Giriş Yapın/Ücretsiz Kayıt Olun

Banabikurye Başvuru

Banabikurye Başvuru

Günümüzde dijital ortamın nimetlerinden faydalanıp bu nimetleri en iyi şekilde değerlendiren birçok firma karşımıza çıkıyor. Bu şirketlerden birisi olan Banabikurye, muazzam olanaklara sahip. Sunduğu imkanlarla personellerini en iyi şekilde görevlendiren marka, itibarını da zedelemeden başarılı bir şekilde koruyor. Ekibine en iyi muameleyi gösteren Banabikurye, bu sebeple iş başvurularında tercih edilen bir yer.

Banabikurye Nedir?

Banabikurye, şehir içinde hızlı kurye teslimatı sağlamak için geliştirilen bir yapı. Firmanın amacı işletmelerin müşterilere teslimatının daha pratik hale gelmesine imkan tanımak. Şirket 200 kilograma kadar olan eşyaları taşır, belgeleri teslim eder, kıyafetleri götürür, market alışverişini halleder, çiçek ve hediyelik eşya teslimatı sağlar veya daha pek çok eşyanın teslimatında en iyi hizmeti sunar.

Banabikurye Ne İş Yapar?

Banabikurye başvuru öncesinde Banabikurye’nin ne iş yaptığına dair birkaç bilgi vermek isteriz. Bu marka, hızlı teslimat amacıyla çeşitli mağazalarla anlaşmalı bir şekilde müşterilere sipariş teslim eder. Nakit ve banka kartının geçerli olduğu bu firma, insanların rahatlıkla tercih edebileceği bir nokta.

Banabikurye Günde Kaç Saat Çalışır?

Banabikurye çalışanı kendi işinin patronu olur. Yani serbest çalışan modeli ile iş yapar. Bundan dolayı ne kadar çalışmak istiyor ise o kadar çalışma gerçekleştirir. Örneğin personel ister haftanın 1 günü ister her günü çalışma yapabilir. Maksimum 12 saate kadar çalışma izni veriliyor.

Banabikurye Maaşları

Banabikurye başvuru öncesinde maaşların ne olduğu da merak edilen bir sorgu. Az önce de bahsetmiş olduğumuz gibi maaşı kullanıcının kendisi belirliyor. Yani ne kadar maaş istiyor ise o kadar çalışmak zorunda. Örneğin haftanın 1 günü 1 saat çalışmayla 125 TL elde ediliyor. Eğer haftada 3 gün 6 saatlik çalışma yapılırsa 2.250 TL gelir sağlanır. Haftanın her günü 12 saatlik çalışmada ise 10.500 TL elde edilir. Bunlar tahminî kazançlar.

Banabikurye Başvuru

Banabikurye İş Başvurusu Nereye Yapılır?

Banabikurye ile beraber çalışmak istiyor iseniz bu bağlantıya tıklamalısınız. Ardından uygulamayı indirmelisiniz. Sonrasında uygulama içerisindeki başvuru ekranına gelip bilgileri doldurmalısınız. Bu şekilde Banabikurye başvuru işlemi tamamlanıyor. Eğer hesap onaylanır ise para kazanmaya başlanır. Personeller ister araba ister motosiklet ile ürün teslim edebilir.

Banabikurye Paket Başı Ücreti

Banabikurye, yoğun sipariş alan popüler şirketlerden birisi. Bundan dolayı her saat rahatlıkla iş bulmak mümkün oluyor. Paket başı ve kilometre başına ücret veren marka ile beraber kişi, çalıştığı kadar kazanıyor.

Banabikurye Olma Şartları

Banabikurye başvuru dışında şartlarla da bilinmeli. Banabi için pek çok şart bulunmakta. Öncelikle şunu ifade edelim ki firma serbest çalışan modelinde sigorta uygulamıyor. Bunu bilerek işe girmek gerekiyor. Birey, şahıs şirketi kurarak kendi işinde çalışmalı ve vergi ödemesi yapmalı. Banabikurye ile çalışmak için şartlar şu şekilde:

  • Araba veya motosiklet sahibi olmak
  • Gerekli ehliyeti bulundurmak
  • Yasa gereği kamu personeli olmamak
  • Personelin kendini doğrulaması
  • En az 18 yaşında bulunmak

Banabi Nerelerde Var?

Banabikurye güncel olarak birkaç şehirde mevcut bir platform. Banabikurye başvuru yapmak isteyen kurye adaylarının İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Antalya ve Bursa illerinde bulunması gerekir. Bu iller dışında markanın henüz yayılmadığını ifade etmek isteriz. Gelecekte firmanın daha fazla alana yayılacağı tahmin ediliyor.

Önerilen Yazılar

Yorum Yap

birfinansci_web_logo

Piyasalardaki son durum, finans ve ekonomiye dair tüm merak edilenler BirFinansci.com’da! Güncel kalmak ve bilgilenmek için doğru adrestesin.

Editörün Seçtikleri

Son Yazılar

©2023 Bir Finansçı, Tüm hakları saklıdır. birfinansci.com

-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00