Giriş Yapın/Ücretsiz Kayıt Olun

Mesai Saatleri Dışında Ek İş Yapmak

Ek İş Yapmak

Ek iş yapmak: Kim daha çok para kazanmak istemez ki? Sonuçta insanoğlu doyumsuz olan bir varlık ve kimi zaman mevcut kazancı yeterli olmuyor. Bu da doğal olarak insanları ekstra para nasıl kazanılır konusunda sorgulamalara itiyor.

Üniversite okuyan çocukların olması, alınan bir evin taksiti, aniden yaşanan bir ameliyat ve buna bağlı ortaya çıkan masraflar gibi olgular yüzünden insanlar daha çok paraya ihtiyaç duyuyor ve kalan boş zamanlarında dinlenmelerinden feragat ederek para kazanmaya çalışıyorlar.

Renkli Zincir KolyeKendin Yap Evde Ek İşKendin Yap Evde Ek İşKendin Yap BileklikBohem bileklik yapımıRenkli Zincir Kolye YapımıBohem bileklik yapımıBohem bileklik yapımı

İşte para kazanabilecekleri mesai saatleri dışında o işler

 • Taksicilik Yapmak: Birçok insanın özellikle büyük kentlerde başvurduğu iş kolları arasında taksicilik yapmak geliyor. Akşamları ya da hafta sonları ek olarak yapılan işlerin başında geliyor.
 • Köpek Gezdiriciliği: Özellikle büyük kentlerde insanlar zaman bulamadığı için sahip olduklarını köpeklerini gezdirmek için başkalarından destek alıyorlar ki bu da boş zamanlarda yapılabilecek en önemli işler arasında üstelik kısa bir süre yapılmasına rağmen kazancı da oldukça iyi olan bir iş kolu.
 • Web Sayfası Tasarımı: Eğer kişinin bu alanda belli bir yetkinliği varsa rahatça her alanda değişik türden firmalara web sayfası tasarlayarak çok iyi paralar kazanabilir.
 • Danışmanlık Hizmeti: Kurumsal danışmanlık, kalite danışmanlığı gibi işler yani kişinin kendi uzmanlık alanında olan işler rahatlıkla ek iş olarak yapılabilir.
 • SEO Uzmanlığı: Günümüzde SEO optimizasyonu yaptırmayan bir firma yok gibi. Bu noktada ek iş olarak yapılabilecek işlerin arasında geliyor ve oldukça da iyi paralar kazandırıyor.
 • Grafik Tasarımı: Ek iş alanında yapılabilecek en iyi işlerin başında geliyor. Grafik tasarımı photoshop düzenlemeleri yapılabilecek en iyi işler arasında gelmektedir. İş başına kişi eğer işinde iyi ise oldukça iyi paralar kazanabilir.

Ek İş Yapmak

 • Mum Yapımı: Alın size oldukça keyifli olan bir iş. Burada insanlar birkaç malzeme alarak mum yapımı yaparak ister internet üzerinden ister mum satan yerlere yaptıkları ürünleri vererek ek kazanç elde edebilirler.
  Evde Mum Yapım İşi
 • Takı Tasarlama: Eğer kendi el becerilerinize güveniyor ise boş zamanlarınızda boncuk dizerek, kolyeler, küpeler yaparak oturduğunuz yerden çok iyi kazançlar elde edebilirsiniz.
  Evde Takı Yapma İşi
 • Anket Doldurma: Kazancı çok yüksek olmasa bile anket doldurma başlı başına bir iştir ve kişilere topluca iyi paralar kazanmasına olanak verir.
 • Evde Paketleme İşi: Metropollerde firmalar artık paketleme bölümlerini kapatarak maliyetleri azaltmaya yönüne gittiğinden evlerde birçok ürünün paketlemesi yapılabilmektedir. Kitap paketleme, takı paketleme, kitap ayıracı paketleme, mum paketleme gibi çok değişik ürünün evlerde paketlemesi yapılarak paket başına çok iyi kazançlar elde edilmesi mümkündür.
 • Örgü Örme İşi: Kişiler ister lif, ister bere yada başka bir şey örerek boş zamanlarını rahatlıkla kazanca çevirerek çok iyi paralar elde edebilir.
  Örgü Yapım İşi
 • Makale Yazma İşi: Gerek SEO makaleleri yazarak, gerek diğer türden makaleler yazarak makale başına ek kazanç elde etmek mümkündür.
  İçerik Blog Yazarlığı - Editörlük

ek iş yapmak

Önerilen Yazılar

Yorum Yap

birfinansci_web_logo

Piyasalardaki son durum, finans ve ekonomiye dair tüm merak edilenler BirFinansci.com’da! Güncel kalmak ve bilgilenmek için doğru adrestesin.

Editörün Seçtikleri

Son Yazılar

©2023 Bir Finansçı, Tüm hakları saklıdır. birfinansci.com

-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00