Giriş Yapın/Ücretsiz Kayıt Olun

Getir İş Başvurusu

Getir İş Başvurusu

Birçok kişinin merak ettiği olaylardan birisi Getir iş başvurusu olmakta. Bu başlık altında sizlere Getir iş başvurusunun nasıl yapılacağını aktaracağız.

Getir, 2015 yılında kurulan ve günümüzde hem web hem de mobil üzerinde aktif olan bir şirket. Uzaktan teslimat yapan bir firma olan Getir ile beraber market alışverişi, yemek siparişi verme ve pek çok mağazadan ürün alma gibi imkanlar mevcut. Genelde Getir, sunduğu kaliteli hizmetin yanı sıra iş arkadaşlarına da en iyi imkanları sağladığı için bazı vatandaşlar, iş başvurusu yapmak istiyor.

Getir İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Getir firması için başvuru yapmak isteyenler ve Getir ile beraber çalışmayı düşünenlerin yapması gerektiği şey öncelikle bu bağlantıya girmek. Ardından üst kısımda yer alan “All opportunities” butonuna tıklamak gerekiyor. Bu butona tıkladıktan sonra alt kısımda iş başvurularının yer aldığı bir alan listeleniyor.

Bu alanda yapılması gereken şey bölge seçme ekranından istenilen şehri seçmek. Şehir belirledikten sonra şehir içerisinde mevcut olan boş pozisyonlar görülüyor. Bu pozisyonlar arasından en uygun olan seçilmeli.

Seçim yapıldıktan sonra başlıktaki bağlantıya tıklanmalı. Ardından açılan sayfanın alt kısmında başvuru formu yer alacak. Bu formdaki gerekli alanlar doldurulmalı. Gerekli alanların doldurulması ve formun gönderilmesi ile beraber Getir iş başvurusu tamamlanmış oluyor.

Getir Maaşları Ne Kadar?

Getir başvurusunun yanı sıra Getir maaşları da insanların en çok sorduğu sorulardan birisi. Böylece Getir maaşları, iş pozisyonuna göre değişen bir durum. Örneğin kuryeler yaptığı işlere göre farklı ücretler alır. Saatlik ücret alan kuryeler ek olarak paket başı belirli bir komisyona da sahip oluyor. 15 saate kadar çalışma imkanı sunulan kuryeler aylık 5.500 TL’den başlayarak yaptığı işe göre daha çok para kazanıyor. Bazı kuryeler 10.000 TL’den fazla dahi kazanmakta.

Getir İş Başvurusu

Güncel maaşları incelediğimizde motor kuryeler için saatlik ücret 22 TL ile 30 TL arasında açıklanırken sipariş ücreti olarak da 1,50 TL ile 2,95 TL arasında bir komisyon alınıyor.

Getir Depo Sorumlusu Ne İş Yapar?

Getir iş başvurusu dışında getir depo sorumlusu ile ilgili bu başlık altında bilgi verelim. Depo sorumlusu, adından da anlaşılacağı üzere Getir şubesinin deposunda görev alarak denetim yapar. Görevleri arasında stok kontrolü yapmak, eksik ürünleri depolamak ve teslimatı sağlamak gibi işler yer alıyor.

Getir Kuryeleri Kaç Saat Çalışıyor?

Getir kuryeleri, yapacağı işe bağlı olarak farklı saat aralıklarında çalışabiliyor. Çalışanlar saat başı ücret aldığı için bir personel, ne kadar iş yaparsa o kadar para kazanır. Bu doğrultuda kurye, en az 5 saat en fazla 15 saat çalışma yapabiliyor.

Kendi Motoruyla Kurye Ne Kadar Kazanır?

Getir’de kendi motoruyla beraber işbaşı yapmak isteyenler için yakıt masrafı, kurye tarafından karşılanır. Bununla birlikte saatlik ücret 27 TL olarak açıklar. Paket başına ise 2,5 TL ücret alınıyor.

Esnaf Kurye Ne Demek?

Esnaf kurye, Getir iş başvurusu dışında araştırılan bir diğer şey. Hatta Esnaf kuryelik, bireyin kendi işini kurması ve firma için kuryelik yapması anlamına geliyor. Yani esnaf kurye olan birisi kendi işini kurduğu için vergi ve sigorta ödemesini de kendi yapıyor.

Getir Depo İş Başvurusu

Getir depo, şirkete depo kiralamak isteyenlerin yararlanabileceği bir olay. Eğer bir alanınız var ise bu bağlantı üzerinden Getir depo iş başvurusu yapılabiliyor. Bir süre sonra Getir, sizinle bağlantı kuruyor ve gerekli açıklamaları yapıyor.

Önerilen Yazılar

Yorum Yap

birfinansci_web_logo

Piyasalardaki son durum, finans ve ekonomiye dair tüm merak edilenler BirFinansci.com’da! Güncel kalmak ve bilgilenmek için doğru adrestesin.

Editörün Seçtikleri

Son Yazılar

©2023 Bir Finansçı, Tüm hakları saklıdır. birfinansci.com

-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00