Giriş Yapın/Ücretsiz Kayıt Olun

Halktan Kuruyemiş Bayilik Şartları

Halktan Kuruyemiş Bayilik Şartları

Halktan Kuruyemiş, sunduğu pek çok olanak ile bizlerin önüne çıkan bir marka. Bu olanaklardan birisi en uygun fiyatlarla müşterilerine kuruyemiş sağlaması. Kuruyemiş, artık pahalı bir gıda haline geldiği için almak daha da zorlaştı. Bu doğrultuda düşük bütçeye sahip olanlar uygun fiyata kuruyemiş satan markaları tercih ediyor. Bu markalardan birisi olan Halktan Kuruyemiş bayilik şartları ile merak edilen bir nokta.

Halktan Kuruyemiş Nedir?

Halktan Kuruyemiş, kurulduğu günden bu yana artan şube sayısı ile her geçen dönem daha da büyüyen kuruyemiş satıcısı. Güler yüzlü sunduğu hizmet ile itibarını koruyan ve yükselten Halktan, aynı zamanda müşteri odaklı çalışmalara imza atıyor. İnternet üzerinden sunduğu mağaza hizmetleri ile birebir online alışveriş imkanına yer veren Halktan Kuruyemiş, hızlı teslimat imkanı ile öne çıkıyor.

Halktan Kuruyemiş Ne Zaman Kuruldu?

Halktan Kuruyemiş bayilik şartları öncesinde mağazanın ne zaman kurulduğuna dair bilgi vermek gerekiyor. Genelde Halktan Kuruyemiş, 2016 yılının Eylül ayında kurulan bir market. Edirne’den Kars’a Türkiye’nin pek çok şehrine yayılan mağaza, her geçen yıl daha fazla şube açarak daha çok ile ulaşmaya gayret gösteriyor.

Halktan Kuruyemiş Sahibi Kim?

2016 yılının Eylül ayında faaliyetlerine başlayan Halktan Kuruyemiş, Uğur Memiş tarafından kurulan bir şirket. Kurulduktan sonra hem kuruyemiş hem de bakliyat alanında rekabetçi bir şekilde piyasada yer aldı.

Halktan Kuruyemiş Nerelerde Var?

Halktan Kuruyemiş, 45 ilde 75 şubeye sahip bir oluşum. En çok batı illerinde kendine yer veren Halktan, pek çok orta kesim ve doğu ilinde de yer almakta. Bulunduğu şehirler arasında Edirne, Kırklareli, Tekirdağ, Çanakkale, Yalova, İzmir, Mersin, Hatay, Samsun, Ordu, Sivas, Konya, Kars ve Iğdır bulunuyor. Bu bağlantı üzerinden diğer şehirlere ulaşabilirsiniz.

Halktan Kuruyemiş Bayilik Şartları

Halktan Kuruyemiş Bayilik Veriyor mu?

Halktan Kuruyemiş, aslına bakarsak bayilik vermeyen bir kurum. Bundan dolayı Halktan Kuruyemiş bayilik şartları açıklaması yapmak pek doğru olmaz. Buna rağmen kendileri, bir şehre şube kurmak istediklerinde işletme sahibi ile anlaşarak gerekli çalışmaları gerçekleştiriyor. Yani kendileri ile iletişime geçilmesi gerekir.

Halktan Kuruyemiş Bayilik Şartları 2023

Bayilik şartlarını değerlendirdiğimizde birçoğunun standart koşullar olduğu görülüyor. Bayilik şartları şu şekilde:

  • Yakın konumda başka bir şubenin bulunmaması
  • Nüfus yoğunluğunun yeterli düzeyde yer alması
  • Gerekli altyapıların bölgede bulunması
  • Halktan ürünlerinin satın alınması ve raflara yerleştirilmesi
  • En az 100 metrekare ve üzeri binaya sahip olmak veya kiralamak

Halktan Kuruyemiş Bayilik Ücreti

Halktan Kuruyemiş bayiliği için aşağı yukarı 350.000 TL para gerekiyor. Bu miktarın içerisinde malzemeler, tadilat ve bina ücreti yer alıyor. Eğer bina sahibi siz iseniz bu durumda ücret daha düşük olabilir.

Halktan Kuruyemiş Bayiliği Kazançlı mıdır?

Halktan Kuruyemiş bayilik şartları dışında aylık kazancı da merak edilen bir olay. Bu firma ile beraber ortak olup çalışmak isteyen bir müşteri, kurduğu şubeyi yöneterek iyi bir gelire sahip olabilmekte. Özetle Halktan Kuruyemiş şubesi işletmek kazançlı bir iş olarak yer alıyor.

Halktan Kuruyemiş Bayiliği için Gerekli Şartlar Nelerdir?

Halktan şubesi işletmek için en önemli şartlardan birisi nüfusa sahip bir bölge seçimi yapmak. Firma, kendisi yer belirlediği için bununla ilgili bir sorun yaşanmayacaktır. Bunun dışında yönetim becerisinin olması ve maliyetlerin karşılanması gerekir. Bu bağlamda işletme sahibi olunabilir.

Önerilen Yazılar

1 Yorum

Başak Aralık 31, 2023 - 12:17 am

Halktan Kuruyemiş ile ilgili bir şube açmak istiyorum ancak bayilik vermediklerini öğrendim. Bu durum benim için hayal kırıklığı oldu. Bir şube açmak isteyenler ne yapmalı? Kendileri ile iletişime geçmek nasıl mümkün?

Cevap Yazın

Yorum Yap

birfinansci_web_logo

Piyasalardaki son durum, finans ve ekonomiye dair tüm merak edilenler BirFinansci.com’da! Güncel kalmak ve bilgilenmek için doğru adrestesin.

Editörün Seçtikleri

Son Yazılar

©2023 Bir Finansçı, Tüm hakları saklıdır. birfinansci.com

-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00