Evlere İş

Evlere İş Veren Firmalar

Son yıllarda artan ihtiyaçlar ve ekonominin kötü etkileriyle birlikte pek çok ev hanımı, evlere iş almakta ve evin gelirine katkı amacıyla bir ek gelir elde etmektedir. Bu durumda kolaylık sağlayan pek çok firma mevcuttur. Evlere iş gönderen firmaların pek çoğu ise web siteleri üzerinden evlere iş verdiğini belirterek iletişim adresi bırakmaktadır.

Evlere İş

Çok yüklü miktarda paralar kazandırmasa da ciddi ve profesyonel çalışanlar ciddi paralar kazanabilmekte ve düzenli aylık gelir elde etmektedir. Bu durum biraz da kişinin azmine bağlıdır.

EVLERE VERİLEN İŞLER NELERDİR?

Ülkemizin gelişmesi ve büyümesiyle birlikte her geçen gün evlere ek iş veren firma sayısı artmakta ve ciddi paralar kazandırmaktadır. Şirketler paketleme, toplama, dikme, düzenleme gibi çok daha basit işler için eleman istihdam ederse kendi mali bütçesine zarar vermektedir. Ancak evlere ek iş göndererek bu açığını rahatlıkla kapatırken para kazanmak isteyenler için bir gelir kapısı açmaktadır.

Tabi bu konuda iş talep edenler dikkatli olmalıdır. Çünkü çalıştıracağı kişinin zamanını ve emeğini de sömüren binlerce firma da bulunmaktadır. Verilen işler genellikle plastik çatal- bıçak paketleme, davetiye katlama, kürdan düzenleme, mandal paketleme, süs eşyası hazırlama, tütün sarma, sabun paketleme, arma dikme, dolap süsü hazırlama, nikah şekeri hazırlama, takı tasarımı, örgü gibi el becerisi isteyen işlerdir.

NASIL İŞ ALABİLİRİM?

Firmalarla iletişime geçerek ve forum doldurarak rahatlıkla iş alabilirsiniz. Ancak iş veren firmalar genellikle grup halinde çalışacak olan adaylara daha fazla yönelim sağlarlar. Çünkü daha fazla iş kapasitesi ve daha seri çalışma olanağı bulunmaktadır.

Firmalarla bizzat giderek ve kaç kişi çalışacağınızı belirterek evinize iş alabilir kazanmaya başlayabilirsiniz. Firma sayısının artması ile birlikte bu alanda çalışıp aylık ortalama 1000 TL gelir elde etmek de mümkün.

Evlere ek iş veren firmalarla çalışmak istiyorsanız firmalarla birebirde iletişime geçmek çok daha etkilidir. Özellikle küçük bir ilçede yaşıyorsanız şansınız bu anlamda sınırlıdır. Bu sebeple birebir iletişime geçmek işinizi kolaylaştıracaktır. Bir süre sonra firmalar sizi tanıyacağı için zaten iletişime geçecekler, başarınıza ve performansınıza göre de size şans vereceklerdir.

Evlere Ek İş

Yorumlar (16 yorum)
Gül
Gül Cevapla
- 12:35

Evli ve 2 çocuk sahibi bir ev hanımıyım eşime destek olmak istiyorum evde yapacağım işlerle ilgili ne gibi önerileriniz var

Afife
Afife Cevapla
- 12:57

Evde ek işler yapıyorum eşime destek çıkıyorum. Ev hanımlarına önerilerim ailenize destek olun

Çiğdem Kaya
Çiğdem Kaya Cevapla
- 15:54

Ekibim var istanbul arnavutköy de oturuyorum araçta var düzenli bu işi almak istiyorum cigdemkaya8912.

Derya
Derya Cevapla
- 12:45

Hobi olarak boyama işi yapıyorum, ahşap boyama işlerinizi yapabilirim.

Perihan Başbuğ
Perihan Başbuğ Cevapla
- 21:23

Eve is istiyorum ekibim var lutfenvyardimci olunuz

Gamze
Gamze Cevapla
- 10:25

Ev hanimiuim is onerinizi bekliyorum

Sezer
Sezer Cevapla
- 01:05

Merabalar sultanbeyli merkezde kalabalik bayan grubumuz var istenilen adeti istenilen zamanda kaliteli bir sekilde alabilirsiniz…
Sezer Güngör
0542*** (Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

Yasemin seymen
Yasemin seymen Cevapla
- 12:18

Merhaba 3 cocugum var ev hanimiyim esime destek olmak amacim elbecerim iyidir yardimci olursaniz sevinirim tesekkurler Kocaeli golcuk te oturuyorum

Zeycan
Zeycan Cevapla
- 09:25

Merhaba ek iş almak istiyorum eşime destek olmak istiyorum ekibim var İstanbul pendikte oturuyorum

elif
elif Cevapla
- 16:41

ek iş ypmak istiyorum acil ihtiyacım var. istanbul bahçeşehirde oturuyorum

ZEYNEP
ZEYNEP Cevapla
- 00:10

Evde yapılabilecek iş arıyorum.İstanbul Beylikdüzünde oturuyorum…

Ebru
Ebru Cevapla
- 20:24

Merhabalar İstanbul Ümraniye de ikamet ediyorum evde paketleme işi arıyorum 5 kişiyiz elimiz hızlıdır
Daha önce paketleme işi ve hediyelik eşya işi yaptık
Elart harem serisi Yatak örtüsü boncuk dikim işi yaptık
Kitti bebe şapkası tepe toplama ponpon takma etiket dikme işi yaptık
Evde ek iş arıyoruz bayanoren0.

Zeynep
Zeynep Cevapla
- 14:46

Ahşap boyama sanatında eğitim aldım, birçok obje üzerinde çalıştım.Titiz çalışırım.Bursa’da yaşıyorum.

leyla pugar
leyla pugar Cevapla
- 15:46

evde ek ıs yapaıp esıme destek olmak ıstıorum ıhtıyacmızz war 0543 ***(Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

Şerife çalim
Şerife çalim Cevapla
- 15:20

Ankara sincanda oturuyorum kardeşlerimle evde paketleme işi yapmak istiyorum bu işe çok ihtiyacım var teşekkür ederim tesekur

Burcu Aşçı
Burcu Aşçı Cevapla
- 17:44

Merhabalar ben ev hanımıyım İzmirde oturuyorum eşimin sağlık sorunları yüzünden biraz dardayız yardım eli uzatırsanız seviniriz paket işi ne olursa yaparız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara