Giriş Yapın/Ücretsiz Kayıt Olun

Akbank Faizsiz Kredi Fırsatı Sunuyor!

Akbank Faizsiz Kredi

Akbank faizsiz kredi fırsatını müşterilerinin kapısına getiriyor. Firma, bu ay geçerli kampanyası ile beraber ana para geri ödemeli imkan sağlıyor.

Sunduğu kampanyalarla ve fırsatlarla öne çıkan Akbank, yeni müşterilere özel bir kampanya başlattı. Buna göre Akbank’lı olan vatandaşlar, 0 faizli imkanından faydalanıyor. İşte kampanyanın detayları ve katılma için şartlar.

Akbank’ta Hangi Kredi Faizsiz?

İlk defa Akbank müşterisi olacaklar için faizsiz kredi sunuluyor. Bu kampanya, Akbank Mobil üzerinden müşteri olanlar için geçerli. Bunun yanı sıra sıfır faizli taksitli avans programı da sağlanıyor. Ocak ayı içerisinde geçerli olan kampanyaya göre müşteriler, 6 ay vadeye kadar bu fırsattan yararlanıyor.

Akbank Faizsiz Kredi Kampanyası

Akbank’ın başlatmış olduğu kampanya dahilinde 0 faizli yani ana para geri ödemeli programa katılma mümkün. Yani müşteri çektiği parayı geri ödüyor. Tabii diğer masrafları da bilmek lazım. Akbank’ın yeni kampanyası mobil başvuru ile sağlanıyor. Buna birazdan değiniyor olacağız.

Akbank faizsiz kredi kampanyasının belirli bir limiti bulunmakta. En düşük 1.000 TL kredi çekilebilirken en yüksek 10.000 TL kredi alınabiliyor. Ayrıca bu kampanyadan her müşteri 1 kez yararlanabiliyor. Bu bilgiler doğrultusunda kampanyaya katılım sağlanmalı. Ek olarak en fazla 12 ay vade seçeneği ile faiz olmadan kredi alınabildiğini açıklamış olalım.

İhtiyaç Kredisi Örnek Ödeme Tablosu

İhtiyaç kredisi sahibi olmak isteyen bir müşterinin bilmesi gerektiği pek çok şey var. Bunlardan birisi ödeme tablosunun nasıl olduğu. Aradaki farkı daha iyi anlamanız açısından %0 ve %2 faizli krediden söz edeceğiz.

Eğer %0 faizli 10.000 TL’lik bir krediyi 12 ay vade ile beraber alırsanız bu durumda aylık 833,33 TL ödeme yapmış olursunuz. %2 faiz oranı işin içine dahil edildiğinde ise aylık geri ödeme 974,87 TL oluyor.

Akbank Faizsiz Kredi

Akbank Faizsiz Kredi Başvurusu Şartları

Müşterilerin faizsiz kredi programına katılması için bilmesi gerektiği birkaç şey var. Bunlardan birisi bu kampanyanın 31 Ocak 2023 tarihine kadar geçerli olması. Bu tarihe kadar kampanyaya dahil olmak gerekiyor. İlk kez Akbank’lı olan ve ilk kez kredi kullanan müşteriler bu fırsatı kaçırmamalı. Yani Akbank’lı olduysanız faizsiz kredi şansınızı deneyebilirsiniz.

Akbank’ın sağlamış olduğu bu kampanyaya katılma için gerçek bir müşteri olmak gerekiyor. Yani şirket hesabı gibi hesaplar bu kampanyaya dahil olmaz. Ayrıca kampanyanın bireysel tüketici veya ihtiyaç kredisi için geçerli olduğunu da belirtelim.

Kampanyanın bir diğer şartı yalnızca mobil uygulama üzerinden Akbank müşterisi olma gereksinimi. Müşteriler, Akbank Mobil uygulamasını indirip kurduktan sonra bu uygulama üzerinden başvuru yaptığı takdirde faizsiz kredi olanağına sahip olmakta.

Faizsiz Kredi Başvurusu

Öncelikle Akbank Mobil uygulamasına sahip olmak gerekiyor. Bunun için cihaza Akbank Mobil indirilmesi gerekir. Ardından yükleme işlemi tamamlanınca uygulamayı başlatın ve sisteme kayıt olun. Bu süreçte hesabın onaylanması gerekecek. Yaklaşık 10 gün sürer. Kurye, gerekli evrakları getirip işlemleri tamamlıyor. Sonrasında kredi için başvuru yapmalı. Banka, uygun görürse başvuruyu onaylar. Eğer daha önceden kayıt gerçekleştirdiyseniz hemen başvuru yapıp şansınızı denemeniz mümkün oluyor.

Akbank %0 Faizli Taksitli Avans Programı

Akbank faizsiz kredi olanağının yanı sıra bir diğer olanak %0 faizli taksitli avans programı. Bazen küçük miktarlarda para lazım olabiliyor. Hemen avans almak istiyor isen bu imkandan yararlanmalısın. Kampanya, mobil uygulama üzerinden Akbank’lı olan müşterilerin katılabileceği bir program. Kampanya dahilinde en fazla 10.000 TL kredi alınıp 6 ay vadeye kadar ücretsiz kullanılabiliyor.

Önerilen Yazılar

2 Yorumlar

Deni̇z Ağustos 16, 2023 - 11:58 am

Merhaba, makalenizi ilgiyle okudum. Akbank’ın faizsiz kredi kampanyası gerçekten dikkat çekici. Benzer bir kampanya başka hangi bankalarda mevcut? Teşekkürler.

Cevap Yazın
Burcu Ağustos 8, 2023 - 12:33 pm

Merhaba, makaledeki Akbank Faizsiz Kredi Kampanyası hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilir miyim? Başvuru süreci ve şartlar hakkında daha ayrıntılı bilgi edinmek istiyorum. Teşekkürler.

Cevap Yazın

Yorum Yap

birfinansci_web_logo

Piyasalardaki son durum, finans ve ekonomiye dair tüm merak edilenler BirFinansci.com’da! Güncel kalmak ve bilgilenmek için doğru adrestesin.

Editörün Seçtikleri

Son Yazılar

©2023 Bir Finansçı, Tüm hakları saklıdır. birfinansci.com

-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00