Öğrenci Kredi Kartı Başvurusu

Öğrenci Kredi Kartı Başvurusu

by birfinansci
0 comment
ogrenci kredi karti basvurusu 1

Öğrenci kredi kartı başvurusu için yapman gerekenler neler ve kredi kartı başvuru belgeleri hakkında detaylı bilgiler.

18 Yaşını doldurmuş olan üniversite öğrencileri kredi kartı alabilecekler. Öğrenciler, kredi kartının yanı sıra öğretim ve eğitimleri için, düşük faizli ve uzun vadeli kredi de alabilecekler. Birçok banka üniversite öğrencilerine kredi kartı veriyor ama buradaki önemli olan nokta, öğrencinin KKB skorunun ne olduğu ve gelirini ispatlama mecburiyeti. Günümüz şartlarında birçok öğrenci hem çalışıp hem okuyor ya da sabit bir geliri olabiliyor.

Öğrenci Kredi Kartı Başvurusu

Hangi Banka Hangi Kredi Kartı

Axess Exi26

Akbank, 26 yaşın altındaki gençler için, Exi26 kredi kartı ile öğrencilere özel bankacılık hizmeti veriyor. Bu kart ile chip para kazanmak mümkün olurken, chip para ile axess üyesi yerlerde anında alış veriş yapılabiliyor.
Halkbank, 10.000 TL 48 ay vadeli öğrenci kredisi veriyor.
Ziraat Bankası, öğrencilere kredi kartı ve 36 ay vade ile öğrenci kredisi veriyor.

Play Card

Yapı ve Kredi Bankası, öğrencilere kredi kartı ve kredi veriyor. 18 ile 26 yaş arasındaki gençlere verilmekte olan kartın adı, Play Card. Türkiye’de bulunmakta olan bütün üniversitelerin lisans ve yüksek lisans öğrencileri ile Hemşirelik Sağlık Yüksekokulu, Finans Bankacılık ve Sigortacılık Meslek Yüksekokulu, Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulunda okumakta olan öğrenciler kefil göstermeksizin bu karta sahip olabiliyorlar.

banner

Play Card sahibi olan gençler, Word karta ait olan bütün kampanya ve özelliklerden yararlanabiliyorlar. Bunun yanı sıra, gençlere yönelik olarak yapılmakta olan etkinliklerden indirim alıyorlar. Çeşitli dönemlerde markaların indirimlerinden yararlanıp, Play harçlık alabiliyorlar. Concierge hizmetleri, düzenli harçlık fırsatlarından da yararlanıyorlar. Bu kart için gençler, hesap işletim ücreti ödemiyorlar.

Play Card alabilmek için, gelirini belgelemek ya da öğrenci belgesini ibraz etmek yeterli oluyor. Vakıflar bankası, üniversite öğrencilerine özel olmak kaydı ile Like Card kredi kartı veriyor. Halkbank, öğrenci paraf kart veriyor.

İşte Üniversiteli

İş Bankası, İşte Üniversiteli ismi ile öğrencilere kart veriyor. Bu kart aynı zamanda, müze kart özelliği ve sinemada bedava film izleme fırsatı da sağlıyor. 18 Yaşın üzerinde olan gençler, lisansüstü eğitimini sürdürmekte olan gençler, bu kart için başvurabiliyorlar. İşte Üniversiteli kredi kartı ile Maximum kartın tüm fırsat ve avantajlarından yararlanılabiliyor. Maxi puan kazanılıp, ünlü markalardan indirimli ve taksitli alış veriş yapılabiliyor.

Bu karta başvurmak için, öğrenci belgesi ve nüfus cüzdanı yeterli oluyor. Karta ilk yıl, kart ücreti ödenmiyor. İş Kültür Yayınları Kitabevleri, İşte Üniversiteli kredi kartı ile alım yapılması durumunda, kitaplarda %25 oranında indirim yapıyor.

Önerilen yazı: Kredi kartı başvurusu

Öğrenci Kredi Kartı Başvurusu, öğrenci kredi kartı limiti, teb öğrenci kredi kartı, akbank öğrenci kredi kartı, öğrenci kredi kartı ziraat, öğrenci kredi kartı iş bankası, yapı kredi öğrenci kredi kartı.

You may also like

Leave a Comment

birfinansci_web_logo

Piyasalardaki son durum, finans ve ekonomiye dair tüm merak edilenler BirFinansci.com’da! Güncel kalmak ve bilgilenmek için doğru adrestesin.

Editörün Seçtikler

Son Yazılar

©2023 Bir Finansçı, Tüm hakları saklıdır. birfinansci.com

Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00