükselecek coinler, güvenli giriş fiyatından satın alınmalı veya ilerleyen zamanlarda coinin fiyatının yükselmesi ile beraber kar elde edilmelidir. Altcoin piyasası oldukça riskli olduğu için yükselecek coin tahmini her zaman kesin sonuç vermez. Bitcoin’in değerinin ileride yükselmesi beklenir. Aynı zamanda çok sayıda altcoin de Bitcoin’in değerinin yükselmesi ile beraber yükselişe geçer. Toplamda 1.935 adet altcoin vardır ve özellikleri coinlerin ne kadar süre piyasada kalabileceklerini belirler.

Yükselecek Coinler Arasında Bulunan Binance Coin

Binance Coin, BNB olarak gösterilir. Son zamanlarda yükseliş trendinde olan Binance Coin’in yükselmeye devam edeceği analistler tarafından öngörülür. Binance Coin’in son 1 senesine bakıldığında, 15 dolardan 690 dolara kadar çıktığı görülmüştür. Ayrıca 2021 senesinin mayıs ayında da 526 dolardan işlem görmektedir. Bazı analistlere göre Binance Coin’in ilerleyen zamanlarda şimdiki değerinin %80 civarında üzerine çıkacağı veya 1.000 dolar seviyesini göreceği düşünür.

Kripto para borsası olan Binance’in kripto para birimidir. Kripto para borsasında ilk 5’teki para birimleri arasında değilken kısa sürede yakaladığı ivme ile ilk 3’e yükselmiş bir kripto paradır. Yapı olarak Ethereum’a oldukça benzeyen Binance Coin akıllı kontrat barındırır. İşlem ücretleri düşük olan bir ağdır. Kripto para piyasasında yükselmeye devam eden Binance Coin’in ilerleyen zamanlarda Ethereum’u geçeceği tahmin eder.

Yükselecek Coinler Arasında Olan Polygon

Polygon, MATIC olarak da bilinen veya ilerleyen zamanlarda yükseleceği düşünülen bir kripto para birimidir. Polygon’un son 1 yıl içerisindeki değerine bakıldığında; 0.01 dolardan 2.19 dolara kadar yükseldiği görür. Analistler tarafından güçlü bir proje olarak görülen Polygon’un ilerleyen zamanlarda ulaşabileceği değer hakkında sayısal bir tahmin yapılamasa da yükseliş trendinde olacağı düşünür.

Polygon, Ethereum ölçeklendirme ve altyapı geliştirme amacı ile kullanılan bir platformdur. 2017 senesinin ekim ayında piyasaya sürülen bir kripto para birimidir. Ethereum altyapısını kullanır ve bundan dolayı çeşitli avantajlardan yararlanır. Binance, Coinbase, Bittrex gibi kripto para borsalarında işlem gören bir coindir.

Polkastarter İçin Yükseliş Tahmini

Polkastarter, piyasalarda POLS olarak gösterir. Bitcoin’e karşı dik duruş sergileyen bir coindir. Göstergelere bakıldığında bu durum Polkastarter’ın yükselmesini sağlar. Son bir sene içerisinde 0.09 dolardan 7.50 dolara kadar ulaşan Polkastarter, mayıs ayının ortalarında 3.45 dolar civarında işlem görür. İlerleyen zamanlarda ne kadar yükseleceği yönünde net bir tahmin yapılamasa da yükseliş trendinde olacak kripto para birimleri arasında sayar.

Polkastarter’ın toplam arzı 100.000.000 POLS veya dolaşan arz da 67.299.500 POLS’tur. Binance, Gate.io, OKEx gibi büyük kripto para borsalarından Polkastarter alım satımı yapar. Sosyal medyada yakaladığı ivme ile kripto para borsasında da yükselişe geçen bir para birimidir.

SushiSwap’ta Yükseliş Trendi

SushiSwap, SUSHI olarak simgeler. 2021 senesinin mayıs ayında 20 dolardan işlem gören SushiSwap, yakın zamanda 0.47 dolardan 23.38 dolara kadar çıkmıştır. Yükselişte olan SushiSwap, tüm zamanların en yüksek değeri rekoruna erişme ihtimali olan ve geleceği parlak altcoinlerden biridir. 23.40 dolar ve üzeri hedef noktasına ulaşması beklenen altcoin için yükseliş trendini sürdüreceğine yönelik tahminler vardır. SushiSwap yatırımı yapmayı düşünenler için güvenli giriş seviyesi ise 15.1 dolardır.

2018 senesinin kasım ayında piyasaya sürülmüş olan bir coindir. UniSwap ile benzerlik gösteren coin, UniSwap’ın birkaç özellik eklemiş halidir. SushiSwap’ın toplam arzı 250.000.000 SUSHI olurken dolaşımdaki arzı 127.244.443 SUSHI’dir. CoinTiger, Binance, Huobi Global gibi büyük borsalardan SushiSwap alım satımı gerçekleştirir.

Yükselmesi Beklenen Coinlerden Chainlink

Chainlink, LINK olarak da vardır. 3.68 dolardan 52.88 dolara kadar çıkmış olan Chainlink yatırımcıların dikkatlerini çekmeyi başarmıştır. Mayıs ayında 41 dolardan işlem görür. Bitcoin karşısında değer kazanacağı veya ilerleyen zamanlarda değerinin daha da yükseleceği düşünülen bir altcoindir.

Chainlink toplamda 1.000.000.000 tane üretilmiş veya bunun 350.000.000 adeti piyasada dolaşmaktadır. ERC-20 tabanlı bir projedir. Çalışmalarına 2015 senesinde başlanmış olsa da 2017 senesinde piyasaya sürmüş bir coindir. Kendi sürümünü destekleyen donanım cüzdanlarında Chainlink yatırımlarının muhafaza edilebilmesi mümkündür.

Gelecek Vaat Eden Coinlerden Tezos

Tezos, akıllı sözleşmelerin ve merkeziyetsiz uygulamaların desteklenmesi için tasarlanan blockchain platformu olarak piyasaya sürülmüştür. Yükselecek coinler arasında sayılan XTZ, son dönemde kripto para piyasasının trend ürünlerinden biridir. Yenilikçi bir yaklaşıma sahip olduğu için oyun ve film sektöründe satın alımlarda ödeme yöntemi olarak kullanılmasına olanak tanınır. Bu nedenle 2021 senesinde Tezos çoğunlukla genç yatırımcıların tercih ettiği bir üründür. Ayrıca yazılım geliştiricileri projesi kapsamında en fazla bağışı toplayan kişilere ödül olarak Tezos ödemesi yapar.

En Çok Kazandıran Coinlerden Ripple

Ripple, geçmişte çok kazandıran coinlerden biri olduğu gibi gelecekte de çok kazandıracağı tahmin edilen bir altcoindir. Ripple firmasının oluşturduğu altcoin, blockchain teknolojisi ile uluslararası para transferinin yapılmasını sağlar. XRP, yarı merkezli bir kripto para birimi olduğu için değeri de sabit tutar.

Yaptığı anlaşmalar ile öne çıkan Ripple, Akbank ile işbirliği içerisindedir. Global olarak da çok sayıda banka ile çalışan bir kripto para birimidir. Hızlı ödeme altyapısı ve düşük transfer ücretleri sebebi ile yatırımcılar tarafından tercih edilen ve zaman içerisinde popüler hale gelen bir kripto paradır.

Yükselmesi Beklenen Coinler

İleride Değerlenmesi Muhtemel Olan Nano

Nano, eski ismi ile Raiblocks’tır ve hem hızlı hem de anlık transfer imkanı sağlar. Bitcoin ile kıyaslandığında, Bitcoin’e oranla 1.000 kat daha hızlı transfer seçeneği vardır. 0 işlem ücreti ile Nano işlemlerini yapmak mümkündür. Binance ve Kucoin gibi popüler kripto para borsaları üzerinden alım satım işlemlerini yapmak mümkündür. İşlem yapıldığı borsaların sayısının artması durumunda, ilerleyen zamanlarda değerinin de yükseleceği öngörür.

İddialı ve Geleceği Olan Projeye Sahip Musicoin

Musicoin, blockchain teknolojisi ve müziğin birleştiği bir proje olma özelliği taşır. Müzisyen ve dinleyicileri bir araya getiren bir platformdur. Müzisyenlerin müzik paylaşarak para kazanabilecekleri ve kullanıcıların da ücretsiz müzik dinleyebilecekleri bir platform olma özelliğini taşır. Bittrex kripto para borsasından satın alınacak bir coindir. İddialı projelerden biri olduğu için ilerleyen zamanlarda değerinin yükselmesi gerekir.

Fiyatının Yükselmesi Beklenen Burst

Burst; yeşil kripto para sloganı ile de popüler hale gelmiş olan bir kripto para birimidir. Ekran kartı ya da işlemcilerin tersine depolama birimleri ile üretimi yapmış bir kripto paradır. Dolayısı ile madencilik ve transfer işlemi yapacak olanların harcadıkları enerji daha azdır. Kripto para piyasasında ilerleyen zamanlarda değerinin yükseliş trendinde olduğu tahmin edilen bir kripto para birimidir.

Kullanıcı Sayısı ve Değeri Artış Gösteren Steem

Steem, sosyal paylaşım sitesi ve blockcain teknolojisini bir araya getiren bir projedir. Kullanıcılar Steemit isimli sitede paylaşım yaptıktan sonra bu paylaşımlar üzerinden para kazanabilmeleri mümkündür. Alanında ilk olma özelliği taşıması nedeni ile gelecek vaat eden bir kripto paradır. Poloniex, Binance, Bittrex gibi kripto para borsalarında Steem işlemlerini yapmak mümkündür. Yükselecek coinler arasında sayılan Steem’in hem değeri hem de kullanıcı sayısı artış gösterir.

Önerilen Yazılar

1 Yorum

Beki̇r Ağustos 28, 2023 - 2:31 pm

Her ne kadar listede birçok potansiyel yükselişe geçecek coin olsa da, benim kişisel düşünceme göre listenin eksik olduğunu düşünüyorum. Özellikle Cardano gibi bir projenin yer alması gerektiğini düşünüyorum. Yapay zeka ve akıllı kontrat teknolojisine dayanan Cardano, gelecekte önemli bir yer edinebilir. Sizce Cardano da yükseliş olanakları olan bir coindir mi?

Cevap Yazın

Yorum Yap

birfinansci_web_logo

Piyasalardaki son durum, finans ve ekonomiye dair tüm merak edilenler BirFinansci.com’da! Güncel kalmak ve bilgilenmek için doğru adrestesin.

Editörün Seçtikleri

Son Yazılar

©2023 Bir Finansçı, Tüm hakları saklıdır. birfinansci.com

-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00