Giriş Yapın/Ücretsiz Kayıt Olun

Öncü Dürüm Bayilik

Öncü Dürüm Bayilik

Öncü Dürüm bayilik veren firmalardan birisi olarak bizlerin karşısına çıkıyor. Bu içerikte nasıl bayilik alınacağından bahsediyor olacağız.

Öncü Dürüm veya bir diğer ismiyle Öncü Döner, dürüm döner işinde kendini geliştiren bir marka. Bu alanda elinden gelen çabayı göstererek müşterilerine bol soslu dürüm satan firma, etkili bir şekilde büyümesini sürdürüyor. Bu doğrultuda bayilik başvurusu yapmak isteyenler yer alabilmekte.

Öncü Dürüm Nedir?

Öncü, İskenderun usulü soslu tavuk dürüm üreten bir yer. Bol sosu ve malzemeleri ile müşterilerinin ilgisini çeken marka, aynı zamanda olumlu değerlendirmelere sahip. Dönerin yanına ikram ettiği acı yeşil biberleri ile tanınan bu noktada franchise başvurusu yapılabiliyor.

Öncü Dürüm Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Öncü Dürüm için bayi kurmak isteyenlerin yapması gerektiği şey franchise sayfasına girmek. Web sitesinde bulunan bu sayfa ile beraber form doldurulabilir veya başvuru uygulanabilir. Başvuru sayfasına bu bağlantı üzerinden ulaşılabilir.

Öncü Dürüm Bayi Başvurusu Nereye Yapılır?

Bayilik başvurusu için web sitesinden yararlanma gerekiyor. Öncü Dürüm bayilik başvurularını bu şekilde alıyor. Bunun için yapılması gereken işlem az önce de söylemiş olduğumuz gibi sayfaya girip formu doldurmak.

Öncü Dürüm Bayilik Başvuru Formu

Bayilik formunda pek çok bilgi isteniyor. İlk bölümde kişisel bilgiler yer alıyor. Kişisel bilgiler arasında ad, soyad, e-posta adresi, telefon ve şehir ön plana çıkıyor. Bir diğer kısımda ise işletmenin bulunduğu yer ile ilgili bilgiler isteniyor. Bu bilgiler arasında işletmenin bulunacağı şehir, satılık mı kiralık mı olduğu, kiralık ise kira miktarı ve kullanılacak alanın boyutu isteniyor.

Öncü Dürüm Bayilik

Öncü Dürüm bayilik başvurusu yaparken formun bir diğer bölümünde karşımıza yatırım bilgileri çıkmakta. Firma, ne kadarlık bir yatırım yapılacağını soruyor. Ayrıca aylık gelir beklentisi de alınıyor. Son olarak mesaj kısmı bulunmakta. Burada ek bilgi vermek isteyen müşteriler, açıklama yapabiliyor.

Öncü Dürüm Bayi Kaç Para?

Bayilik ücretleri ile ilgili net bir bilgi vermek doğru olmaz. Bayilik fiyatları, çeşitli kriterlere bağlı bir durum. Bununla ilgili şunu belirtebiliriz ki markanın bayisi olmak için öncelikli olarak alınacak olan binanın boyutu önem kazanıyor. Yani burada ne kadar masrafa girileceği önem arz etmekte. Zaten en büyük masraf bina gideri olacak. Eğer kiralık ise bu durumda masraflar daha az yer alıyor. Aşağı yukarı en az 1 milyon TL civarında bayilik masrafı çıkar.

Öncü Dürüm Sahibi Kim?

Öncü’nün sahibi Hasan Şahin olarak yer alıyor. 2010 yılında kurulan marka, bu yıldan beri illere yayılarak birçok yeni şube açmış oldu. İskenderun usulü dürüm döneri halka tanıtmak için yola koyulan marka, ilk olarak Amasya’da yolculuğuna başladı. Bu serüven ile birlikte şirket Çankırı, Giresun, Kütahya, Manisa veya Bilecik gibi pek çok şehre de ulaştı.

Öncü Dürüm Bayilik Şartları

Birçok şehirde 100’ün üzerinde mağazaya sahip olan Öncü’de çalışmak için bu işi sevmek gerekiyor. Bu öncelikli şart olarak bizlerin karşısına çıkıyor. Bunun yanı sıra aşağıdaki kriterlerden söz edebiliriz:

  • Yeterli miktarda sermayeye sahip olmak
  • Yeterli tecrübenin bulunması
  • Firmanın bazı kurallarına uymak

Öncü Dürüm Bayilik Fiyatları

Öncü Dürüm bayilik almak isteyen insanlar şube açmadan önce ücretler hakkında da bilgi sahibi olmaya çalışabilir. Az önce bahsettiğimiz açıklamalar burada da geçerli. Bayilik için en önemli koşullardan birisi mağazanın masrafının karşılanması. Eğer satılık ise bu masraf daha yüksek olur. Bunun yanı sıra firma, işletmenin tadilatı için de para talep eder. Toplamda en az 1 milyon TL’lik masraf çıkar.

Önerilen Yazılar

1 Yorum

Ercan Aralık 31, 2023 - 12:17 am

Bayilik almak istiyorum fakat yatırım miktarının ne kadar olduğuna dair net bir bilgiye ulaşamadım. Bayilik almak isteyen kişiler için bu konuda daha fazla detay verilmesi gerektiğini düşünüyorum.

Cevap Yazın

Yorum Yap

birfinansci_web_logo

Piyasalardaki son durum, finans ve ekonomiye dair tüm merak edilenler BirFinansci.com’da! Güncel kalmak ve bilgilenmek için doğru adrestesin.

Editörün Seçtikleri

Son Yazılar

©2023 Bir Finansçı, Tüm hakları saklıdır. birfinansci.com

-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00