Giriş Yapın/Ücretsiz Kayıt Olun

Bankaya Gitmeden Kredi Çekebilirim

Bankaya Gitmeden Kredi

Bankaya gitmeden kredi; Günümüz teknolojisi çok hızlı ilerlemekte ve işlerimizi artık evden çıkmadan gerçekleştiriyoruz. Eski günlerde değerli eşyalar yastık altlarında ve özel keselerde saklanırdı. Banka şirketleri ile bu zahmetler son buldu ve son bulmaya devam ediyor. Banka şirketleri sürekli gelişen teknoloji ile bizlere çok sayıda imkanlar sunmaktadır.

Bankaya Gitmeden Kredi

Banka şirketlerinde de hız kesilmeden gelişime ve hizmetlere yoğun önem veriliyor. Evden çıkmadan istediğimiz kişiye para gönderebiliyoruz, vergi ödeyebiliyoruz, kira, fatura ve bunun gibi hizmetler bize sunulmaktadır. Bu işlemleri bankaya gitmeden evde yapabilmek için banka şirketlerinin İnternet bankacılığı uygulamasını indirip kolaylıkla bir çok işlemi yapabilirsiniz.

Kredi çekmek de artık bankaya gitmeden yapılabiliyor. Banka şirketlerinin müşteri hizmetlerinden detaylı bilgiler dahilinde miktarı veya aşamaları öğrenmek mümkündür. Banka şirketleri sizin gelirinize ve ödeyebileceğiniz vade tutarlarına göre planlama yapıp uygun koşullarda yüksek hizmet vermektedir. 

Bankaya Gitmeden Krediye Başvurulan Bankalar

Vadeli ve vadesiz, faizli veya faizsiz kredi veren bankalar var. Bankaya gitmeden kredi çekme imkanı veren bankalardan 40.000 TL’ ye kadar kredi imkanı sunan ”AKBANK” , ihtiyaç kredisi olarak 10.000 TL veren ”CEBTETEB”, yine 40.000 TL’ ye kadar kredi imkanı sunan bir banka daha olan ”İSBANK” ve GARANTİ, ZİRAAT, YAPIKREDİ, HALKBANK, banka şirketleri bu imkanları sunmaktadır. Yapmanız gereken size veya gelirinize uygun en iyi planı yapan banka şirketini seçip istediğiniz miktarda kredi çekmek. Banka şirketlerinin bu gibi hizmetleri gün geçtikçe artarak daha da gelişmeye boy gösterecektir.

Kredinizi mobil bankacılığından çektikten sonra ödeme planınıza göre uygun miktarı ödemeniz gerekir. Geciktiği durumlarda bazı bankalar faiz oranlarında artış yapabiliyor. Kendi durumunuzu iyi değerlendirip bankanızın oluşturduğu plana uymanız önerilir. Banka şirketleri vade konusunda ay, gün, yıl olarak size bir ödeme planı oluşturur.

Her bankanın kendine ait bir mobil bankacılığı mevcuttur. Banka hesabı olanlar mobil bankacılığına sahip değil ise müşteri hizmetleri çağrı numarasından şifrelerini talep ederler. Mesaj olarak kod ile şifre oluşturabileceğiniz hizmetlere de sahip olan bankalar var. Artık bankaya gitmeden kredi çekebilirsiniz veya size uygun ödeme planına sahip olabilirsiniz.

Önerilen Yazılar

Yorum Yap

birfinansci_web_logo

Piyasalardaki son durum, finans ve ekonomiye dair tüm merak edilenler BirFinansci.com’da! Güncel kalmak ve bilgilenmek için doğru adrestesin.

Editörün Seçtikleri

Son Yazılar

©2023 Bir Finansçı, Tüm hakları saklıdır. birfinansci.com

-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00