Giriş Yapın/Ücretsiz Kayıt Olun

Senetle Borç Para Veren Kuyumcular

Senetle Borç Para Veren Kuyumcular

Senetle Borç Para Veren Kuyumcular: Acil nakit ihtiyaçlarında veya bankalardan kredi çekememe durumunda kişiler alternatif para bulma yöntemlerini denemek zorunda kalıyor. Son zamanlarda senetle para veren kuyumcular da bu seçenekler arasında.

Senetle Borç Para Veren Kuyumcular

Kredi notu düşüklüğü veya gelirin yeterli olmaması gibi nedenlerden dolayı bankadan para çekemeyenlerin ilk para bulma kaynağı şüphesiz aile ve yakın çevre oluyor. Genellikle bu kaynaklardan gereken para elde edilemiyor. İnsanlar artık mali konularda çok daha temkinli kimse kimseye kolay kolay elden para vermek istemiyor. Haberlere yansıyan aile ve arkadaş çevresi alacak verecek meselelerinin bazen çok büyük olaylara neden olması da insanları yardım etmekten caydırabiliyor. Sonuçta ihtiyacı acil olan kişi alternatif çözüm yollarına başvurmak zorunda kalıyor.

Yasal Tefecilik

Bazı şirketler devlete bildirip gerekli yasal koşulları hazırlayarak senet karşılığı nakit para veriyor. Ayrıca bu tür çalışan dernekler de mevcut. Bunların aracı olarak aldıkları yasal faiz de tefecilerle karşılaştırıldığında oldukça düşük. Sorun şu ki bu firma ve dernekler herkese kolay kolay para vermiyor.

Senetle Para Veren Kuyumcular – Altın

Normalde kuyumcular senetle altın verebilir ama yasal olarak para veremez. Tıpkı satılan tüm ticari mallarda olduğu gibi senetle altın alındığında bir miktar faiz eklemesi yapılabilir ama son zamanlarda birçok kuyumcu tabiri caizse bir tür tefecilik yapıyor. Yani senet karşılığı yüksek faiz ekleyerek para temin ediyor.

Senetle altın satışı tanıdıklar arasında sık olmasa da zaten yapılan bir satış biçimiydi. Özellikle düğün zamanlarında paraya sıkışan veya geline fazla miktarda takı takmak zorunda olanlar tanıdık kuyumculardan bir miktar faiz eklemesiyle altın alıyorlardı. Bu altınları başka bir kuyumcuda bozdurarak gereken nakit de sağlanabiliyordu. Elbette senetle altın satışı daha çok küçük kentlerde yapılıyordu.

Kuyumcular büyük miktarda nakdin el değiştirdiği ticarethaneler. En küçük kuyumcu da bile yüksek miktarda nakit hazır bir şekilde bulunabiliyor. Bu nakdi fırsata çevirmek isteyen birçok kuyumcu aslen tefecilik olarak adlandırılan yüksek faizli nakit temini işi yapıyor. Alınan para karşılığında istenildiği gibi faiz koyulabiliyor çünkü para elden teslim ediliyor ve anaparanın gerçekte ne kadar olduğu senette yazmıyor. Senetlerde faiz eklendikten sonra ödenecek toplam miktar buluyor.

Senetle Borç Para Veren Kuyumcular Var Mı?

Yasa dışı olduğundan senetle para veren kuyumcu araştırması yapıldığında internetten bir sonuç bulunamıyor. Bunun aksine çok sayıda ki kuyumcu ise tefecilik yapıyor. Bu kuyumcular ile irtibata geçmek isteyenler ya bir tanıdık vasıtasıyla başvuruda olur. Ya da kendisi özel olarak araştırıp buluyor. Küçük kazalarda zaten bir iki kuyumcu olduğundan herkes kimden bu şekilde para temin edileceğini zaten biliyor büyük şehirlerde ise paranın çokça döndüğü Kapalıçarşı veya Ankara Kızılay çevresinde biraz araştırma yapmak yetiyor.

Bazen de tefeci kuyumcuların piyasada adamları oluyor ve bunlar simsar şeklinde çalışır. Bu ihtiyaç sahiplerine ulaşıp kuyumcuyla temasa geçmelerini sağlıyor. Elbette bu uygulamaların hiç biri yasal değil. Zaten hiç biri de evet ben senet karşılığı para veren bir kuyumcuyum demiyor. Ama para verecekleri kişileri de şaşılacak şekilde iyi seçiyorlar. Senetle para veren kuyumcular olmakla birlikte bu kuyumcuların çok yüksek faiz aldıklarıdır. Hatta bu işin yasa dışı olduğu unutulmamalı.

Önerilen Yazılar

470 Yorumlar

Seli̇m Ekim 5, 2023 - 12:21 pm

Merhaba, bu makaleyi okuduktan sonra senetle borç para veren kuyumcuların yasallığını merak ettim. Yasalara uygun bir şekilde senetle borç para vermek mümkün müdür? Makalede belirtildiği gibi, senetle borç veren kuyumcular hakkında daha fazla bilgi alabilir miyim? Teşekkürler.

Cevap Yazın
Eylem Ağustos 8, 2023 - 12:38 pm

Makaleye yorum yapmak istedim çünkü konu oldukça ilgi çekici. Sanırım senetle borç para veren kuyumcular konusunda daha fazla bilgi edinmek istiyorum. Bu tür kuyumcuların nasıl çalıştığını merak ediyorum ve yasal prosedürler hakkında biraz bilgi alabilir miyim? Teşekkürler.

Cevap Yazın
Hepsi Dalavere Kasım 18, 2020 - 10:57 pm

İnanmayın artık böyle şeylere, alayı dolandırıcı.

Cevap Yazın
Taksitle Altın Ekim 28, 2019 - 10:27 am

BDDK’dan taksit sayısı düzenlemesi..
BDDK, kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe halinde olmayan kuyumla ilgili harcamalarda taksitlendirme süresinin dört aydan sekiz aya çıkarılmasına karar verdi. Kuyumculuk sektörünü hızlandıracağı öngörülen bu gelişme iç piyasada işlem hacmini arttıracak.

Cevap Yazın
aytaç Ekim 26, 2019 - 5:15 am

Merhabalar arkadaşlar bankalardan kredi çekemeyenler,emekli olupta kredi çekemeyenler ssk olmayanlar kredi limitleri dolanlar faturalı hat kullananlar temşnatı olupta kredi arayanlar herkese yardımcı oluyoruz kesinlikle ön ödeme almıyoruz ön ödeme isteyenlere itibar etmeyiniz kesinlikle irtibat numaramız 0533-*** (Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.) mail adresimiz ayabakkan2834 her türlü soru ve bilgi paylaşımı için bizlerle iletişeme geçebilirsiniz..

Cevap Yazın
ÖMER Ekim 24, 2019 - 3:40 pm

ŞİRKETİMİ BATAKTAN KURTARMAK İÇİN 1,5 MİLYON TL YE İHTİYACIM VAR.

YILLIK CİROMUZ 10MİLYON TL CİVARIN

UZUN VADELİ BORÇ VEREBİLECEK KİŞİLER ARANIYOR

1,5 MİLYONU 4 YILDA 2,5 MİLYON OLARAK GERİ ÖDEYEBİLİRİM

Cevap Yazın
deyer murat Ekim 24, 2019 - 2:31 pm

Acil krediye ihtiyacınız varsa, e-posta yoluyla bana ulaşın: (aukredi)

Cevap Yazın
murat Ekim 4, 2019 - 10:09 pm

icralık olan, kkp sorunu olan, ssk problemi yaşayan herkese %10 komisyon ile %100 banka onaylı kredi saglanır.

Cevap Yazın
ferhat Eylül 30, 2019 - 8:09 pm

10.000 2 ay vadeli ihtiyacım var

Cevap Yazın
sinan Eylül 7, 2019 - 1:38 pm

Tüm kredi sorunlarınız aynı gün çözüme kavuşturulur.

Cevap Yazın
RUZGAR Ağustos 23, 2019 - 1:26 pm

2 BİN TL LAZIM VEREIBILECEK VARSA VAN DA YAŞIYORUM.

Cevap Yazın
Aytaç Ağustos 23, 2019 - 11:33 am

Her türlü nakit ihtiyaçlarınız için mail atarak irtibata geçebilirsiniz kesinlikle ön ödeme yoktur ön ödeme isteyenlere itibar etmeyiniz ve aynı sekilde senetle para veriyorum diyenlere itibar etmeyin..

Cevap Yazın
Murat Eylül 7, 2019 - 2:55 pm

Aytaç bey acill 3000 TL lazım işsizim kira vericem

Cevap Yazın
ibrahim halil Temmuz 21, 2019 - 2:12 pm

Kamu personeliyim düğünüm olacak biriktirdiğim para yetmedi 15 bin acil nakit laızm bankalardan çok başvuru yaptıgım için çekemiyorum 3 ay taksitle öderim aylık gelirim 8700, numara yazın arıyım direk acil dönüş yaparsanız sevinirim Diyarbakır’dayım.

Cevap Yazın
MURAT ARSLAN Temmuz 11, 2019 - 4:27 pm

3 aylık vadeli 15.000 tl arıyorum

Cevap Yazın
aytaç Mayıs 13, 2019 - 5:14 pm

sefa bey mail atarak iletişime gecebilirsiniz ilgili arkadaşlar sizlere yardımcı olucaklar cep telefonu numarası paylaşılamıyor malesef..

Cevap Yazın
Ekonomist Mayıs 1, 2019 - 2:42 pm

Dikkatli okuyunuz..
Bankaya borcu olmayan ve sadece kara listede olduğu için kredi çekemeyen kişilere yardımcı oluyoruz.
Şunu belirtmek isterim biz kimseye kredi vaad etmiyoruz. Biz kimseye para vermiyoruz. Sadece borcu olmayıp sadece kara listede olanları kara listeden çıkartıyoruz.
Yorumlara baktığım zaman çoğu insan burada yanlış kişiler ile iş yapmaya kalkmış. Kimse yanlış anlamasın fakat burada kimse kimseye para vermez. Bizim yaptığımız iş bankaların kara listesinde olan kişileri bu listeden çıkartmak.
Biz bu işi karşımızda ki kişilere bey veya bayan diyerek yapmıyoruz. Biz abi kardeş abla vardır.
Kimse boşuna burada para alabilmek için kendini boşa harcamasın çünkü kimse burada para vermez. Kimsede ben buradan para aldım diyemez. Insanların zor durumundan yararlanmak isteyen bir sürü insan var burada. Boşuna kimse kendini yıpratmasın. Burada biz bu işi hakkıyla yapmaya geldik ve bu ilk işimiz değil. Tekrar söylüyorum sadece kara listede olanları listeden çıkartıyoruz. Site güncel olarak takip edilmektedir. Dileyenler iletişim için mail adresi gönderebilirler.
Allah herkesin yardımcısı olsun

Cevap Yazın
AnkA Nisan 30, 2019 - 5:09 pm

Devlet memuruyum iyi gelire sahibim 12 aylık 10-12 bin tl ye ihtiyacım var.

Cevap Yazın
ömer Nisan 24, 2019 - 1:16 pm

bana 8000 tl lazım acil yardımcı olurmusunuz

Cevap Yazın
Cansu Nisan 18, 2019 - 5:45 am

Lutfen cok acil 18500 tl emekliyim gelirim 4bin civari

Cevap Yazın
aytaç Mayıs 13, 2019 - 5:14 pm

sefa bey adresine mail atarak iletişime gecebilirsiniz ilgili arkadaşlar sizlere yardımcı olucaklar cep telefonu numarası paylaşılamıyor malesef

Cevap Yazın
Sefa Nisan 15, 2019 - 8:08 pm

Benim acil olarak 140 bin tlye ihtiyacım var ev alacagim aldigim evi ipotek koyabiliriz aylik 2500 tl odeyebilirim
0553 ***(Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

Cevap Yazın
aytaç Mayıs 13, 2019 - 5:15 pm

sefa bey adresıne maıl atarak iletişime geçebilirsiniz.

Cevap Yazın
Alper Nisan 15, 2019 - 2:12 pm

Acil 20bin tl nakit ihtiyacım var. 3 ay taksitli ödeme yapacağım 3 ay sonra borcuöun tamamını kapatacağım.

Cevap Yazın
mustafa Nisan 4, 2019 - 1:00 pm

Tüm kredi sorunlarınız aynı gün çözüme kavuşturulur 0541 ***(Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

Cevap Yazın
alirıza Mart 15, 2019 - 2:42 pm

tüm kredi sorunlarınız aynı gün çözüme kavuşturulur.

Cevap Yazın
alirıza Mart 13, 2019 - 1:14 pm

tüm kredi sorunlarınız aynı gün çözüme kavuşturulur 0541 ***(Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

Cevap Yazın
Murat durmuş Mart 11, 2019 - 6:19 pm

Acil 6 bin TL lazım 9 ay içinde öderim yardımcı olur musunuz?

Cevap Yazın
vedat Mart 8, 2019 - 4:58 pm

ıyı günler SSk sı olmayanlar avukatlık olanlar KKP si olmayanlar hacizlik olanlar dahil olmak üzere tüm herkese 40 bin TL ye kadar kredi çıkartılır kesin çözüm vardır kredi kullanmak isteyen tüm herkes ulaşabilir ÖN ödeme alınmaz %10 komisyon ile çalısmaktayız her bölgeden şehirden arayabilirsiniz.. 0541 ***(Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

Cevap Yazın
doğukan Mart 14, 2019 - 5:09 pm

bana ulaşın nakit ihtiyacım var.

Cevap Yazın
mustafa Mart 17, 2019 - 2:40 am

kkp düşük
ssk var
yapılandırmış borç var
kredi çıkarsa görüşelim.

Cevap Yazın
Aytaç Nisan 18, 2019 - 4:32 pm

Adresine mail atiniz emekli iseniz yardimci olalim.

Cevap Yazın
mustafa Mart 17, 2019 - 2:43 am

murat kılıç
merhabalar
istanbul mu yeriniz
kredi almak için görüşelim.

Cevap Yazın
murat kılıç Şubat 28, 2019 - 3:37 am

Bankalardan kredi alamayanlara Senetle Kredi Verilir.
Son dönemlerde bankaların kredi notu düşüklüğü ve kara listeye girmiş olmasından dolayı kişilere kredi vermeme durumuna Senetle Kredi vererek çözüm bulmaya çalışıyoruz. Kendi bünyemizde yaptığımız çalışmalar ile birlikte sizlere 50.000 TL’ye kadar 48 Ay vade ile Senetle Borç Para veriyoruz.
Dosya Masrafı, Kefil, Gelir Belgesi İstenmemektedir.
Kimliğiniz ile başvurmanız yeterli.
İster ofisimize gelin, ister kurye arkadaşlarımız ile evrakları size gönderelim.
Detaylı bilgi ve başvuru için ;

???? 0543 ***(Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

Cevap Yazın
mustafa Mart 17, 2019 - 2:49 am

ugur bey
adres yada telefon verir misinız
kredı almam için.

Cevap Yazın
Uğur Şubat 26, 2019 - 4:46 pm

Çok kez dolandırıldım bu sitelerde.Buraya yazma sebebim çocuğumun ameliyat masrafları için biriktirdiğimiz paralar hep bu dolandırıcılara gitti. Arkadaşlar dikkatli olmanızı tavsiye ederim. Milletin üç kuruşuna göz dikenleri Allaha havale ediyorum. Karagrup şirketlerinden ve Derin hanımdan Allah razı olsun sizlerin güvenini boşa çıkarmayıp borcumu ödiyeceğim. Karagrop şirketlerine ve Derin hanıma minnettarım.

Cevap Yazın
aytaç Şubat 25, 2019 - 4:18 pm

Merhabalar kredıye ıhtıyacı olan emeklıler calısanlar mail atarak bızlere ulasabilir not senetle para değildir lütfen özen gösterin.

Cevap Yazın
Yüksel KURTULMUŞ Şubat 25, 2019 - 2:24 pm

Merhaba. Ismim yuksel KURTULMUŞ. *** tc. 10 bin tl nakite ihtiyacım var. Borc olarak aylık 400 tl geri ödeyebilirim. 2012 yılında iflas ettim. 2013 yolundan beri askeri ücretle ayni isyerinde çalışmaktayım. Evim kira maaşımın dörtte birinde haciz var. Buzdolabim bozuldu bu ara ne yaptıracak param var nede yenisini alabilecek.

Tel *** (Kişisel verilerin korunması amaçlı telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Bu arada nasıl 400 tl geri ödeyebilirsiniz diye sorabilirsiniz evkur a 200 tl her ay ödüyorum bir arkadaşımdan borc aldım 6 ay daha 175 tl ödeyeceğim. Ikisini kapatınca 400 tl ödemek için sorun kalmayacak. Maaşla çalışmak çok zor. Evliyim ikiz 8 yaşında oğullarım var

Cevap Yazın
göksel Şubat 20, 2019 - 3:24 pm

5000 tl kadar senetle nakite ihtiyacım var bana mailden ulaşabılırsenız sevınırım.

Cevap Yazın
Gamze Kurtuluş Şubat 20, 2019 - 2:59 pm

1 seneye yakın zamandır bu işi yapmaktayız. Bizleri bilen bilir.
İsteyen araştırabilir.
%6.12 faiz oranı ile kredi vermeye devem ediyoruz.
Güvencemiz müşterilerimiz.

Cevap Yazın
Yasin Şubat 19, 2019 - 11:23 pm

Nakite ihtiyacım var hatay danım lütfen yardımcı olun.

Cevap Yazın
Engin Şubat 17, 2019 - 9:52 pm

Devlet memuruyum. 25000 TL. lazım. 3800 TL maaşım var. Kırmızı kalemli olduğum için kredi kullanamıyorum. Turkcell, Vadofone, Avea, hiç birinden telefon çıkmıyor. Aylık 2500 TL ödeme yapabilirim. Engin Aydın.

Cevap Yazın
ali demir Şubat 15, 2019 - 10:13 pm

arkadaşlar 15 milyon tl para arıyorum güneş santralim vardır rehin koydurup senet verebilirim faizide 2 adet halk otobüsü vereceğim çok acill otobüsleri hemen verebilirim parayıda vadeli senet yaparız 3 yıl her yıl 5 milyon tl otobüsler günde 1000 lira temiz atar 2500 tl toplar akşama kadar ortalama şu şartlarda 3.5 milyon değerindedir ana para ile birlikte 23 milyon tl dir santralimin değeri ise 11 milyon dolardır mail adresimden ulaşın acill

Cevap Yazın
Huseyin Şubat 12, 2019 - 10:41 am

Gun icinde acil 10.000 lira lazim. Hayat memat meseleri. Lütfen yardim edin bana.

Cevap Yazın
Nurten şahin Şubat 12, 2019 - 8:51 am

10000 liraya ihtiyacim var

Cevap Yazın
Ziya Ekim 23, 2019 - 7:47 am

Maximum 10.000 TL ye kadar kredi veriyoruz kendi adımıza çekip size devrediyoruz krediyi herşey yasal odemeer bankaya yapılıyor, yazın yardımci olalım

Cevap Yazın
Volkan Şubat 6, 2019 - 3:35 pm

3000 tl lazım yardımcı Olur musunuz

Cevap Yazın
Irfan Şubat 6, 2019 - 2:59 pm

7 tlye ihtiyacim var

Cevap Yazın
Seda Şubat 4, 2019 - 10:20 pm

Acil 10.000 tl ye ihtiyacım var her ay 500 tl ödeme yaparım lütfen ciddi olanlar yazsın.

Cevap Yazın
recep karasu Ocak 31, 2019 - 10:06 pm

Senetle kredi almak istiyorum love_prens_ ilgililer ulaşablilir mi lütfen…

Cevap Yazın
Baran Ocak 28, 2019 - 9:15 pm

Senetle kredi verilir ilgilenenler mail adresinden ulasabilir

Cevap Yazın
serkan Şubat 5, 2019 - 10:53 am

Acil 5 bin lazım.

Cevap Yazın
Hüseyin DEMİR Şubat 27, 2019 - 12:03 pm

Merhabalar. İsmim Hüseyin. İstanbul-Ataşehir’deyim. İBB de çalışıyorum. Şartlarınız nedir ?

Cevap Yazın
NAZIM CANER Ocak 28, 2019 - 3:16 pm

20 nin tl kredi istiyorum maaşım 2013.

Cevap Yazın
hüseyin Ocak 26, 2019 - 5:22 pm

selamun aleykum senetle altın veya direk nakit arıyorum yardımcı olabilecek varsa ankaradayım hsyncnssmy.

Cevap Yazın
mustafa Mart 17, 2019 - 2:54 am

bilgi verirmisiniz

Cevap Yazın
Derin Ocak 22, 2019 - 12:49 pm

Kara Group Finans olarak sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz…

Cevap Yazın
nuri Ocak 18, 2019 - 5:32 pm

merhaba
emekliyim ve özel sektörde çalışıyorum. Düşük not nedeniyle kredi kullanamıyorum. 12 000 tl ye ihtiyacım var.

Cevap Yazın
Aytaç Şubat 12, 2019 - 5:17 pm

Nuri bey merhaba, mail atarsaniz yardimci olmaya calisiriz sizlere

Cevap Yazın
veysi Ocak 16, 2019 - 8:10 pm

Merhaba ben kamu kurumda devlet memuruyum aylik maaşım 6.000 bin tl dir 25.000 bin tl ihtiyacım var hatayda ikamet ediyorum. Yardimci olacak doğru ve dürüst insanlar bana ulaşsın. veysigumus88 bana ulaşabilirsiniz. Teşekkürler.

Cevap Yazın
Bahadır Ocak 16, 2019 - 5:10 pm

6000 tl ihtiyacım mevcut. İstanbul’da oturuyorum Net 4700 tl maaşım var. Kredi kartı yapılandırmasından dolayı bankadan çıkmıyor. 6 ay vadede ödeyebilirim. Yardımcı olacaklar lütfen ulaşsın

Cevap Yazın
Mesut Ocak 15, 2019 - 10:06 am

Acil dönüş yapar mısımız m.yilmaz.79

Cevap Yazın
Mesut Ocak 15, 2019 - 10:04 am

Acil dönüş yaparmısnız

Cevap Yazın
Bahadır Ocak 14, 2019 - 5:02 pm

6000 tl ihtiyacım mevcut. Net 4700 tl maaşım var. Kredi kartı yapılandırmasından dolayı bankadan çıkmıyor. 6 ay vadede ödeyebilirim. Yardımcı olacaklar bahabey_gs adresinden lütfen ulaşsın.

Cevap Yazın
salih çalışkan Ocak 11, 2019 - 10:43 am

Merhaba 5 bin tl ihtiyacım var senetle alabilir miyim? istanbulda ikamet ediyorum kurulsam bir firmada çalışıyorum 3500 tl maaşım var. Bankalarda sorun var kredi alamıyorum yardımcı olur musunuz? 0544*** (Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

Cevap Yazın
Bir Finansçı Ocak 10, 2019 - 1:24 pm

Uyarı-Hatırlatma… Kullanıcıların Bir Finansçı sayfalarında paylaşılan bilgiler, makaleler, yorumlar ve diğer dökümanlardan yararlanması sonucunda oluşan zararlardan site editörleri, site yönetimi ve kurucuları sorumlu tutulamaz. Lütfen ön ödeme gibi taleplerde bulunanlara itibar etmeyiniz.
birfinansci.com

Cevap Yazın
gökhan Ocak 9, 2019 - 6:44 pm

bana yardimci ola bilirmisiniz gokhan ben

Cevap Yazın
Mahmut Ocak 8, 2019 - 9:02 pm

Paraya ihtiyacı olanlar yazsın her türlü yardımcı olunur.

Cevap Yazın
Ömer Şahin Ocak 9, 2019 - 7:24 pm

Ziya dolandırıcıdır kesinlikle inanmayın 100 TL’mi aldılar dönüş yapmadılar kanmayın

Cevap Yazın
Umut Ocak 8, 2019 - 7:11 pm

Ön ödemesiz senetle para ariyorum 20 30 bin tl verecek insan 50 100 liraya bakmaz gerekirse emekli maas karti onda kalir ayin 1 inden 1 irine 680 tl taksidini alir.

Cevap Yazın
Ziya Ocak 6, 2019 - 8:32 pm

Acil krediye ihtiyaç varsa maximum 20.000 tl ye kadar hemen iletisime geç dürüst odiyebilicek insanlar gelsin.

Cevap Yazın
mustafa Mart 17, 2019 - 3:26 am

derin hanım
kredi için nasıl görüşürüz.

Cevap Yazın
Derin Ülkü Ocak 5, 2019 - 3:09 pm

Son dönemlerde insanların yaşadığı finansal sorunlara çözüm olmaya geldik.
Aracı kurumları boş verin ve finansal desteğinizi tam yerinden alın…

Cevap Yazın
Mehmet Ocak 5, 2019 - 12:21 pm

70 bin lazım senetli yardımcı olurmusunuz

Cevap Yazın
Mehmet Ocak 5, 2019 - 12:17 pm

Mrb 70 bin lazım senetli istanbul esenyurt

Cevap Yazın
ali halil Ocak 3, 2019 - 9:32 am

ACİL NAKİT İHTİYACLARINIZ İÇİN MOBİL BOZUM FIRSATI İLE BİZE ULAŞINIZ mobilbozum34.

Cevap Yazın
göksel Ocak 5, 2019 - 12:33 pm

3 bin tl kadar nakte ihtiyacım var telefon numarasınızı verebılırmısınız

Cevap Yazın
mustafa Mart 17, 2019 - 4:45 am

seda hanım kımse payaşırmısınız

Cevap Yazın
seda Ocak 2, 2019 - 2:49 pm

Senetle para sağladılar allah razı olsun allah kesenize bol kazanclar sağlasın bu numarayı paylaşandanda allah razı olsun 0533***

Cevap Yazın
Gözde Ağustos 8, 2023 - 8:19 am

Kim yardımcı oldu ne olur ben çok zordayım.

Cevap Yazın
Ömer Şahin Ocak 1, 2019 - 5:38 pm

Acil 20 Bin TL lazım.

Cevap Yazın
[email protected] Aralık 29, 2018 - 2:27 pm

merhaba ıyı gunler senetle kredi altın verıyoruz 1.15 faız oranıyla en dusuk 20000 tl verıyoruz 48 ay vade ıle ıstege gore 3 6 ve 12 aylık erteleme yapıyoruz daha detaylı bılgı ıcın senetlekredi1 adresıne yazmanız yeterlı.

Cevap Yazın
Muhammed ali gürün Aralık 27, 2018 - 3:31 pm

Acil para ihtiyacım bar 40 bin tele

Cevap Yazın
Muhammed ali gürün Aralık 27, 2018 - 3:28 pm

Acil para ihtiyacım var para bulamasa evligim bitecek 40000 ihtiyacım izmir menemende pturuyorum

Cevap Yazın
Tortor Aralık 24, 2018 - 2:00 am

Senetle kredi altın almak istiyorum 3 aydır çocuğum ankarada hastahanede bende yanındayım kazancım iyi sukur geçici olarak sıkıştım ödemelerde problem olmaz aylık 5 bin taksit ödeyebilirim.

Cevap Yazın
isaa Aralık 23, 2018 - 2:28 pm

Kredi için yukarıdaki e-posta ile iletişime geçin. İşe ya da kişisel krediye mi ihtiyacınız var? Yılda% 3 faiz oranı ile herhangi bir şahıs ve şirkete (1000) ila (5.000.000 tl) borç veriyoruz. daha fazla bilgi için e-posta adresi.

Cevap Yazın
Çınar Aralık 21, 2018 - 11:39 am

Uzman çavuşum… Aylık maaşım 7500 tl.. Bana aylık 3 tl ödemeli kredi lazım… Kredi miktarını konuşmak istiyorum. Dolandırıcı ve boş laf yapanlar dönüş yapmasın. Dürüst ve güvenilir kişilerle görüşmek istiyorum.

Cevap Yazın
Ferya Aralık 20, 2018 - 1:11 pm

10.000 tl ihtiyacım var 537.261.*** (Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

Cevap Yazın
Arif Aralık 19, 2018 - 11:14 pm

mrb lar ben hatay dan arif bana acil 5.000 tl lazım 5 aylıkına yardımcı olurmusunuz numaram 0541 **** (Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

Cevap Yazın
Mehmet Ocak 5, 2019 - 12:28 pm

70 bin lazım senetli yardımcı olurmusunuz

Cevap Yazın
kumaş Aralık 18, 2018 - 4:32 pm

senetle kredi isteyenler (Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.) nolu numaradan whatsapp yada sms yolu ile iletişime gecebilirler….
NOT: ciddi ve düzgün insanlar iletişime gecsinler olursa olur olmassa olmaz diyenler değil gercekten ihtiyacı olanlar ve zamanı geldiğinde ödemelerini yapacak olanlar ulaşssın

Cevap Yazın
Yasemin Mart 25, 2019 - 12:21 pm

Nasıl ulaşacağiz

Cevap Yazın
Ahmet Karataş Haziran 8, 2019 - 3:19 pm

Kumaş Bana Ulaşirmisin Konusalim Düğün Yapacam 0_5_5_2 ***(Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

Cevap Yazın
Ahmet Aralık 17, 2018 - 11:23 pm

Ahmet 10 bin tl ihtiyaçım var yardımcı olurmusunuz teşekkürler emekliyim İstanbul bu yazımı okuyan kredi veren arkadaş bana dönüş yaparsanız sevinirim teşekkürler.

Cevap Yazın
İlker Aralık 17, 2018 - 8:09 pm

Cek karsiliğı 60 biin tele verebilirmisiniz

Cevap Yazın
Ziya Aralık 17, 2018 - 7:26 pm

Krediye ihtiyacınız mi var bankalarla aranız kötü mü ulaşın kardeşim Şirketimiz kendi bünyesinde kredi veriyor ulaşın bana yardımcı olalım.

Cevap Yazın
Mehmet Aralık 17, 2018 - 5:49 pm

Slm 13000 lazım 4 aylık çok acil 0538***

Cevap Yazın
Mesut Aralık 14, 2018 - 11:33 am

İyi günler acil 65 bin tl lazım dönüş yaparmısnjz 538***

Cevap Yazın
Nebiye Akgül Aralık 14, 2018 - 10:08 am

Bana dönüş yapar mısınız

Cevap Yazın
Engin Aralık 14, 2018 - 9:46 am

İyi günler Acil 10.000tl ihtiyacım var kredili veya senetle.yardımcı olabilecekler bana ulaşsın. İstanbul Bakırköy.

Cevap Yazın
Gamze Aralık 13, 2018 - 1:05 pm

Müşterilerimiz bizlerin güvencesidir. Bizlere güvenip bizlerden kredi kullananlar iyi bilir. 25.000’tl ye kadar kredi veriyoruz…

Cevap Yazın
Defne Aralık 12, 2018 - 3:55 pm

Yeni kurulan şirketimiz %5,34 faiz oranı ile kredi vermektedir.

Cevap Yazın
Nebiye Akgül Aralık 12, 2018 - 12:40 am

Benim acil 30 bin ihtiyacım var. Sicilim eskiden bozuk. szneby1973 peşin komisyon isteyenler aramasın. Samsun

Cevap Yazın
SERDAR Aralık 10, 2018 - 5:52 pm

NASIL BAŞVURU YAPILIR

Cevap Yazın
Mesut Aralık 13, 2018 - 1:34 pm

Acil dönüş yaparmısınız sema hanım

Cevap Yazın
sema kapusizoğlu Aralık 10, 2018 - 2:44 pm

Ben sema kapusizoğlu. Tüm kredi arayanlara çok dikkatli olmaları için uyarmak istiyorum çünkü heryerde dolandırıcılar var Birkaç ay önce maddi olarak gerginleştim ve çaresizliğim yüzünden birkaç internet üzerinden borç verenler tarafından dolandırıldım. Bir arkadaşım beni bir keresinde 100.000 tl değerinde teminatsız bir krediyi 1 saat içinde herhangi bir sıkıntı olmadan borç veren Bayan Laura Smith adında güvenilir biriyle tanıştırdı. Umudumu kaybetmiştim. Eğer krediye ihtiyacınız varsa beni bekleyin sonucu herkezle paylaşacağım. Benim gibi sahte kreditörlerin ellerinden geçmeyin. Tamamen bir cehennemden geldi. Düşmanımın bile bunların eline düşmesini istemiyorum.

Sema Kapusizoğlu

Cevap Yazın
Turgut Aralık 10, 2018 - 7:44 am

6bin tl ihtiyacim var yardimci olursaniz.

Cevap Yazın
Mürtéza Elibol Aralık 10, 2018 - 1:39 am

Arkadaşlar paraya ihtiyacı olanlar bana ulaşsın. Sağlam bir kaynak sayesinde kredi işini kısa sürede çözüme ulaştırıyorum.
Yalnız 25.000 TL’ye kadar yardımcı olabilirim.

Cevap Yazın
Osman Aralık 10, 2018 - 10:11 am

fbkolik-1907 mail adresim iletişim yazmamışsın nasıl ulaşacağız.

Cevap Yazın
Engin Aralık 14, 2018 - 9:55 am

Selamlar önödeme yoksa bana 10.000 tl lazım kardeş.yardımcı olurmusunuz

Cevap Yazın
adem arısan Aralık 9, 2018 - 3:04 pm

3000ihtiyacımvar yardımcı olurmusunuz

Cevap Yazın
hakan Aralık 8, 2018 - 1:54 pm

yabanci bir firma adina calisiyom bilgilerinizi yolluyom eger olumlu cvp gelirse isleme basliyoz islem ucreti krediden kesilmiyo pesin sizden aliniyo islem bitis tarihinden en gec uc gun icinde bulundugunuz il e sirket tarafindan yonlendiren bir .arkadas gelip imza karsiligi veriyor kredinizi. 0537*** (Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

Cevapla

Cevap Yazın
Defne Öz Aralık 8, 2018 - 9:31 am

Yeni kurulan şirketimiz %5,34 faiz oranı ile maximum 10.000 tl ye kadar kredi vermektedir. İhtiyacı olanlar sizleri bekliyoruz…
Lütfen bizlere ulaşın… kredinial

Cevap Yazın
Mehmet Ocak 29, 2019 - 1:03 am

Senetle kiredi almak istiyorum

Cevap Yazın
orhen Aralık 7, 2018 - 4:48 pm

Bugün acil kredi arıyorsanız, kredinizi sadece% 2 faiz oranıyla Westlake finansal kredi şirketine
whatsapp: (Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

Cevap Yazın
sinan Aralık 7, 2018 - 1:51 pm

senetle nakıt ımkanı sağlanır arayın 0533*** (Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

Cevap Yazın
Canan Aralık 6, 2018 - 12:00 am

Biri yardımcı olmuyor.

Cevap Yazın
Canan Aralık 5, 2018 - 11:57 pm

Nasıl olacak o

Cevap Yazın
bekir erbey Aralık 26, 2018 - 9:34 am

acil 5000 lira kredi lazım bana 12 ay taksitle rahatça öderim. Devlet deiresinde büro şefiyim.

Cevap Yazın
reis Aralık 5, 2018 - 11:13 pm

nakite ihtiyacim var

Cevap Yazın
Bir Finansçı Kasım 30, 2018 - 2:29 pm

Burada yer alan bilgilerin kullanılması sonucunda yatırımcıların ve/veya ilgili kişilerin uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan, kâr yoksunluğundan manevi zararlardan ve her ne şekil ve surette olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı birfinansci.com yöneticileri sorumlu tutulamaz.

Cevap Yazın
Canan Kasım 29, 2018 - 11:41 am

İnanma yin böyle insanlara

Cevap Yazın
Ceyda Aralık 6, 2018 - 12:04 am

Ahlaksızın biri

Cevap Yazın
Polat bulut Kasım 29, 2018 - 12:11 am

Bakın arkadaşlar kimseye inanmayın işi gücün olan aylık geliri olan bu numaraya mesaj atsın yardımcı oluyor. Polat 5 ile 7 bin arası nakit veriyor.

Cevap Yazın
Ceyda Aralık 6, 2018 - 12:04 am

Ahlaksızın biri

Cevap Yazın
osman Kasım 27, 2018 - 5:11 am

devlet memuruyum sicil iyi değil kredi cekemiyorum. 3500 maas alıyorum 1000-1500 lira arasi ödeme yapabiliri. çok acil 10-15.000 liraya eğer olursa 40.000 liraya mail adresim f b k o l i k – 1 9 0 7

Cevap Yazın
Ferhat şirin Kasım 25, 2018 - 8:17 am

Emekli memur

Cevap Yazın
yüksel Kasım 24, 2018 - 12:52 pm

gamze hanımdan Allah razı olsn işelrimi gördü broçlarımı kolayladım sizin sayenzde Allah bin kere razı olsunnn

Cevap Yazın
Canan Kasım 23, 2018 - 6:52 pm

Bana da acil 10000 lazım

Cevap Yazın
Evren Kasım 23, 2018 - 9:23 am

Mrb 6000 tl ye ihtiyacım var ayda 1500 tl olarak geri ödeyebilirim. Gerçekten ihtiyacım var lütfen bana ulaşın evren.mab.

Cevap Yazın
dilek Kasım 22, 2018 - 12:14 pm

Devlet memuruyum kredi çekemiyorum acil kısa vadeli 5 bin tl ihtiyacım var yardımcı olabilirmisiniz dilek.060606.

Cevap Yazın
fatih tunç Kasım 21, 2018 - 1:58 pm

acil 20 bin nakit paraya ihtiyacım var. fatihtunc571.

Cevap Yazın
Ozlem Aralık 6, 2018 - 12:36 am

Mrb gamze hanim benim mail adersim yok aktif degil maalesef size numarami versem arayabilir misiniz?

Cevap Yazın
Ozlem Aralık 6, 2018 - 12:39 am

Mrb gamze hanim benim mail adersim yok aktif degil maalesef size numarami versem arayabilir misiniz, ne olur beni arayin çok zor durumdayim. :((((

Cevap Yazın
gamze Kasım 20, 2018 - 2:01 pm

Kredinizi biz çekelim siz ödeyin irt: kredinizbizde16

Cevap Yazın
Semra Ocak 18, 2019 - 1:19 pm

Meraba gamze hanım çok zordurumdayım bana yardımcı olursanız sevinirim beni arasanız Size minnet duyarım.

Cevap Yazın
mustafa Mart 17, 2019 - 4:51 am

gamze hanım ulaşırmısınız.

Cevap Yazın
Mehmet Ocak 29, 2019 - 1:24 am

Senet le kredi almak istiyorum 15 bin TL. Aylık taksitle

Cevap Yazın
Erhan TOKGÖZ Kasım 19, 2018 - 9:05 am

50000 tl ye ihtiyacım var dağınık borçlarını kapatmak icin ssk liyim 4000 tl gelirim var ayrıca kirada evim var ipotek gösterebilirim

Cevap Yazın
Şeyda Kasım 13, 2018 - 11:16 pm

Benimde ödemem var ama ön ödeme yapamam istemeyin acil 10000 tl lazım kamuda çalışıyorum

Cevap Yazın
Canan Kasım 13, 2018 - 1:32 pm

Size nasıl ulaşabilirim

Cevap Yazın
Ozge Kasım 11, 2018 - 2:26 pm

Merhaba, e-mail olarak bana ulasabilir misiniz? ozgeterzi14

Cevap Yazın
recep Kasım 10, 2018 - 4:11 pm

SENETLE ALTIN VE NAKIT PARA TEMINI SAGLANIR YETERKI DOGRU KISILER GELSIN FUZILI BOS INSANLAR RAHATSIZ ETMESIN

Cevap Yazın
Hasan Kasım 12, 2018 - 11:21 am

Benim 20.000 tl ihtiyacım var yardımcı olabilir misiniz

Cevap Yazın
reis Aralık 4, 2018 - 8:37 pm

Yardimci olursaniz sevinirim

Cevap Yazın
nurullah Aralık 28, 2018 - 11:44 am

hocam ben devlet memuruyum bana acil 20000 tl ihtiyacım var yardımcı olabilirmisin

Cevap Yazın
Ömer Faruk Şahin Ocak 12, 2019 - 5:42 pm

Dönüş yapar mısın recep kardeş.

Cevap Yazın
Bayram Mart 2, 2019 - 4:20 pm

Hocam bana 20.000 tl lazim nasil olur 0548 ***(Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

Cevap Yazın
bilal Kasım 15, 2018 - 10:11 am

recep bey yardımcı olurmsunuz.

Cevap Yazın
Cemal Kasım 19, 2018 - 1:21 am

15bin tl ihtiyaç
Meslek : Memur
İletişim: cemalefem

Cevap Yazın
Yunus Kasım 23, 2018 - 6:46 pm

Kardeşim bana 40bin lazım askerim

Cevap Yazın
Canan Kasım 24, 2018 - 2:21 pm

Nasıl ulasicaz size

Cevap Yazın
Ferhat şirin Kasım 25, 2018 - 8:27 am

Memur emeklisiyim acil nakit ihtiyaç.

Cevap Yazın
Mustafa eray Kasım 29, 2018 - 11:57 am

Merhaba benim 27000 lira ihtiyacım var.

Cevap Yazın
Ceyda Aralık 5, 2018 - 10:35 pm

Mail yazarmısınız nasıl görüşücez

Cevap Yazın
Ceyda Aralık 6, 2018 - 12:07 am

Mail yazarmısınız

Cevap Yazın
Berkay Aralık 12, 2018 - 12:26 pm

Merhaba

Ben senet ile altın almak istiyorum size nasıl ulaşacağım

Cevap Yazın
Fatih hazer Aralık 17, 2018 - 5:54 pm

Bana acil 10 bin lazım bana yardımcı olur musunuz esenyurttan oturuyorum tonun 0541*** (Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

Cevap Yazın
Rumuz Aralık 24, 2018 - 10:44 pm

Yardımcı olacaksanız görüşelim Recep bey

Cevap Yazın
Elof Aralık 25, 2018 - 3:52 pm

Size nasıl ulaşabilirim?

Cevap Yazın
Caner Deli Ocak 1, 2019 - 7:57 pm

canerbaba0601 ulaşabilir misiniz, Faiz oranı önemli deil ihtiyacım var nakit paraya.

Cevap Yazın
Bahadır Ocak 16, 2019 - 5:26 pm

6000 tl ihtiyacım mevcut. Net 4700 tl maaşım var. Kredi kartı yapılandırmasından dolayı bankadan çıkmıyor. 6 ay vadede ödeyebilirim. Yardımcı olacaklar lütfen ulaşsın.

Cevap Yazın
Hasan Mayıs 29, 2019 - 3:03 pm

Çok acil senetle paraya ihtiyacımız var yardimci olabilir mi siniz size nasıl ulaşabilirim

Cevap Yazın
Ahmet Karataş Haziran 8, 2019 - 3:24 pm

Recep Bey Bana Yardimci Olurmusunuz Düğün Yapacam Borç Para Lazim Bana ulaşirsaniz sevinirim saglam adamim sozumun eriyim borcuma sadik adamim cok acil herkes ulasabilir borc para veren sadece senetle mail adresimede yazabilirsiniz.

Cevap Yazın
eşref Haziran 11, 2019 - 8:59 am

Maille bilgi verirsen sevinirim. 10 bin için ne kadar faiz 15 bin için ne kadar faiz ayrıca istanbul olması lazım.

Cevap Yazın
Yusuf Kasım 7, 2018 - 1:22 am

20000 tl nakit paraya ihtiyacım var 2850 tl maaş alıyorum azami 1500 tl ödeyebilirim.senetle veren varsa iletişim kurabilirmiyim

Cevap Yazın
yusuf Kasım 7, 2018 - 7:36 pm

Yazdıgım yorumu silemiyorum lütfen siteden kaldırır mısınız. Burada dolandırıcılar da mevcut.

Cevap Yazın
Bir Finansçı Kasım 7, 2018 - 10:37 pm

Yorumlardaki iletişim-telefon numaraları silindi, iletişim için e-posta belirtilmesi önerilir, uyarı için teşekkürler.

Cevap Yazın
Canan Kasım 5, 2018 - 1:52 pm

Acil nakit ihtiyacım var bana ulaşırsanız sevinirim

Cevap Yazın
Canan Kasım 5, 2018 - 1:49 pm

Benim de yarın ödemem var onlar için 15000 nakite ihtiyacım var ulaşırsanız sevinirim

Cevap Yazın
Kenan1 Kasım 5, 2018 - 1:44 pm

senetle nakıt ımkanı sağlanır arayın

Cevap Yazın
eşref Kasım 6, 2018 - 5:51 pm

1000 bin tl için ne kadar vade yapıyorsun ve faizi nedir?

Cevap Yazın
Sevda Kasım 18, 2018 - 6:29 pm

Sevdaserif2

Cevap Yazın
Engin Aralık 14, 2018 - 9:44 am

Selamlar kardeş senetle kredi için bana ulaşmanızı istesem acil 10.000tl ye ihtiyacım var. İstanbul Bakırköy.

Cevap Yazın
Abdulkadir Ocak 2, 2019 - 7:27 pm

Kenan bey yardim ci olur musunuz

Cevap Yazın
Ceyda Aralık 5, 2018 - 10:26 pm

Nasıl mail yazarmısınız

Cevap Yazın
Hasan Aralık 10, 2018 - 5:24 pm

Nasıl ulaşcagız

Cevap Yazın
nuri Aralık 29, 2018 - 4:31 pm

merhaba benim acil 5000 bin tl ye ihtiyacım var yardmcı olursanız sevinirim, halacoglu_34.

Cevap Yazın
Ömer Şahin Ocak 13, 2019 - 3:33 pm

Kenan kardeş cevap yazın.

Cevap Yazın
Bir Finansçı Kasım 4, 2018 - 3:05 pm

Kullanıcıların Bir Finansçı sayfalarında paylaşılan bilgiler, makaleler, yorumlar ve diğer dökümanlardan yararlanması sonucunda oluşan zararlardan site editörleri, site yönetimi ve kurucuları sorumlu tutulamaz. Lütfen ön ödeme gibi taleplerde bulunanlara itibar etmeyiniz.
birfinansci.com

Cevap Yazın
Kenan1 Kasım 3, 2018 - 6:01 pm

senetle nakıt ımkanı sağlıyorlar arayın.

Cevap Yazın
Emre Kasım 24, 2018 - 11:16 am

Nakite ihtiyacım var

Cevap Yazın
mehmet Kasım 2, 2018 - 12:29 pm

acil 25000 lazım.

Cevap Yazın
Ferhat Kasım 3, 2018 - 11:46 am

Merhaba merve hanim ogrenciyseniz yardimci olabilirim. Mail adresime yazarsaniz bekliyorum.

Cevap Yazın
Merve Kasım 1, 2018 - 3:59 pm

Merhaba ogrenciyim ozel bir universite de okuyorum okul kayit yenilemem icin acil 50 bin tl ye ihtiyacim ise basladiktan sonra her ay taksitle geri veririm lutfen yardimci olun

Cevap Yazın
Fahri Akay Ekim 31, 2018 - 9:51 pm

30000 lira ihtiyacım var fbliakay860. Ön ödemesiz aylık 3 bin ödeme yaparım

Cevap Yazın
Fahri Akay Ekim 31, 2018 - 9:42 pm

Fahri Akay acil ön ödemesiz 30000 tl lazım

Cevap Yazın
Alpaslan Ekim 31, 2018 - 8:34 pm

Acil nakite ihtiyaciniz varsa yardici oluyorum on odeme almiyorum islemlerimi yazal yapiyorum numaram, araya bilirsiniz yardimci oluyorum

Cevap Yazın
Emine Kasım 2, 2018 - 10:17 pm

Sakin inanmayın adı rmreydi değişmiş dolandirici sapık bu

Cevap Yazın
Canan Kasım 15, 2018 - 7:47 pm

Nasıl ulasicaz size.

Cevap Yazın
Ceyda Aralık 5, 2018 - 10:43 pm

Mail adresinizi verirseniz

Cevap Yazın
Serdar Ekim 31, 2018 - 11:23 am

Acil donus yapabilirmisiniz.

Cevap Yazın
Sadullah Ekim 31, 2018 - 10:35 am

Merhaba ben Ankaradan sadullah. Bana acil olarak 10milyar lazim 3 ay sonra geri verebilirim bana yardimci olun numaram.

Cevap Yazın
Sadullah Ekim 31, 2018 - 10:29 am

Merhaba bana Ankarada yasiyorum acil olarak 10 milyara ihtiyacim var. 3ay sonra geri odeme yapabilirim yardımci olun lutfen numaram.

Cevap Yazın
Poomsae Ekim 30, 2018 - 12:04 am

Biraz detay alabilir miyim.

Cevap Yazın
mehmet Kasım 2, 2018 - 12:31 pm

kredim var kapatmak istiyorum acil 30000 tl lazım.

Cevap Yazın
Mustafa Aralık 31, 2018 - 7:54 pm

Acaba acil olarak nasıl ulasabilirim

Cevap Yazın
Tolga Ocak 18, 2019 - 4:00 pm

Yardımcı olur musunuz

Cevap Yazın
Bedirhan Ekim 26, 2018 - 2:45 pm

Arkadaslar acil 2.500-5000 arası kredi lazım yardımcı olursanız sevinirim.

Cevap Yazın
hazal Ekim 24, 2018 - 1:38 pm

MERHABA BEN HAZAL ACİL 20BİN TL ÖDEMEM VAR AYLIK 1500 TL ÖDEME YAPABİLİRİM YARDIM LÜTFEN

Cevap Yazın
Tahir Ekim 21, 2018 - 4:38 pm

Acil 10 bin TL ihtiyaç var veren kişiye 2 Bin TL veririm.
Ankara olması şart arkadaşlar

Cevap Yazın
Yilmaz Ekim 20, 2018 - 1:05 pm

Mrhb acil 3000 tlye ihtiyacım var donus yapar misiniz

Cevap Yazın
Servet Ekim 19, 2018 - 9:32 am

Acil 30 bine ihtiyacim var.geri donus bekliyorum .hatay

Cevap Yazın
Servet Ekim 19, 2018 - 9:30 am

Acil 30 bine ihtiyacim var hatay

Cevap Yazın
Harun Ekim 18, 2018 - 9:49 pm

5 bin Tl ihtiyacım var ulasır mısınız

Cevap Yazın
Ahmet Önal Ekim 18, 2018 - 11:46 am

220 bin TL’ye ihtiyacım var. Ciddi ve uygun oranda teklif edebilecek biri varsa ahmet.onal.xx53 mail adresinden bana ulaşabilirsiniz. Altın, USD, EUTO ya da TL olarak olabilir.

Cevap Yazın
Uğur Ekim 17, 2018 - 11:56 pm

3 aylık belki de daha kısa zamanda hızlı bir şekilde ödemek için 5000 tl ihtiyacım var.

Cevap Yazın
hakan Ekim 14, 2018 - 2:57 pm

yabançı bir firma olarak borc para veriyoz uzun vadeli bilgilerinizi iletiyom olumlu olursa krediniz kesim işlem üçreti pesin alınır krediden kesilmez besyüzotuzyedi ikiyüz otuz yirmi bir elli iki irtibat numarası

Cevap Yazın
emre Ekim 12, 2018 - 3:21 pm

acil 8000 tl ihtiyacım var istanbul

Cevap Yazın
Ferhat Ekim 12, 2018 - 2:15 pm

Acil 10000 tl lazım, Ferhat

Cevap Yazın
İbrahim Ekim 11, 2018 - 12:43 pm

Merhaba 20.000 tl ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

Cevap Yazın
Bahar Ekim 10, 2018 - 12:10 pm

Acil olarak 10.000 tl ye ihtiyacım var 3000 maaş alıyorum sabit sigortalı calısanım.senetle geri ödeyebilirim. Dönüş yapmanızı bekliyorum.
Bugün aramanızı rica ediyorum.

Cevap Yazın
mehmet cevdet Ekim 9, 2018 - 12:52 pm

Acil 15.000 ihtiyacım var senetleödeyeilirim gaziantepte oturuyorum… İletişime geçin bekliyorum.

Cevap Yazın
Volkan Ekim 8, 2018 - 7:07 am

Merhaba acil 10.000 tl kredi lazım sabit çalışanım lütfen çok acil.

Cevap Yazın
ibrahim Ekim 8, 2018 - 6:17 am

acill 5000 lirya ihtiyacım var bu numaradan ulasın özel bir hastanede çalısıyorum aylık gelır 3000 tl

Cevap Yazın
Ahmet Ekim 6, 2018 - 6:00 pm

Ahmet 10 bin tl lazım teşekkürler

Cevap Yazın
Ali Ekim 5, 2018 - 9:25 pm

5400 lira gelirim var. 17 bin ihtiyacim var aylik 1500 lira taksitle odeyebilirim. Geri donus yaparaaniz sevinirim zncr60.

Cevap Yazın
Ahmet Ekim 4, 2018 - 7:40 pm

Nezih bey 15000 tl ye ihtiyacım var ödemem 1000 tl olcak geri dönüş yapar misiniz acil.

Cevap Yazın
Hacı 60 Ekim 1, 2018 - 3:31 pm

30 bin lazım şartlar nedir istanbul dayım

Cevap Yazın
halil ibrahim Eylül 27, 2018 - 12:28 pm

memurum, yöneticiyim, 6250 tl net gelirim var,,, ev borcumu odeyebilmek icin 60000 tl ye ihtiyac var… 1 sene sonra eylul 2019 da tamamını oderim… taksitlede 36 odeyebilirim yada 24 ay farketmez… lutfen bana ulaşın… halilcelik_tr.

Cevap Yazın
mert Eylül 24, 2018 - 5:13 pm

acil 50 bine ihtiyacim var 12 aylik odeme ile

Cevap Yazın
Okan Eylül 24, 2018 - 12:43 pm

4000 TL ihtiyacım var İstanbuldayım ödemede sorun olmaz

Cevap Yazın
Serap Eylül 22, 2018 - 7:04 pm

Acil 3000 tlye ihtiyacım var senetli istiyorum 3 ay sonra tamamı ödenecek 3 ay sonra emekli olacağım o zaman hepsini kapatacağım acil bana ulaşırsanız sevinirim e posta yarkinkilic09
Tel no,

Cevap Yazın
Aytekin Eylül 16, 2018 - 4:48 pm

Acil yarın 15000 TL ödemem var 2 ay için de geri öderim nezhit ve Ahmet bey acil dönüş saglarmisiniz.

Cevap Yazın
Eda Eylül 15, 2018 - 11:51 am

Merhaba acil 20000 tl ihtiyacım var yardım olurmusunuz

Cevap Yazın
elif Eylül 13, 2018 - 11:42 pm

Merhaba acil 10bin tl senetle altın almak istiyorum yardımcı olur musunuz?

Cevap Yazın
Taner Eylül 12, 2018 - 12:41 pm

13000 TL ye ihtiyacım var yardım eder misiniz taner351903 buradan ulaşabilirsiniz

Cevap Yazın
Aydın Eylül 10, 2018 - 11:10 pm

Merhaba acil 10000 TL ye ihtiyacım var 2 ay sonra ödemek şartıyla, şimdiden teşekkürler

Cevap Yazın
Can Ağustos 27, 2018 - 4:39 am

Acil 10.000 TL ihtıyacım var geri ödemede sorun yaşanmıcaktır

Cevap Yazın
Emre Ağustos 26, 2018 - 8:25 pm

15000 tl.ihtihacim var.

Cevap Yazın
Poyraz Ağustos 21, 2018 - 10:13 pm

10.000 ile 100.000 tl arası noter tasdikli avukatlar eşliğinde kredi imkanı saglanmaktadir 12 ile 48 aya taksit imkanı sağlanmaktadır.

Cevap Yazın
Ercan Ekim 13, 2018 - 9:21 pm

Koşullar nelerdir bilgi verirseniz sevinirim

Cevap Yazın
turgay Ekim 22, 2018 - 10:36 am

size ulasanadim

Cevap Yazın
Oguz Aralık 30, 2018 - 9:10 pm

Acil 40 bin lazım.kosullar nedir, bilgi verebilir misiniz.

Cevap Yazın
Şenay Ocak 29, 2019 - 10:47 pm

Koşullariniz ne ogrenebilir miyim?

Cevap Yazın
ayse Mart 18, 2019 - 10:48 am

kosullar nedır

Cevap Yazın
Müjdeee Haziran 14, 2019 - 12:55 am

Size nasıl ulaşsbiliriz

Cevap Yazın
Ahmet Kasım 6, 2018 - 1:12 am

10000 TL ihtiyacım var. Nasıl yardımcı olabilirsiniz

Cevap Yazın
Aytaç Şubat 12, 2019 - 5:09 pm

Senay hanim, mail atiniz yardimci olmaya calisalim.

Cevap Yazın
Aycan Ocak 3, 2019 - 11:57 am

Benimle irtibata geçer misiniz. 35.000 tl ye ihtiyacım var. Ipotek gosterebilecek birseyim yok. Aylik 5000 tl kazaniyorum.

Cevap Yazın
enki Ocak 29, 2019 - 1:55 pm

merhaba. 10.000.TL için şartlar nedir?

Cevap Yazın
Edip Ağustos 21, 2018 - 11:58 am

Memurum çok acil 10bin lira ihtiyacım var geri ödemede sorun yapamayacağımızı düşünüyorum 7bin lira maaş im var. real_0yuncu06_19 dönüş yapmanızı bekliyorum.

Cevap Yazın
Canan Kasım 23, 2018 - 6:53 pm

Benim de acil ihtiyacım var

Cevap Yazın
Şenay Ocak 13, 2019 - 1:49 pm

Evet benim var krediye ihtiyacım 25 bin epostam.

Cevap Yazın
ahmet Ağustos 20, 2018 - 9:36 am

Krediye ihtiyacınız var mı? Bir krediye ihtiyacınız varsa, lütfen bana e-posta yoluyla ulaşın privatefirm3.

Cevap Yazın
Hatinje Ağustos 19, 2018 - 4:12 pm

Acil 12000 lazım biri dönüş yaparsa sevinirim.

Cevap Yazın
Hasan Ağustos 15, 2018 - 1:37 pm

Adanada yapıyorum acil 20000tl ihtiyacım var

Cevap Yazın
Muhammet ali yıldırım Aralık 25, 2018 - 7:50 pm

Bana cok acil 10000 tl lazim

Cevap Yazın
Hasan Ağustos 15, 2018 - 1:35 pm

20000tl ihtiyacım var 5 ay vadeli senetle cekmek istiyorum adana biri arasın

Cevap Yazın
Engin Aralık 14, 2018 - 9:39 am

İyi günler acil 10.000tl ye ihtiyacım var.bankalardan kredi çıkmıyor.yardımcı olabilecek kişiler lütfen bana ulaşsın.istanbul bakırköy

Cevap Yazın
Abdulkadir Ocak 2, 2019 - 7:26 pm

Slm kredi için yardımcı olurmusunuz

Cevap Yazın
kubilay Ağustos 13, 2018 - 2:18 pm

merhaba sivas merkezde memur olarak çalışıyorum acil 10.000 tl ye ihtiyacım var yardım edin lütfen

Cevap Yazın
Mehmet Alı Aralık 11, 2018 - 12:03 am

Kredi ıhtıyacı ıcın 0552 *** (Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.) whatsaptan ulaşın yardımcı olalım

Cevap Yazın
özgecan Ağustos 10, 2018 - 1:02 pm

15 yıllık ssk lıyım,avukat haciz vs yok ancak puanım düşük.ACİL 5000 liraya ihitiyacım var.

Cevap Yazın
Leyla Ağustos 9, 2018 - 10:30 am

Acil 40 binlira ihtiyacım var leyla78_18.

Cevap Yazın
ahmet Ağustos 4, 2018 - 7:14 pm

Krediye ihtiyacınız var mı? Bir krediye ihtiyacınız varsa, lütfen bana e-posta yoluyla ulaşın.

Cevap Yazın
Emine Kasım 2, 2018 - 10:50 am

Bana yardim edermisiniz lutfen

Cevap Yazın
Aynur gül Aralık 19, 2018 - 12:58 am

Acil 40 bin lazim emekliyim 0537** (Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

Cevap Yazın
aytaç Aralık 21, 2018 - 2:30 pm

Aynur hanım merhaba kredi için ararsanız yardımcı oluruz maıl adresı.

Cevap Yazın
nuri Aralık 29, 2018 - 4:33 pm

yarımcı olursanız sevinirim halacoglu_34 5 bin lazım acil.

Cevap Yazın
Umut Ocak 31, 2019 - 11:59 pm

Merhaba.
Sağlık bakanlığı memuruyum Devlet Hastanesi’nde.
Yeni evlendim .5 aylık evliyim 160 bin TL nakite uzun vade aylık 3 bin net ödeme koşuluyla acilen ihtiyacım var .
Yardımcı olabilir misiniz. Haber bekliyorum İstanbul’dayım
Saygılarımla

Cevap Yazın
Yüksel KURTULMUŞ Mart 15, 2019 - 11:34 am

Merhaba ısmim yuksel kurtulmus ben çalışıyorum 2115 tl maas aliyorum (belgelebilir normalde mesai ile 3000) daha önceki yaptığım iş nedeniyle iflas ettim ve hacizlerim var maaşımın 1/4 u 520 tl kesinti oluyor evim kira 425 tl elektrik faturası 100 165 tl arası geliyor doğalgaz 150 tl şu 50 tl. Ikiz çocuklarım var 7 yaşındalar ilkokul 1. Sınıfa başladılar ayrıca konuşma problemi yaşıyorlar % 22 raporları var. 

Senetle kredi almak istiyorum. Şartlarınızı öğrenmek istiyorum.
tel: 0531***(Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

Cevap Yazın
Ozkan Kasım 15, 2018 - 6:05 pm

baynazozkan. 3 bin tl lazim

Cevap Yazın
Murat Ünal Kasım 16, 2018 - 5:22 pm

Kredi lazım

Cevap Yazın
Mustafa eray Kasım 29, 2018 - 11:35 am

Acil ulaşın lütfen

Cevap Yazın
Ramazan Kasım 29, 2018 - 2:05 pm

E posta nı nerden bulalım

Cevap Yazın
yaşar engin Aralık 9, 2018 - 9:38 pm

Emekli bankacıyım.
10.000 tl 12 ay eşit sıra ödemeli ihtiyacım var. Aylık gelirim. 3.450.tl

Cevap Yazın
Semra Ocak 18, 2019 - 1:06 pm

Merhaba çok acil ihtiyacım var bankalardan kredi alamıyorum bana yardımcı olursanız sevinirim

Cevap Yazın
göksel Ocak 29, 2019 - 7:27 pm

ahmet bey 5000 kadar kredi lazım bana nasıl ulaşabılırsınız

Cevap Yazın
Gurkan Ağustos 2, 2018 - 2:45 am

50.000 TL ye ihtiyacım var 3 ay içerisinde geri ödenecek

Cevap Yazın
Turgut Mayıs 5, 2019 - 3:57 pm

Acil 5 bint krediye ihtiyacim var yardimci olurmusunuz borc larim kapatmam gerekiyor

Cevap Yazın
Selim Ağustos 2, 2018 - 1:08 am

Acil 20000 ihtiyacim var geri donus yaparsaniz sevinirim

Cevap Yazın
Ibrahim Temmuz 30, 2018 - 1:00 pm

Acil 10000 liraya ihtiyacım var 3200 maaşım var aylık 1500 lira ödiyebilirim yardımcı olurmusunuz.

Cevap Yazın
Turan Temmuz 29, 2018 - 12:42 pm

Nezhit acil 15000 TL ye ihtiyacım var iletişim kurar mısınız.

Cevap Yazın
Murat Temmuz 28, 2018 - 9:24 am

10 bin tl lazim… Benim durumum çok iyi şükür. Ama acil paraya ihtiyacım var. 1 ay içinde ıstanbuldaki dairem satılacak. 1 buçuk ay sonra büyük bir işe imza atılıyor çok yüklü bir para alıyorum. Etraftan gelecek toplu paralarım var. Emlakciyim… Ama şuan cok acıl 10 bin tl ye ihtiyacım var lutfen arayin.

Cevap Yazın
cihat Temmuz 27, 2018 - 2:11 pm

40 bin tl lazım 1.5 aylık farkını oturup konuşalım ön ödeme vs istemeyen dolandırıcı olmayan biri ulaşsın İstanbul’dayım.

Cevap Yazın
Orhan uzun Temmuz 26, 2018 - 1:23 pm

Kredi çekmek istiyorum yardımcı olurmusunuz senetle de olur kuyumcudanda olur ödeme sorunum olmaz

Cevap Yazın
Akın Temmuz 21, 2018 - 11:59 am

Akın alkan
Lutfen donus yaparmisiniz.

Cevap Yazın
HÜSEYİN Temmuz 18, 2018 - 11:45 am

NEZHİT BEY TELİM 0546*** ARARMISINIZ ŞARTLARINIZ İÇİN.
(Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

Cevap Yazın
Recep Temmuz 10, 2018 - 6:46 pm

Abi bana acil 5000 lira lazim 1000 lira maasim var ispartda oturuyorum

Cevap Yazın
Onur Haziran 20, 2018 - 6:08 pm

BİR KUYUMCU OLARAK BU KONUDAN RAHATSIZIM. MESLEĞİMİZİN İTİBARINI ZEDELİYORLAR. KONTROLLER ARTIRILMALI

Cevap Yazın
Ahmet Ö Haziran 20, 2018 - 6:06 pm

Büyük şehirlerde, bazı kuyumcu dükkânlarında kredi kartı tefeciliği de yapılıyor. Kuyumcu adı altında kredi kartı ile komisyonculuk yaparak nakit para veriyorlar. Acil nakit ihtiyacı olanların ne kadar ihtiyacını görse de yüksek komisyonlar dudak uçuklatıyor. Zor durumda olanların pek dikkate almadığı bu komisyonları istemeyenler için de senetle altın satan kuyumcular oldukça çok.

Cevap Yazın
Emrah tunç Haziran 1, 2018 - 12:04 am

Bana ulaşır mısınız . E postam emrah_tunc_60

Cevap Yazın
nurten Ekim 15, 2018 - 3:50 pm

bana ulaşabilir misiniz?

Cevap Yazın
Cemil taşdelen Ekim 15, 2018 - 9:36 pm

Size nasıl ulaşabilirim

Cevap Yazın
gülay Ekim 17, 2018 - 12:14 am

Bana ulasirmisiniz acil paraya ihtiyacim var

Cevap Yazın
servet Kasım 5, 2018 - 12:06 am

arayın.

Cevap Yazın
göksel Ocak 5, 2019 - 10:48 am

irtibat numarasına nerden ulaşabilirim

Cevap Yazın
falık Kasım 26, 2018 - 10:23 am

0553*** (Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.) bu numaradan ulasın

Cevap Yazın
Fatime Bodur Ekim 19, 2018 - 11:26 am

Acil paraya ihtiyacım var bana ulaşır mısınız lütfen.

Cevap Yazın
nezhit Mayıs 5, 2018 - 4:36 am

Şimdi % 2 oranında kredi teklif ediyorum, şimdi başvurun.

Cevap Yazın
mahir demir Ekim 21, 2018 - 2:53 pm

ben istiyorum nasıl olacak ara beni esenyurtta yaşıyorum iletişim numaranm.

Cevap Yazın
ahmet Ekim 24, 2018 - 3:08 pm

ben 50000 tl istiyorum devlet memuruyum.

Cevap Yazın
Serafettin Aralık 11, 2018 - 9:42 pm

Yerinz nerde benim 560 bine ihtiyacim vr

Cevap Yazın
sultan Mart 5, 2019 - 2:43 pm

hayırlı günler benim çok acil 3.000 milyar ihtiyacım var borcumu kapatmak için ben her ay düzenli bir şekilde 500TL ödeme yaparım allah rızası için kendim için değil çocuklarım için istiyorum acil cevap

Cevap Yazın
Sude Aralık 15, 2018 - 7:27 pm

Bana da 10.000 TL kredi lazım axl777 acıl.

Cevap Yazın
Gurbet Mayıs 10, 2019 - 2:32 pm

Bana 50000 lazım nakit aylık 1000 lira olarak geri ödeyebilirim 0534 ***(Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.) yardımcı olabilecek arasın lütfen

Cevap Yazın
Dursun Aralık 17, 2018 - 12:57 am

42500 tl ye ihtiyac var yardimci olabilecekmisin ustam esnafim. 0553*** (Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

Cevap Yazın
Erhan Haziran 29, 2019 - 1:50 pm

Acil nakit lazım 7000 tl

Cevap Yazın
bekir erbey Aralık 26, 2018 - 9:32 am

acil 10.000 lira kredi lazım bana 12 ay taksitle rahatça öderim. Devlet deiresinde büro şefiyim.

Cevap Yazın
Fikret pak Haziran 10, 2019 - 4:54 pm

Kiredi Almak istiyorum

Cevap Yazın
Hüseyin Aralık 26, 2018 - 8:11 pm

Acil nakit ihtiyaç var acil dönüş yaparsanız sevinirim

Cevap Yazın
Muhammed ali gürün Aralık 27, 2018 - 3:33 pm

Nasıl veriyorlar benimde acil ihtiyacım var 40 bin tele

Cevap Yazın
nuri Aralık 29, 2018 - 4:34 pm

nezhit bey merhaba bana 6000 bin tl lazım yardımcı olursanız sevinirim iyi günler.

Cevap Yazın
Okan Mayıs 3, 2019 - 12:34 pm

Banada acil olarak 50bin lira lazım 12 ayda öderim. lütfen acil yardım.

Cevap Yazın
TUNCAY Mayıs 27, 2019 - 9:51 am

Bana 20000 tl 24 ayda öderim.

Abdulkadir Ocak 2, 2019 - 7:18 pm

Slm iyi aksamlar nasıl ulaşa bilirim size krediye ihtiyacım var

Cevap Yazın
Mahmut Mayıs 5, 2019 - 6:27 pm

Slm Abdullah basturk benim ihtiyacım var tel 0543 ***(Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.) çok acil.

Cevap Yazın
Ahmet Mayıs 9, 2019 - 12:59 am

Bende senetle para almak istiyorum bana ulasirmisiniz Abdullah Kadir bey 055beş ***(Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

Cevap Yazın
Necmettin Ağustos 6, 2019 - 12:02 pm

Acil 5000 tl ihtiyacım var yardımcı olur musunuz?

Muhittin aslan Ocak 3, 2019 - 1:56 pm

Ulaşırmısınız bana

Cevap Yazın
Orhan Nisan 2, 2019 - 11:27 pm

10.0000₺ ihtiyaçım var benim de

Cevap Yazın
GÜL Ocak 9, 2019 - 9:25 pm

ACİL 3 GÜNLÜĞÜNE 6200 TL YE İHTİYACIM VAR.ZİRAAT BANKASINDA KREDİM ÇIKTI ANCAK DOĞRUCAN MOBİLYA BANKA HESAPLARIMA HACİZ KOYDUĞU İÇİN PARAMI ALAMIYORUM.HACİZİ KALDIRIP 3 GÜN İÇİNDE SİZE ALDIĞIM PARAYI ÖDEYECEĞİM.HEMEN GERİ DÖNERMİSİNİZ LÜTFEN. 0533 *** (Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.) İSMİM GÜL.

Cevap Yazın
Aytaç Şubat 12, 2019 - 5:30 pm

Gül hanim merhaba, mail atip detayli bilgi alabilirsiniz yardimci olabiliriz.

Cevap Yazın
Abdullah Basturk Ocak 12, 2019 - 5:12 pm

Senetle paraya ihtiyacı olan numarasını yollasin

Cevap Yazın
Burcu Ocak 14, 2019 - 3:04 am

Mrblar senetle 5000 ihtiyacım var

Cevap Yazın
eyup Ocak 18, 2019 - 3:14 pm

539*** (Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.) ararsaniz abdullah bey acil

ebru Ocak 23, 2019 - 1:26 pm

ıstanbuldayım yardımcı olurmusunuz

Süleyman Şubat 9, 2019 - 2:44 pm

5oooo ihtiyacım var geri ödeme nasil

Hilal Şubat 10, 2019 - 4:36 pm

Çok acil paraya ihtiyacım var iki gün içinde ödeme yapmam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim 0544*** (Kişisel verilerin korunması amaçlı telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

ege mert tan Şubat 23, 2019 - 1:43 am

egemerttan ulaşabilirsiniz.

SEDAT AKYOL Mart 2, 2019 - 2:56 am

BENİMDE VAR 5000 TL 542 ***(Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.) ARAYIN GÖRÜSELİM

RIDVAN Mart 21, 2019 - 6:25 pm

ACİL 7.000 TL İHTİYACIM VAR ,
MAİL ATAR MISINIZ

Ahmet Karataş Mayıs 7, 2019 - 12:36 pm

Merhaba Abdullah Bey 60 bine ihtiyaçim war sifirbeşyüz55 ***(Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.) ararsaniz sevenirim.

emre Ekim 19, 2019 - 1:27 am

3000 tl lazım iskenderun/hatay emre.ongun eşit taksitle 2 ayda geri ödeyeceğim ödeyeceğim

Hilal Ocak 15, 2019 - 2:15 pm

0542*** (Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.) ararmisiniz

Cevap Yazın
Kemal Ocak 20, 2019 - 7:49 pm

Kesinlikle ön odeme dosya masrafi almiyorum senetle istediginiz krediyi aninda veriyorum mail atmaniz yeterli.

Aytaç Ocak 23, 2019 - 3:09 pm

ayabakkan2834 adresine mail atin efendim yardimci olmaya calisalim sizlere

Serpil Mart 17, 2019 - 4:27 pm

Lutfen yardimci olurmusunuz lutfen benim cok acil 15 bin tl ihtiyacim var lufen

Yunus Ocak 15, 2019 - 4:58 pm

Telefon yazamıyoruz ama kmlyns28 adresine numaranizi atarsanız hemen dönüş yaparım.

Cevap Yazın
Aslan Ocak 18, 2019 - 1:33 pm

Istanbulda yasiyorum 505***(Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

Cevap Yazın
Aytaç Ocak 19, 2019 - 7:19 pm

DİKKAT DİKKAT KENDİ İYİLİĞİN İÇİN DİKKATLİ OKU…merhaba krediye ihtiyacı ola herkes ben kredi aracılığı yapıyorum sizlere bilgi vermek için yazıyorum burda ve diger sayfalarda yorumları okudum hemen hemeb herkes ön ödeme altında para kaptırmış yapmayın arkadaşlar vermeyin bakın burda şimdi isim paylaşmiycam senetle para veriyoruz diye insanları kandırıyorlar kanmayın senetle para teminatsiz kimse vermez örneğin ev veya araba sahibi iseniz ipotek koydurup alabilirsiniz aksi halde birsey alamazsiniz ICRALIK HACIZLIK OLANLAR zaten BANKAlardan kesinlikle kredi alamaz…alirim diyen adam zaten burda müsteri aramaz size bunu diyen sizi bir sekilde kandirir para alir sizde inanirsiniz.Kredi notunuz dusuk ise bankalardan kredi alamazsiniz alirim diyen kandirir sana kendi finansimiz var ordan kredj kullandiricam diyen kisiler yalancidir öyle bir kurum yok hayali kurumdur alamazsin hic birsey …Bizde kredi isi yapiyoruz inanin her bize gelen musteri para kaptirmis veya guveni kaybolmus kisiler bizimde islerimiz bu tarz kisiler yuzunden cok düştü akilli başĺı hareket edin bizde kredi aliyoruz ama bizim.calişmamiz tamamen seffaf hepsi ön ödeme almiyoruz belki avukatlik icralik olanlara (sözde)yardimci olamiyoruz ama alternatif cözumler konusunda yön gösteriyoruz emeklilere calışanlara esnaflara yardimci oluyoruz hiç bir sekildr ön ödeme almıyoruz faturali TURCELL VODAFONE TURK TELEKOM TTNET kullanicilarina bellirli kontrollerden gectikten sonra yardimci oluyoruz tabiki bu islerden komisyon aliyoruz zengin ve işi bilen kadro yapımızla sizlere emre bey hatice hanim gibi degilde emre abi hatice abla tarziyla yardimci oluyorz simsi ben buraya mail adresimi birakicam kimin neye ihtiyaci varsa ne konuda yardim istiyorsa merak ettiklerini mail adresimize mail atarak cevap alabilirsiniz mesajlqriniza maksimum 30 dakka icinde ceval verilir aktifdir adresimiz herkesin allah yardimcisi olsun email adresimiz.

cigdem Mart 12, 2019 - 3:35 pm

senetle nakit 5000 10000 arasi verilir.

Cihan Mayıs 11, 2019 - 1:15 am

Düşük meblalı ihrıyaçlarınız için bı kaç gün içinde çözüm bulunır.

Aslan Ocak 18, 2019 - 5:39 pm

Memurum ve cok acil nakde ihtiyacim var 4000 tl 505*** (Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

Cevap Yazın
Aliriza Ocak 19, 2019 - 4:02 pm

60000 liraya ihtiyacım var 0543*** (Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

Cevap Yazın
Emre Ocak 20, 2019 - 7:31 pm

Parayı alan oldu mu? Alan oldu ise söylesin bizde alalım, nasıl veriyorlar, şartları ne acaba?

Cevap Yazın
Aykut Ocak 21, 2019 - 12:44 pm

Bana lazim acil.

Cevap Yazın
Halil Ocak 24, 2019 - 3:58 pm

0551*** (Kişisel verilerin korunması amaçlı telefon numarası belirtilmesi yasaktır.) halil

Cevap Yazın
gunay gunaydin Ocak 24, 2019 - 7:43 pm

benim 20000 tl ihtiyacim var

Cevap Yazın
Nedim Ocak 24, 2019 - 8:09 pm

Ne şekilde kredi veriyorsunuz

Cevap Yazın
Ömer Köksal Ocak 25, 2019 - 6:26 pm

Senet ile 10bin yiye ihtiyacım var evleneceğim eksiklerim var 1 ay sonra bütün borcumu kapatacağım düğündeki takılarla. 10bin liraya 14 bin ödeyebilirim.

Cevap Yazın
Halil Ocak 26, 2019 - 8:08 pm

Keşke bulsak vereni

hüseyin Ocak 26, 2019 - 5:19 pm

selamun aleykum senetle altın veya direk nakit arıyorum yardımcı olabilecek varsa ankaradayım hsyncnssmy.

Cevap Yazın
Hacer Ocak 28, 2019 - 12:09 pm

Lutfen nolursunuz paraya cok ihtiyacim var 12.000 milyar lutfen yardimci olun

Cevap Yazın
Mehmet Ocak 29, 2019 - 1:01 am

Senet le kredi almak istiyorum 15 bin TL. Aylık taksitle

Cevap Yazın
Aydin Ocak 29, 2019 - 2:45 pm

Nasil ulasabiliriz

Cevap Yazın
fatma Şubat 6, 2019 - 10:26 am

acil krefi ihtiyacim var

Cevap Yazın
fatma Şubat 6, 2019 - 10:27 am

acil kredi ihtiyacim var.14 bin 0539*** (Kişisel verilerin korunması amaçlı telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

Cevap Yazın
Onur eren keskek Şubat 7, 2019 - 11:33 pm

5000 tl lazım

Cevap Yazın
Enes Şubat 13, 2019 - 7:38 pm

Benim ihtiyacım var çok büyük Mebla da değil çok acil 0543 *** (Kişisel verilerin korunması amaçlı telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

Cevap Yazın
feyyaz Şubat 15, 2019 - 6:11 pm

Bana acilen 20000tl lazim senetle

Cevap Yazın
Gökhan Şubat 19, 2019 - 11:27 am

Abi mailime acil dönermisin para için

Cevap Yazın
Yusuf Şubat 20, 2019 - 3:11 am

Nasıl ulaşırım size çok acilllll

Cevap Yazın
serdar Şubat 22, 2019 - 2:51 pm

Ne olur benimde 10000 tl ihtiyacim Allah rizasi icin yardim edin 539 *** (Kişisel verilerin korunması amaçlı telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

Cevap Yazın
Yalçın Mart 25, 2019 - 4:20 pm

Dönüş yapın lütfen

behçet Şubat 23, 2019 - 12:43 am

3000 tlye ihtiyacım var emekli maaşım var ayrıca ikinci bir işte de çalışıyorum. tlf 546 (Kişisel verilerin korunması amaçlı telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

Cevap Yazın
Yeliz Şubat 23, 2019 - 10:13 pm

Merhaba,
Hatay’da oturuyorum . 20 bin senetle almak isterim . Yardımcı olur musunuz?

Teşekkürler

Cevap Yazın
Mahmut Şubat 28, 2019 - 2:10 am

15 bin tl lazim sabit calisanim gununde oderim 0541 ***(Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

Cevap Yazın
Mustafa Mart 3, 2019 - 1:43 am

Acil senet karşılığı 30000 bine ihtiyacım var yardım edebilecek olan ulaşırsa sevinirim.

Cevap Yazın
Banu Mart 3, 2019 - 9:39 pm

Nasıl yollayacağız numaramızı

Cevap Yazın
Niyazi Mart 6, 2019 - 2:27 am

***(Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.) yardımcı olursanız sevinirim

Cevap Yazın
Derya Mart 8, 2019 - 12:57 am

***(Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.) senetle nakit veriyorsaniz acil donus yaparmisiniz lutfen.

Cevap Yazın
çağrı Mart 11, 2019 - 1:11 am

Nasıl oluyo senetle para ödene faiz ?

Cevap Yazın
İsmail Mart 12, 2019 - 1:36 am

Abdullah Bey dönüş yaparsaniz sevinirim

Cevap Yazın
mehmet Mart 12, 2019 - 10:26 pm

0541 ***(Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.) yardımcı olun lütfen 5000 tl krediye ihtiyacım var aylık 700 tl odeme yapabilirim

Cevap Yazın
doğukan Mart 14, 2019 - 5:08 pm

Bana ulaşın acil nakit ihtiyacım var.

Cevap Yazın
Taylan Mart 15, 2019 - 12:59 pm

***(Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)
Acil para icralik oldum

Cevap Yazın
Yasemin Mart 25, 2019 - 12:16 pm

Mail atarmısınız sartlarınızı. Dolandırıcıysanız yazmayın. Dürüst olan biri yazsin.

Cevap Yazın
Burak ceylan Mart 27, 2019 - 4:36 pm

Acil 5000 ihtiyacım var yardımcı olur musunuz hayatı bir konu

Cevap Yazın
fatih Nisan 12, 2019 - 11:32 am

Yorumunuzu yazın *merhaba 4.500 tl ye ihtiyacim var.

Cevap Yazın
Orhan Nisan 12, 2019 - 8:30 pm

10.000 TL 24 AY vadeli gerekli

Cevap Yazın
Ahmet Karataş Nisan 25, 2019 - 9:33 pm

0555 ***(Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.) Ankarada Oturuyorum Acil Paraya ihtiyacim var ARarsaniz Sevinirim acil

Cevap Yazın
Mehmet Mayıs 2, 2019 - 3:15 am

Ulas bana acil lazim

Cevap Yazın
Ahmet Mayıs 8, 2019 - 11:30 am

Abdullah Basturk Bana Ulaşirmisin Kardeşim Acil Düğün Yapacam Senden Haber Bekliyorum 055beş ***(Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

Cevap Yazın
Nuray Mayıs 11, 2019 - 12:58 am

Onbeş milyara ihtiyacım var aylık bir milyar oderim

Cevap Yazın
Güvenç güner Mayıs 11, 2019 - 10:22 pm

Acil 5000 teye ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim 3aylığına 0555 ***(Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

Cevap Yazın
Ömer hoca Mayıs 12, 2019 - 8:53 pm

***(Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.) devlet memuruyum herhangi bir haczim falan yok nakite ihtiyacım var.

Cevap Yazın
Serkan Haziran 17, 2019 - 12:48 pm

Merhaba ulasir misiniz 0530 ***(Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

Cevap Yazın
serkan karakus Ağustos 8, 2019 - 2:34 am

Acil 5.000 veya 10.000 tl nakite ihtiyacım var cok acil.

Cevap Yazın
Murat Eylül 5, 2019 - 2:29 pm

3000 TL ihtiyacım var bugün

Cevap Yazın
Emin Eylül 11, 2019 - 11:51 pm

Msaj atarsanız sevinirim.

Cevap Yazın
Omer Haziran 22, 2021 - 8:43 pm

Ben kamu personeliyim acil 10 binliraya ihtiyacım var senetle para ya ihtiyacım var uygun bı vadeyle yardımcı olurmusunuz

Cevap Yazın
Alırıza Ocak 19, 2019 - 4:00 pm

60000 ihtiyaçim var acil yardım edermisiniz

Cevap Yazın
Müjde Haziran 19, 2019 - 6:19 pm

Yazarsanız sevinirim. Tlf no paylaşılmıyor burada. Serkan bey acil.

Cevap Yazın
ALİ GÜNDÜZ Ocak 21, 2019 - 6:11 pm

İki aylığına kitap basımı için 20 000 TL ye ihtiyacım var emekli orman mühendisiyim. Düzenli gelirim var. Teminat gösterebilirim.

Cevap Yazın
Onur eren keskek Şubat 7, 2019 - 11:32 pm

Merhaba acil 5000 tl ihtiyacım var 12 ay da ödeyebilirim bursada ysşıyorum.

Cevap Yazın
engin Şubat 14, 2019 - 4:16 pm

nasıl olacak acil görüşme yapabiliriz.

Cevap Yazın
Muhittin aslan Şubat 22, 2019 - 8:42 pm

Nasıl yardımcı oluyorsunuz

Cevap Yazın
Müjde Haziran 14, 2019 - 12:46 am

Nasıl ulaşacağız peki size

Cevap Yazın
Kenan Eylül 4, 2019 - 4:40 am

Mahir bey bana ulaşır mısınız e posta dan

Cevap Yazın
Kerem Ekim 6, 2019 - 7:34 am

Bana verin acil lazım düzenli ödeme yaparim.

Cevap Yazın
Sati Ekim 23, 2018 - 2:12 am

Bana 20 bin lazim.aylik 1500 tl odeyebilirim.acil lazim.

Cevap Yazın
burak Ekim 23, 2018 - 2:11 pm

Nezih bey bana 10 bı n TL lazım acıl kosul ve sartlarınız nedir ulasabılırmısınız.

Cevap Yazın
Selim Kasım 6, 2018 - 4:40 pm

Size nasıl ulaşırım nezih bey

Cevap Yazın
eşref Kasım 6, 2018 - 5:51 pm

ödeme şartları nedir kardeş?

Cevap Yazın
Gül Kasım 10, 2018 - 5:57 pm

Nasıl olacak o?

Cevap Yazın
Ozkan Kasım 15, 2018 - 6:02 pm

2 bin tl lazım çok açıl yardımcı olurmusunuz

Cevap Yazın
Ozkan Kasım 15, 2018 - 6:02 pm

3.5 tl lazım çok açıl yardımcı olurmusunuz

Cevap Yazın
Rıza Kasım 23, 2018 - 3:52 pm

Tamam nasıl görüşücez

Cevap Yazın
Mehmet Kasım 27, 2018 - 4:22 pm

nezhit bey ararmısınız acil ben adanadan mehmet.

Cevap Yazın
Mustafa eray Kasım 29, 2018 - 11:33 am

Ben almak istiyorum ulaşır mısınız bana.

Cevap Yazın
Mustafa Tüfekci Kasım 29, 2018 - 9:21 pm

Mrb Mustafa Tüfekci ben çok acil yarın bankaya yatırmak için 3bin 500 TL lazım bana ama çok acil 30 Kasım son.

Cevap Yazın
Adem Aralık 3, 2018 - 3:25 pm

10 000 TL lazım 0539*** adem ben beni arayabilirmisiniz

Cevap Yazın
cem Aralık 3, 2018 - 7:01 pm

mayıs 2018 tarihinde geri ödemek kaydı ile 7000tl borç a ihtiyacım vardır.

Cevap Yazın
Ceyda Aralık 5, 2018 - 10:06 pm

Nasıl ulaşabilirim size mail adresinizi yazarmısınız

Cevap Yazın
Berkay Aralık 12, 2018 - 6:33 pm

merhaba 20.000 tlye ihtiyacım var ödeme koşulları ne olur nasıl olur 537*** (Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

Cevap Yazın
Jale ongen Aralık 14, 2018 - 7:14 pm

Acil 6000 tl ye ıhtıyacım var acıl ıletısım numaram 541*** (Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.) cok acıl ıhtıyacım var

Cevap Yazın
Fatih hazer Aralık 17, 2018 - 5:50 pm

Bana acil 10 bin lazım bana yardımcı olur musunuz esenyurttan oturuyorum tonun 0541*** (Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

Cevap Yazın
Aynur gül Aralık 19, 2018 - 12:53 am

Acil 40 bin lazim emekliyim 0537** (Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

Cevap Yazın
Ferya okur Aralık 20, 2018 - 1:06 pm

10000 tl istiyorum

Cevap Yazın
sultan Mart 5, 2019 - 2:50 pm

Selamünaleyküm Hayırlı günler Ben 4çocuk annesiyim Benim acilen 3.500 nakit ihtiyacım var Allah rızası için yardımcı olun bana borçlarımı Kapatmam lazım en kısa süresinde her ay düzenli 500 tl ödemeyi yapabilirim kendim için değil sadece çocuklarım için istiyorum Allah rızası için Allah rızası için acil cevap bekliyorum????????????????????????????????????????????????????????????

Cevap Yazın
Yasin Aralık 23, 2018 - 11:38 pm

Banada 5000 tl lazım acil

Cevap Yazın
Emre SARİOGLU Aralık 26, 2018 - 12:10 pm

Nerden bas vurak

Cevap Yazın
nuri Aralık 29, 2018 - 4:34 pm

nezhit bey merhaba bana 6000 bin tl lazım yardımcı olursanız sevinirim iyi günler.

Cevap Yazın
Fatih hazer Aralık 29, 2018 - 4:48 pm

Merhaba bana acilen nakit lazım yardımcı olursanız sevinirim 20 bin tl değerinden nasıl irtibat kurabiliriz ıst. esenyurt tayim.

Cevap Yazın
Ferhat Aralık 30, 2018 - 6:52 pm

Merhaba bana 45 bin TL 32 ay vade.

Cevap Yazın
Mehmet Ocak 1, 2019 - 7:04 am

Nakit ihtiyacım var devlet memuruyum.

Cevap Yazın
Sıtkı Ocak 1, 2019 - 4:04 pm

Bana7000 lazım tekstil atölyem var her ay ödeme yaparım

Cevap Yazın
Fatih Ocak 3, 2019 - 5:20 pm

Merhaba iyi calismalar, maaşım net 3000 bin kaşeli maaş yazısı bile getirebilirim ve 15 bin krediye ihtiyacim var kardesim 19 yasinda 6 aylik sigortasi maaşı 2500 var geri odemelerimizde kesinlikle sikinti olmaz yardimci olursaniz sevinirim.

Cevap Yazın
göksel Ocak 5, 2019 - 10:51 am

merhaba nezhit bey benimde 3 bin tl krediye ihtiyacım var sıze nasıl ulaşabılırım

Cevap Yazın
Gülhan Mart 25, 2019 - 8:01 pm

Senetle kredi almak istiyorum 30.000 bin istiyorum çocuğumu hastaneye yaptıracağım

Cevap Yazın
Mehmet Ocak 7, 2019 - 10:16 am

Bana 9000 tl lazım ulaşırsan sevinirim

Cevap Yazın
Mustak Ocak 10, 2019 - 9:37 pm

Slm bende kıredi alcam yeriniz nerde

Cevap Yazın
NESLİHAN ODABAŞ Ocak 11, 2019 - 1:13 pm

MERHABA; KREDİ NOTUM DÜŞÜK OLDUĞU İÇİN KREDİ ÇEKEMİYORUM ACİL HASTALIK İÇİN 10,000 TL YE İHTİYACIM VAR AKTİF SİGORTALI HUKUK BÜROSUNDA ÇALIŞANIM AYLIK DÜZENLİ ÖDERİM. nslhn.odbs1 LÜTFEN ALLAH RIZASI İÇİN DÖNÜŞ YAPIN BULAMIYORUM.

Cevap Yazın
Aliosman Ocak 12, 2019 - 12:46 pm

0546*** (Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.) acil

Cevap Yazın
Sefer Ocak 16, 2019 - 12:27 pm

Selam acil nakite ihtiyacim var 15000 kadar yardimci olabilirmisiniz telefon numarasi burda paylasilamiyor mailden ulasabilirseniz sevinirim oflu_sefer_1985.

Cevap Yazın
Sibel Balal Ocak 17, 2019 - 6:03 pm

Acil 9000 bine ihtiyacım var. Zordayım ailecek

Cevap Yazın
Çağlarakkılıç Ocak 18, 2019 - 7:05 am

Bana ulaşırmısın. Gmail hesabım. Acil lazım

Cevap Yazın
Semra Ocak 18, 2019 - 12:07 pm

Çok acil ihtiyacım var bankalardan kredi alamıyorum bana yardımcı olursanız sevinirim 0552 *** (Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

Cevap Yazın
tayfun Ocak 19, 2019 - 5:17 pm

tel no ?

Cevap Yazın
Ahmet Ocak 27, 2019 - 11:29 am

5000bin lazım acil

Cevap Yazın
Selim Şubat 1, 2019 - 2:02 am

Ankarada memurum. 10.000 tl lazim.

Cevap Yazın
Şahin Mayıs 28, 2019 - 12:35 pm

Ankara acil 15 BİN lazım

Cevap Yazın
Alper