Giriş Yapın/Ücretsiz Kayıt Olun

LC Waikiki Burs Başvurusu

LC Waikiki burs başvurusu

Öğrencilerin araştırmasını yapmış olduğu şeylerden birisi LC Waikiki burs başvurusu olarak bizlerin karşısına çıkıyor. Bununla ilgili bilgiler verdik.

LC Waikiki, eğitim öğretim dönemi başlangıcında yardıma muhtaç öğrencileri seçerek o öğrencilere aylık burslar dağıtıyor. Bu özelliği ile öne çıkan bir şirket olan LC Waikiki için öğrenciler, burs almak için sıraya girmiş durumda.

LC Waikiki Kimdir?

LC Waikiki, 1988 yılında üç ortak tarafından Paris’te kuruldu. Kurulduğu dönemde tişört ve kazak üretimlerine başlayan ve toptan satış politikasıyla bu işe giren firma, kısa sürede büyük bir şirket haline büründü. Giyim sektöründe önemli bir role sahip olan şirket, 1997 yılında ise bir Türk firmasına satıldı. Bu şekilde LC Waikiki, yerli bir marka haline geldi. Şirket, günümüzde pek çok ülkede satış gerçekleştiriyor.

LC Waikiki Kimlere Burs Veriyor?

LC Waikiki, öğrencilere burs veren bir firma. Burs almak için önemli olan şey başvuru formunu eksiksiz ve hatasız bir şekilde doldurup firmaya teslim etmek. Genelde LC Waikiki, yaptığı incelemeler sonucunda burs başvurusuna dönüş yapıyor.

LC Waikiki Burs Başvuru Şartları

LC Waikiki burs başvurusu için bazı şartlar talep ediyor. Bu kriterler uygun olduğunda ise eğer mümkün ise başvuruyu onaylıyor. Firmanın adayda aradığı kriterler şunlar olmakta:

  • Başarılı bir öğrenci olmak
  • Yaş kriterlerine uygun bir birey olmak
  • Mezun olmayı bekleyen araştırmacı veya akademisyen olmak

Her ne kadar bir öğrenci, bu şartları karşılıyor olsa da şunu unutmamak gerekiyor ki kontenjana göre burs dağıtılıyor. Yer oldukça değerlendirme, olumlu sonuçlanır.

LC Waikiki Ne Kadar Burs Veriyor?

LC Waikiki, her yıl güncellenen miktarda burslara yer veriyor. Bu durum, ekonomik şartlara göre belirler. Güncel burs ücretleri yaklaşık 500 TL seviyesinde yer almakta. Öğrencilerin alacağı burs miktarı çeşitli koşullara göre değişiyor.

LC Waikiki burs başvurusu

LC Waikiki Verdiği Burs Ücretlerini Sonradan Geri İstiyor mu?

Öğrenciler, LC Waikiki burs başvurusu yapmadan önce bursun geri ödenmesi gerekip gerekmediğini araştırabilir. Bazı burslar geri ödemeli olduğu için bu durum merak ediliyor. Çünkü LC Waikiki, dağıttığı bursları geri almamakla beraber öğrencilerin eğitim hayatlarının başarılı olması için elinden gelen maddi desteği sağlıyor.

LC Waikiki Burs Başvuru Formu

LC Waikiki, eğitim öğretim döneminin başında burs başvurularını kabul ediyor. Bazen birçok eğitim kurumu ile anlaşma yapan firma, bu şekilde o eğitim kurumlarındaki öğrencileri memnun etmeye çalışıyor.

Bunun yanı sıra doğrudan başvuru yapmak da mümkün. Eğer başvuru yapılmak isteniyor ise resmî web sitesi üzerinden burs başvuru formunun doldurulması gerekir. Bu şekilde LC Waikiki’nin dağıttığı burstan yararlanılır.

LC Waikiki Sahibi Kim?

İnsanlar, LC Waikiki burs başvurusu dışında şirketin sahibini de merak etmekte. Şirket, ilk kurulduğunda George Amouyal veya ortaklarına aitti. Bir süre sonra tek başına kalan George, 1997 yılında firmayı bir Türk firmasına devretti. LC Waikiki, günümüzde Mustafa Küçük’e ait.

LC Waikiki Ortakları Kim?

George Amouyal tarafından kurulan şirketin CEO’su günümüzde Mustafa Küçük olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca önemli kişiler arasında Vahap Küçük de yer alıyor. Bunun yanı sıra firmaya ortak olan farklı bir kurum veya birey bulunmuyor.

LC Waikiki Ne Zaman Kuruldu?

Kullanıcılar, LC Waikiki burs başvurusu dışında firmanın kuruluş tarihini de araştırıyor. Az önce açıklamış olduğumuz gibi LC Waikiki, 1988 yılında Fransa’nın Paris kentinde kurulan bir şirket. 1997 yılında da Türk markası haline geldi.

Önerilen Yazılar

Yorum Yap

birfinansci_web_logo

Piyasalardaki son durum, finans ve ekonomiye dair tüm merak edilenler BirFinansci.com’da! Güncel kalmak ve bilgilenmek için doğru adrestesin.

Editörün Seçtikleri

Son Yazılar

©2023 Bir Finansçı, Tüm hakları saklıdır. birfinansci.com

-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00