Giriş Yapın/Ücretsiz Kayıt Olun

Seç-Al Kuruyemiş Bayilik Şartları

Seç-Al Kuruyemiş Bayilik Şartları

Seç-Al Kuruyemiş bayilik şartları ile merak edilen önemli kurumlardan birisi. Bu kurum ile ilgili sizlere çeşitli bilgiler veriyor olacağız.

Seç-Al, kurulduğu dönemden bu yana insanlara sunduğu hizmet ile ön plana çıkarken aynı zamanda uygun fiyatlı ürünleri ile de sevilen bir kurum haline büründü. Şirketin sunduğu pek çok kuruyemiş türü yer alıyor. Bunlar arasında dikkat çeken ürünlerden bazıları soslu mısır, antep fıstığı ve ay çekirdeği olarak açıklanabilir. En iyi tatları denemek isteyen insanlar bu ürünleri alırken bazılarının aklına gelen fikirlerden birisi nasıl bayilik alınacağı. Bayilik almak isteyenler için gerekli kriterleri açıkladık.

Seç-Al Kuruyemiş Nedir?

Seç-Al Kuruyemiş, kuruyemiş ürünlerinin yer aldığı bir mağaza. Firma, her ne kadar kuruyemiş ürünleri ile tanınıyor olsa da pirinç, baharat ve şekerleme gibi daha pek çok seçenek müşterilere sunuluyor. Kaliteli ürün, uygun fiyat olanağı için Seç-Al Kuruyemiş insanlara el sallarken bazı girişimci ruhlu bireyler, SEÇ-AL ile anlaşarak kendi şubesine sahip olmak istemekte.

Seç-Al Kuruyemiş Ne Zaman Kuruldu?

Seç-Al Kuruyemiş bayilik şartları başlığına geçmeden önce birkaç bilgi vermek gerekir. Genelde SEÇ-AL, 2018 yılında kurulan ve bu yolda adım atan bir marka. Kurulduğu dönemden bu yana en iyi ürünleri müşterilerine ulaştırmaya çalışan market, günümüzde de bu olanakları sunmaya gayret etmekte.

Seç-Al Kuruyemiş Sahibi Kim?

Seç-Al’ın sahibi Yücel Alp olarak karşımıza çıkıyor. Yücel Alp, daha önce Alp Perakende Gıda A.Ş.’yi kurdu. Bu şirket altında SEÇ-AL mağazalarını yönetiyor.

Seç-Al Kuruyemiş Bayilik Şartları 2023

Seç-Al bayisine sahip olmak isteyen bir girişimcinin karşılaması gerektiği şartlardan birisi bulunduğu konumun uygunluğu. Örneğin yakında aynı mağazadan olmaması gerekir. Bunun yanı sıra nüfus yoğunluğunun yeterli düzeyde olması gerekmekte. Bu iki kriter karşılanıyor ise belirli pozisyonda şube kurulabiliyor.

Seç-Al Kuruyemiş Bayilik Şartları

Bir diğer kriter uygun bir dükkana sahip olmak. SEÇ-AL kriterlerine uygun bir dükkan sahibi olunması veya kiralanması gerekiyor. Eğer bina uygun değil ise market kurulması mümkün olmuyor. Bu şartların yanı sıra kullanıcıların şu koşullara da önem göstermesi gerekir:

  • Güler yüzlü bir dükkan işletmek
  • Hijyene büyük önem göstermek
  • Müşteri memnuniyetini yüksek tutmak
  • Ürünlerin kalitesine dikkat etmek
  • İtibarı korumak

Seç-Al Kuruyemiş Bayilik Ücreti

Sermaye hariç bir şekilde kurulum maliyeti bina maliyeti veya tadilat ücretlerine bağlı olarak değişir. Ayrıca mağazaya yerleştirilecek olan ürünler de maliyeti bir miktar yükseltir. Aşağı yukarı 200.000 TL’nin üzerinde bir maliyet oluşacağı tahmin ediliyor. Tabii kira durumunda bu fatura daha da aşağı çekilir.

Seç-Al Kuruyemiş Bayiliği Kazançlı mıdır?

Son dönemde yaşanan enflasyon veya dünya çapındaki ekonomik problemlerin doğurduğu sonuçlar ile beraber artık eskisinden daha fazla kazanç elde etmek mümkün hale geldi. Bu doğrultuda aylık elde edilebilecek kazanç miktarı 45.000 TL’nin üzerine çıkıyor. Tabii bu durum bölgeden bölgeye değişiklik göstermekte. Nüfus yoğunluğu arttıkça elde edilecek olan gelir de ciddi oranda yükselişe geçebilmekte. Bu gibi detayları unutmadan hareket etmek gerekir.

Seç-Al Kuruyemiş Bayiliği için Gerekli Şartlar Nelerdir?

Seç-Al bayiliği kurmak için pek çok şart yer alır.  Genelde Seç-Al Kuruyemiş bayilik şartları arasında en önemlisi bölge nüfusu. Bölge nüfusuna göre bayilik kurmak şube kurmak isteyen kişi için daha ayrıcalıklı bir durum haline gelecek. Bu sayede daha çok kazanç elde etmek mümkün olacak. Bir diğer kritik şart masrafların karşılanması. Masraflar karşılandıkça bir şube açılabilir.

Önerilen Yazılar

3 Yorumlar

Cihan Ocak 29, 2024 - 1:29 pm

Bayilik vermiyorlar iyi araştırmadan da yazmayın böyle yazıları. Ben sordum bizzat bayilik vermiyorlar.

Cevap Yazın
Onat Aralık 31, 2023 - 12:17 am

Bu bayilik şartlarının oldukça makul olduğunu düşünüyorum. Ancak, Seç-Al\’ın müşterilere sunduğu ürün çeşitliliği konusunda daha fazla bilgi paylaşılabilirdi. Bu detayı öğrenmek istiyorum.

Cevap Yazın
Bariş Aralık 31, 2023 - 12:17 am

Bayilik sistemi hakkında daha fazla bilgi paylaşabilir misiniz? Özellikle bayilik almak isteyenlerin karşılaşabileceği zorluklar nelerdir? Detay vermeyi unutmayın lütfen.

Cevap Yazın

Yorum Yap

birfinansci_web_logo

Piyasalardaki son durum, finans ve ekonomiye dair tüm merak edilenler BirFinansci.com’da! Güncel kalmak ve bilgilenmek için doğru adrestesin.

Editörün Seçtikleri

Son Yazılar

©2023 Bir Finansçı, Tüm hakları saklıdır. birfinansci.com

-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00