Giriş Yapın/Ücretsiz Kayıt Olun

Ripple-XRP Ne Zaman Artacak

ripple ne zaman artacak 1

Ripple Ne Zaman Artacak, analistlerin yaptığı tahminlere göre, Ripple’nin XRP fiyatının yılsonuna kadar 16$ seviyesine gelmesi bekleniyor.

Kripto paralar üzerinde piyasa üzerinde tahmin yapmak, oldukça güç oluyor. Bu tahminler tam doğru olarak yapılabilmiş olsaydı, şimdiye değin birçok insan zengin olurdu. Bununla beraber bazı analistlerin yaptığı tahminlere göre, Ripple’nin XRP fiyatının yılsonuna kadar 16$ seviyesine gelmesi bekleniyor.

Ripple Ne Zaman Artacak

İrlanda merkezli habere göre, Fintech firmasında Seed UPS’un CEO’luğunu yapmakta olan Samson Williams, XRP’nin fiyatı üzerine yapmış olduğu tahmin, Aralık ayına kadar fiyatının 16$’a kadar yükseleceği yönünde. Bu cesur iddia, 5 kripto para analistinin içinde yer aldığı bir panelde ortaya atıldı. Bu panelin konusu, 2018 yılında, kripto paraların değerlerinin ne olabileceği idi.

XRP’nin Fiyat Analizi

Ortak tahminlere göre, XRP’nin ortalama olarak fiyatı, %540 oranında artış göstererek 6$ seviyelerini buldu. Kripto maden danışmanı olan Axes ve Eggs’in ortağı Williams’ın öngörüsü, bu artışın daha da devam edeceği yönünde.

Williams’a göre, XRP bir kripto para birimi bile olmasa da, bankaların küçük çocuğu ve buna dayanarak 2018 yılı içerisinde yaşanmakta olan durgunluğa bakılarak, bir tümsek ortaya çıkarması muhtemel görülüyor.

Panele katılmış olan diğer analistlerin de tabi ki kendilerine göre görüşleri mevcut. Diğer bir Teknoloji uzmanı olan Joseph Raczynski, var olan bir Coinbase listesi üzerinden yola çıkarak, XRP’yi bu listenin 5$ lar seviyesine çekebileceğini öngörüyor. Raczynski, Coinbase’nin bunu listelemesi durumunda gelecek aylar içerisinde XRP ile birlikte tüm kripto para birimlerinin limitinin, uçuşa geçeceği yönünde. Eğer listeye alınmazsa, XRP’nin değerinin 0,80$ ile 1,50$ arasında kalacağı görüşünü ileri sürmekte.

Ripple ortaklarına dair haberler haftada bir alınabiliyor ve bu durum şirketi ve kripto para birimlerini olumlu yönde etkiliyor. Son haftalarda kripto para birimi ile ilgili olarak alınan en önemli haber, XRP’yi kullanmakta olan xRapid2’nin, dünyanın en büyük ödeme şirketlerinden birisi sayılmakta olan Western Union tarafından yapılmış olan testi idi.

XRP’nin Güncel Fiyat Analizi

Ripple, uzun bir süredir hareket halinde görülüyor. Sadece 3 haftalık bir zaman zarfında 0,25$ lık bir seviyeden, 3,8$ lık bir seviyeye yükselmiş durumdaydı. Fakat bu yükselişin peşi sıra günümüze gelinceye değin, hızlı bir düşüşe geçerek 1$ lar seviyesinin altına kadar düştü. XRP’nin fiyat dalgalanmasını analiz etmek adına uzun vadeli grafiklere göz atıldığı zaman, tablo daha parlak görülüyor. XRP’nin geçen yıldan bu yana değer grafiği, .000 den daha fazla değer kazandığını gösteriyor. Mart 2017’de XRP’nin değeri 0,0065$ iken, şimdi baktığımız da 0,92$ seviyesini yakalayarak, Bitcoin‘i geride bıraktığı görülüyor.

Ripple Ne Zaman Artacak, Ripple Fiyatı, XRP ne zaman artar, XRP fiyatı

Önerilen Yazılar

Yorum Yap

birfinansci_web_logo

Piyasalardaki son durum, finans ve ekonomiye dair tüm merak edilenler BirFinansci.com’da! Güncel kalmak ve bilgilenmek için doğru adrestesin.

Editörün Seçtikleri

Son Yazılar

©2023 Bir Finansçı, Tüm hakları saklıdır. birfinansci.com

-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00