Evlere İş Veren Firmalar

Evlere İş Veren Firmalar

by birfinansci
17 comments
evlere ek is veren firmalar 1

Son yıllarda artan ihtiyaçlar ve ekonominin kötü etkileriyle birlikte pek çok ev hanımı, evlere iş almakta ve evin gelirine katkı amacıyla bir ek gelir elde etmektedir. Bu durumda kolaylık sağlayan pek çok firma mevcuttur. Evlere iş gönderen firmaların pek çoğu ise web siteleri üzerinden işi verdiğini belirterek iletişim adresi bırakmaktadır.

Evlere İş

Çok yüklü miktarda paralar kazandırmasa da ciddi ve profesyonel çalışanlar ciddi paralar kazanabilmekte ve düzenli aylık gelir elde etmektedir. Bu durum biraz da kişinin azmine bağlıdır.

EVLERE VERİLEN İŞLER NELERDİR?

Ülkemizin gelişmesi ve büyümesiyle birlikte her geçen gün evlere ek iş veren firma sayısı artmakta ve ciddi paralar kazandırmaktadır. Şirketler paketleme, toplama, dikme, düzenleme gibi çok daha basit işler için eleman istihdam ederse kendi mali bütçesine zarar vermektedir. Ancak evlere ek iş göndererek bu açığını rahatlıkla kapatırken para kazanmak isteyenler için bir gelir kapısı açmaktadır.

Tabi bu konuda iş talep edenler dikkatli olmalıdır. Çünkü çalıştıracağı kişinin zamanını ve emeğini de sömüren binlerce firma da bulunmaktadır. Verilen işler genellikle plastik çatal- bıçak paketleme, davetiye katlama, kürdan düzenleme, mandal paketleme, süs eşyası hazırlama, tütün sarma, sabun paketleme, arma dikme, dolap süsü hazırlama, nikah şekeri hazırlama, takı tasarımı, örgü gibi el becerisi isteyen işlerdir.

banner

NASIL İŞ ALABİLİRİM?

Firmalarla iletişime geçerek ve forum doldurarak rahatlıkla iş alabilirsiniz. Ancak iş veren firmalar genellikle grup halinde çalışacak olan adaylara daha fazla yönelim sağlarlar. Çünkü daha fazla iş kapasitesi ve daha seri çalışma olanağı bulunmaktadır.

Firmalarla bizzat giderek ve kaç kişi çalışacağınızı belirterek evinize iş alabilir kazanmaya başlayabilirsiniz. Firma sayısının artması ile birlikte bu alanda çalışıp aylık ortalama 1000 TL gelir elde etmek de mümkün.

Evlere ek iş veren firmalarla çalışmak istiyorsanız firmalarla birebirde iletişime geçmek çok daha etkilidir. Özellikle küçük bir ilçede yaşıyorsanız şansınız bu anlamda sınırlıdır. Bu sebeple birebir iletişime geçmek işinizi kolaylaştıracaktır. Bir süre sonra firmalar sizi tanıyacağı için zaten iletişime geçecekler, başarınıza ve performansınıza göre de size şans vereceklerdir.

You may also like

17 comments

Cemil Ocak 5, 2020 - 10:27 pm

Kısaca kimsenin baktığı yok eğer bakacak olan varsa detaylı olarak bu adresten iletişim kursunlar doğru sözlü iseniz iletişim gerçekleşir bunca insana yazık etmeyin …

Reply
Burcu Aşçı Kasım 20, 2019 - 5:44 pm

Merhabalar ben ev hanımıyım İzmirde oturuyorum eşimin sağlık sorunları yüzünden biraz dardayız yardım eli uzatırsanız seviniriz paket işi ne olursa yaparız.

Reply
1 2 3 4

Leave a Comment

birfinansci_web_logo

Piyasalardaki son durum, finans ve ekonomiye dair tüm merak edilenler BirFinansci.com’da! Güncel kalmak ve bilgilenmek için doğru adrestesin.

Editörün Seçtikler

Son Yazılar

©2023 Bir Finansçı, Tüm hakları saklıdır. birfinansci.com

Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00