Giriş Yapın/Ücretsiz Kayıt Olun

TGS İş Başvurusu

TGS İş Başvurusu

Havacılıkta önemli bir yeri bulunan Turkish Ground Services yani kısa adıyla TGS iş başvurusu olanaklarıyla da araştırılan bir marka olmakta.

Uçaklar, bazılarının hayallerini süsleyen bir araç. Hava trafiğine ilgisi olanlar için pek çok iş pozisyonu da bulunuyor. Bu pozisyonlar arasında TGS’nin sunduğu alanlar da yer almakta. Hava yollarında görevler gerçekleştirmek isteyenler için TGS, harika fırsatlara ev sahipliği yaparak çalışanlarını memnun etmeye çalışıyor.

TGS Nedir?

TGS, Turkish Ground Service olarak adlandırılan ve hizmet sektöründe yer alan bir kurum. Şirketin amacı, hava yollarında müşterilere en iyi imkanları sağlamaya çalışmak. Firma, bu doğrultuda pek çok hizmet alanına adım atmış durumda.

1 Ocak 2010 tarihinde kurulan TGS, Türk Hava Yolları ve Havaalanları Yer Hizmetleri şirketinin ortak girişiminin bir eseri. Firmanın amacı kusursuz bir hizmet sunmak. Bu doğrultuda kurumun sunduğu birçok hizmet mevcut.

TGS Ne İş Yapar?

TGS iş başvurusu öncesinde TGS’nin ne iş yaptığını açıklayalım. Genelde TGS, hava yollarında pek çok hizmet alanında görev yapan bir kuruluş. Bunlar arasında şunları sıralayabiliriz:

  • Yolcu hizmetleri
  • Harekat hizmetleri
  • Rampa hizmetleri
  • Kargo hizmetleri
  • Business Jet
  • Temsil gözetim yönetim

TGS Çalışma Koşulları Nelerdir?

Turkish Ground Services, şu ana kadar 7 milyondan fazla sefer sayısına ev sahipliği yaparken aynı zamanda 859 milyondan fazla yolcu ağırladı. 15.000’in üzerinde personeli bulunan şirketin 200’ün üzerinde hava limanı ile anlaşması yer almakta.

Elde ettiği başarılarla öne çıkan ve kendini kanıtlayan firma, aynı zamanda personellerine de en iyi ilgiyi göstermeye gayret ediyor. En iyi çalışma koşullarına sahip olan çalışanlar, bununla beraber pek çok haktan da yararlanabiliyor. Şirket, kalitesiyle birlikte adından söz ettirirken personellerine de en iyi maaş imkanını sağlamakta.

TGS İş Başvurusu

TGS Ne Kadar Maaş Veriyor?

Turkish Ground Services ile ilgili merak edilen bir diğer şey ne kadar maaş verdiği ile ilgili olmakta. TGS, personellerine en iyi olanakları sunmakla kalmayıp bununla birlikte yüksek maaş dağıtmasıyla da biliniyor. Yani bu firmada çalışan bir personelin ekonomik refahı yüksek olacak. Her çalışanın maaşı performansına göre farklı olduğu için kesin bir bilgi veremeyiz.

TGS İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

TGS için herhangi bir pozisyona başvurmak isteyen bir birey, öncelikli olarak bu bağlantıdan insan kaynaklarına ulaşmalı. Ardında TGS iş başvurusu formu doldurulmalı. Form gönderildikten sonra eğer boş bir pozisyon var ise uygun görüldüğü takdirde kişi, sınava çağrılıyor. Sınavı başarıyla geçen aday sözlü mülakata giriyor. Ardından başarıyla geçerse işe alınıyor.

TGS İş Başvurusu Nereye Yapılır?

İş başvurusu TGS’nin resmî web sitesinde yapılmakta. Bunun için uygulanması gereken adım iş başvuru formunu doldurmak. Başvuru yapmak için bu bağlantıya tıklanması gerekiyor.

TGS İş Başvurusu Sonuçları

Başvuru yapan bir birey, başvuru sonucunu almak için herhangi bir yere müracaat etmiyor. Firma, eğer aday sınavda başarılı olursa gerekli açıklamaları yapmak için iletişime geçiyor.

TGS Sahibi Kim?

TGS’nin sahibi Ali Tanrıverdi olarak yer alıyor. Kendisi şu anda kurumun yönetim kurulu başkanı ve genel müdürü olarak bulunuyor.

TGS İş Başvurusu Formu

TGS iş başvurusu için forma ulaşmak isteyen insanların yapması gerektiği şey az önce de paylaştığımız gibi bu bağlantıya tıklamak. Bu ekranda eğer açık iş pozisyonları var ise adayın o pozisyona başvurması sağlanıyor. Bu şekilde iş başvuru formu dolduruluyor ve başvuru adımları başarılı bir şekilde tamamlanıyor.

Önerilen Yazılar

Yorum Yap

birfinansci_web_logo

Piyasalardaki son durum, finans ve ekonomiye dair tüm merak edilenler BirFinansci.com’da! Güncel kalmak ve bilgilenmek için doğru adrestesin.

Editörün Seçtikleri

Son Yazılar

©2023 Bir Finansçı, Tüm hakları saklıdır. birfinansci.com

-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00