Giriş Yapın/Ücretsiz Kayıt Olun

Sinpaş Holding Burs

Sinpaş Holding Burs

Başarılı firmalardan birisi olan Sinpaş Holding burs vererek öğrencileri memnun etmeye çalışıyor. Peki nasıl burs alınır?

Üniversite hayatına yeni başlamış pek çok öğrenci yer alıyor. Üniversite, liseye göre daha çok masrafa sahip olabilir. Bundan dolayı üniversite okumak isteyenler, daha rahat eğitim öğretim hayatı için burs arayışına giriyor. Maddi destek almak isteyen öğrencilerin yardımına koşan şirketler arasında Sinpaş Holding de bulunuyor.

Sinpaş Holding Kimdir?

Sinpaş Holding, 1974 yılında inşaat sektörüne adım atan bir şirket. Günümüze kadar inşaat sektöründe pek çok yapıya el atmış olan firmanın kurucusu Dr. Avni Çelik olarak yer alıyor. İnşaat dışında enerji, finans, geliştirme veya sanayi sektörlerine de adım atan Sinpaş Holding, 2007 yılında borsaya girerek işleri daha da büyütmüş oldu. Ağırlıklı olarak konut işinde yer alan Sinpaş Holding, öğrencilere maddi destek vermesiyle de biliniyor.

Sinpaş Holding Kimlere Burs Veriyor?

Firma, üniversite öğrencilerine burs vermekte. Bununla beraber üniversiteye yeni kayıt yaptıran öğrenciler için de burs imkanı sağlanıyor. Genelde Sinpaş Holding burs anlamında elinden gelen desteği ihtiyaç sahibi olan öğrencilere sunuyor.

Sinpaş Holding Burs Alma Şartları Nelerdir?

Sinpaş Holding ile birlikte burs sahibi olmak isteyen bir öğrencinin aşağıdaki şartları karşılaması gerekiyor:

  • Üniversite öğrencisi olmak
  • Üniversite kazanıldıysa kayıt yaptırmak
  • Gelir durumunun düşük olması veya ihtiyaç sahibi olmak
  • Referans vermek (teyit etmek için öğretmen veya yakın birisi olabilir)

Bu şartlar doğrultusunda üniversite öğrencisinin burs kazanması mümkün oluyor.

Sinpaş Holding Burs Ücretleri

Sinpaş Holding burs ücretleri hakkında kesin bir ücret belirlenemez. Çünkü firma, burs ücretlerini öğrencinin ihtiyaçlarına göre belirliyor. Şunu açıklayalım ki ücret, mümkün oldukça en iyi düzeyde belirlenmekte. Bu da öğrencilerin rahat bir burs hayatı geçirmesi anlamına geliyor.

Bir öğrenci, aylık bazda burs alırken dikkat etmesi gerektiği şey eğitim hayatının başarılı olması. Şirket, başarılı olan öğrencilere burs imkanı tanımakta. Bundan dolayı öğrenci, başarı oranını düşürmemeli ve derslerinde en iyi performansı sağlamalı.

Sinpaş Holding Burs

Sinpaş Holding Staj Olanakları

Sinpaş Holding’in gençlere sunduğu bir diğer imkan staj olarak yer alıyor. Burstan yararlanan öğrenciler şirketin herhangi bir ofisinde staj olanağına sahip olur. Bu da gelecekte yapılacak iş başvurularında önemli bir referans kaynağı sağlar.

Sinpaş Burs Başvuru Formu

Burs başvurusu yapmak için yaz dönemi sonunu beklemek gerekiyor. Şirket, yılda 1 kez üniversiteler açılmadan önce belirli tarih aralıklarında burs başvurusu kabul ediyor. En önemli şart üniversite okumaya hak kazanmış olmak. Bu doğrultuda başvuru formu doldurmalı. Başvuru Sinpaş Holding’in resmî web sitesi üzerinden yapılıyor.

Sinpaş Holding Sahibi Kim?

Sinpaş Holding’in sahibi Dr. Avni Çelik. Kendisi 1950 yılında Çorum’un Alaca kentinde doğdu. İnşaat mühendisi veya iş insanı olan Avni Çelik, Sinpaş Holding’de yönetim kurulu başkanlığı yapıyor.

Sinpaş Holding Ne Zaman Kuruldu?

Sinpaş Holding burs olanakları ile bilinen bir şirket. Firma, 1974 yılında inşaat sektörüne adım atarak bu yolculuğuna başlamış oldu. Ardından pek çok sektöre el atarak daha da gelişti. Bir süre sonra ise öğrencilere burs imkanı sunarak onların daha başarılı bir eğitim hayatına sahip olmasına imkan tanıdı.

Sinpaş Holding Ortakları Kim?

Sinpaş Holding’in en büyük hisseye sahip ismi kurucusu olan Avni Çelik olurken Ahmet Çelik, bir diğer ortak olarak yer alıyor. Bunun yanı sıra çeşitli firmalar da küçük hisselere sahip olarak şirkete ortak olmuş durumda.

Önerilen Yazılar

Yorum Yap

birfinansci_web_logo

Piyasalardaki son durum, finans ve ekonomiye dair tüm merak edilenler BirFinansci.com’da! Güncel kalmak ve bilgilenmek için doğru adrestesin.

Editörün Seçtikleri

Son Yazılar

©2023 Bir Finansçı, Tüm hakları saklıdır. birfinansci.com

-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00