Giriş Yapın/Ücretsiz Kayıt Olun

Akbank Gönlüne Göre Öde Kredisi

Akbank Gönlüne Göre Öde

Akbank Gönlüne Göre Öde kredisi veriyor. Bu kredi ile beraber KOBİ’li olanlar Akbank’ın bu fırsatından hemen yararlanıyor.

Akbank, bankacılık faaliyetlerine en iyi şekilde devam eden bir kurum. Bu doğrultuda banka, uyguladığı birçok kredi kampanyası ile insanları memnun etmeye çalışan bir yer. Akbank’ın sunduğu programlar arasında KOBİ destekli programlar da yer alıyor. KOBİ, yeni kurulan ve büyümeye çalışan işletmeler olsa da daha büyük ölçekte KOBİ’ler de bulunmakta. Genelde KOBİ destekli paketlerden birisi de Gönlüne Göre Öde kredisi olarak yer alıyor.

KOBİ Destek Kredisi Kimlere Verilir?

KOBİ destek kredisine adından da anlaşılacağı üzere Akbank KOBİ’li olan vatandaşlar katılabiliyor. Böylece KOBİ müşterisi olan her banka müşterisi, bu olanaktan faydalanarak bu kampanyaya dahil olabilmekte.

KOBİ Kredileri Hangi Banka Veriyor?

KOBİ kredisi dağıtan birçok banka bulunuyor. Her bir bankanın amacı, kendi müşterilerinin etkili olarak kredilere sahip olması. Bu bankalardan birisi olan Akbank, birçok kredi paketi ile müşterilerini mutlu etmeye çalışıyor. Bu kredi paketlerinden birisi Gönlüne Göre Öde kredisi olarak açıklanabilir. Bu kredi sayesinde Akbank KOBİ’li olan müşteriler, kurduğu işletmeye en iyi desteği alabiliyor. Bu sayede işletme, hızlı adımlarla büyüme yolunda ilerliyor.

Akbank Gönlüne Göre Öde Kredisi Özellikleri

Akbank’ın bu kredi paketinin en önemli özelliği, 6 farklı ödeme seçeneğine yer vermesi. Müşteriler, bu ödeme seçenekleri sayesinde gönlüne göre ödeme yapabiliyor. Tüm evrakların tamamlanmasının ardından eğer banka müşterisi, uygun görülür ise kredi talebi onaylanıyor. Ardından KOBİ’li müşteriye kredi veriliyor.

Ödeme planı seçenekleri arasında aylık eşit taksitli yer alıyor. Bu ödeme planı ile birlikte bir banka müşterisi, her ay eşit taksitler ödeyerek krediyi kapatıyor. Bir diğer seçenek 2 ayda 1 taksit ödeme. Bu kredi paketi ise 2 ayda 1 ödeme yapmaya yarıyor. Aynı şekilde 6 ayda 1 taksitli ödeme seçeneği de mevcut.

Akbank Gönlüne Göre Öde

Akbank Gönlüne Göre Öde kredisinde bu ödeme seçeneklerinin yanı sıra 3 ay ertelemeli ve 6 ay ertelemeli kredi olanağı da mümkün. Erteleme sonrasında aylık eşit taksitli ödeme yapılmakta. Bu seçeneklerin avantajı, firmanın kendini toparlaması için belirli bir zamanı olması. Son olarak karşımıza son taksit balon ödemeli seçeneği çıkıyor.

Akbank KOBİ Kredisi Başvuru Şartları

Akbank Gönlüne Göre Öde kredisi başvurusu yapmak için Akbank KOBİ programına dahil olmak gerekiyor. Bununla beraber kredi notunun uygun olması bir diğer önemli koşul. Müşterilerin bunun yanı sıra bilmesi gerektiği bir diğer şart limitler olmakta. Bir KOBİ müşterisi en fazla 36 ay vadeye kadar kredi alır. Ayrıca bu kredi için belirlenen en yüksek limit 50.000 TL olmakta.

Akbank Gönlüne Göre Öde Kredisi Başvurusu

Bu fırsata tanıklık etmek isteyen birçok KOBİ’li Akbank müşterisi vardır. Bu kampanyadan yararlanma için hemen en yakın Akbank şubesine gidip gerekli evrakları teslim etmek gerekiyor. Evraklar, genel olarak aynı olsa da bankanın talebine göre bazı değişiklikler yapılabiliyor. Eğer banka uygun görür ise hemen yeni bir kredi alma imkanına sahip olur.

Akbank’ın Diğer KOBİ Kredileri

Akbank Gönlüne Göre Öde kredi paketi dışında daha birçok KOBİ kredi paketi bulunuyor. Bu krediler arasında ticari ve kısa vadeli krediler vardır. Kredileri şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Gönlüne Göre Öde
 • Olduğunda Öde
 • Taksitli Ticari Artı Para
 • Ticari Artı Para
 • İşlek Kredi
 • Taşıt
 • Konut / İşyeri
 • Tarım
 • İskonto
 • Gayri Nakdi
 • Dış Ticaret
 • Yabancı Para
 • Spot
 • Nakit Yönetimi
 • Leasing
 • Proje ve Yatırım

Önerilen Yazılar

3 Yorumlar

Kemal Eylül 28, 2023 - 6:57 pm

Akbank Gönlüne Göre Öde Kredisi başvurusu yaparken, banka müşteri memnuniyetine ne kadar önem veriyor? Müşteri taleplerini karşılamak için esnek ödeme seçenekleri sunabiliyorlar mı?

Cevap Yazın
Razi̇ye Damla Ağustos 16, 2023 - 12:03 pm

Bu kredi başvurusu için hangi belgeler gerekiyor? Bilgi verir misiniz?

Cevap Yazın
Muhammed Taha Ağustos 8, 2023 - 12:35 pm

Merhaba, bu yazıyı okurken KOBİ Kredileri hakkında daha fazla bilgi edindim. Ancak, Akbank Gönlüne Göre Öde Kredisi hakkında daha fazla bilgi alabilir miyim? Özellikleri ve başvuru şartları hakkında daha fazla detaylı bilgi sağlarsanız çok memnun olurum. Teşekkürler!

Cevap Yazın

Yorum Yap

birfinansci_web_logo

Piyasalardaki son durum, finans ve ekonomiye dair tüm merak edilenler BirFinansci.com’da! Güncel kalmak ve bilgilenmek için doğru adrestesin.

Editörün Seçtikleri

Son Yazılar

©2023 Bir Finansçı, Tüm hakları saklıdır. birfinansci.com

-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00