google-site-verification=y0NxQVkKxirQ935OyXww2pFS87TJolZK-padKTZKtZ4
Giriş Yapın/Ücretsiz Kayıt Olun

Yerli Kripto Para Borsası Bitlo

kripto para borsasi bitlo 1

Kripto Para Borsası Bitlo, Etherium, Bitcoin ve Ripple üzerinde işlem yaparken, ilerleyen zamanlarda diğer alt coinleri de işleme alacak.

2017 yılında Binans ismi ile, yerli kripto para borsasına giriş yapan binans, isim değişikliğine giderek, domain adresini bitlo olarak değiştirdi. “Kripto Para Borsası Bitlo” yaptığı açıklamada, bunu sadece bir ünvan değişikliği olduğunu, kripto para alım ve satım işlemlerinin, şirket üzerinden güvenle yapılabileceğini duyurdu. Üye alımlarına başlamış olan Bitlo, bu gün itibari ile Etherium, Bitcoin ve Ripple üzerinde işlem yaparken, ilerleyen zamanlarda Erc-20 tokenlerini ve diğer alt coinleride işleme alarak etki alanının genişletmeyi hedefliyor.

Kripto Para Borsası Bitlo

Güven Faktörü

Bitlo, kişilerin dijital paralarını cüzdanlarda saklıyor. Yüksek güvenliğe sahip olan sistemde, yatırımlar her zaman güvenli olarak durabiliyor.

Gizlilik Faktörü

Bitlo, sunmuş olduğu hizmetler ile doğru orantılı olarak uygulamakta olduğu politikalar ile, kimlik doğrulama işlemleri yapıyor. Hesap onay evraklarını şifreleyerek saklıyor, diğer şahıslar ile paylaşmıyor, kişinin kendi hesabını onaylamasının dışında başka bir işlem için kullandırmıyor.

Akıllı Arayüz Faktörü

Bütün üyelerinin alım, satım ve diğer işlerini kolaylıkla ve hızlı bir şekilde yapabilmeleri için, özel tasarlanmış olan bir arayüz kullanıyor.

Destek Hattı Faktörü

Bitlo, üyelerine 7 gün 24 saat destek hizmeti sunuyor. Deneyimli kişilerden oluşmakta olan destek hattı, müşterilerin her türlü sorununa çare bulurken, onların öneri ve görüşlerini de paylaşıyor.

Yatırım Faktörü

Bitlo, anlaşmalı olduğu bankalar üzerinden yapılmakta olan, para gönderme işlemlerini, haftanın her günü 24 saat sürekli olmak üzere, hızlı ve kesintisiz olarak yapılabilmesi için gerekli olan hizmeti, müşterilerine sunuyor.

Doğrulama Faktörü

Bitlo, iki adımdan oluşan bir doğrulama sistemi ile kişilerin yatırımlarının ve kişisel bilgilerinin güvenliğini en üst seviyede sağlıyor. Müşterilerinin hesaplarını, uluslararası standartlarda ve en ileri seviyede güvenlik yöntemlerini kullanarak koruyor.

Hoş Geldin Hediyesi

Bitlo, sanal para alım ve satım işlemleri aktif hale gelinceye kadar, üyeliklerini yapıp, kimlik doğrulama işleminden geçmiş olan kullanıcıları için, komisyon işlemlerinde kullanmaları amacı ile hesaplarına 100 TL para yatırıyor. Bitlo’ya üye olmuş olan yatırımcıların, kripto para alım ve satım işlemleri aktif hale geldikten sonra 2 ay içerisinde bu parayı kullanabilme hakları bulunuyor.

Üyelik Seviyeleri

Bitlo’da temel seviye, ileri seviye ve platinum üyelik olmak üzere 3 seviyede üyelik bulunuyor. Temel seviyede üye olacak olan kişiler, kimlikte yazıldığı şekli ile isim, soyadı, doğum tarihi, T.C. kimlik numarası ve ikamet adresi ile üye olabiliyor. Bu kişilerin, 100.000 TRY günlük para çekme, 750.000 TRY aylık para çekme limiti bulunuyor. Kripto para yatırma limiti bulunmazken, kripto para çekme imkanları bulunmuyor.

Önerilen Yazılar

2 Yorumlar

Turğut Ekim 5, 2023 - 12:31 pm

Makaleniz için teşekkür ederim. Bitlo’nun güven faktörü hakkında daha fazla bilgiye ihtiyacım var. Bu konuda nasıl ölçüp değerlendiriyorlar? Hangi önlemleri alıyorlar?

Cevap Yazın
Engi̇n Ağustos 10, 2023 - 10:33 pm

Merhaba, yazınızı keyifle okudum. Bitlo’nun destek hattını ve doğrulama faktörünü nasıl değerlendiriyorsunuz? Ayrıca hoş geldin hediyesi konusunda neler sunuyorlar? Teşekkürler.

Cevap Yazın

Yorum Yap

birfinansci_web_logo

Piyasalardaki son durum, finans ve ekonomiye dair tüm merak edilenler BirFinansci.com’da! Güncel kalmak ve bilgilenmek için doğru adrestesin.

Editörün Seçtikleri

Son Yazılar

©2023 Bir Finansçı, Tüm hakları saklıdır. birfinansci.com

-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00