İkili Opsiyon Nedir?

Bir takım riskler taşıması ve dolandırıcılığın önünü açmış olması sebebiyle ikili opsiyon henüz ülkemizde yasal olarak kabul edilmemiştir. Bu sebeple birçok kişi riski göze alıp yurt dışı ile bağlantıya geçip oralardaki firmalarla bu işlemi yapmaktadır. Bu sebeple de kimisi gerçek anlamda para kazanırken, kimisi dolandırıcıların tuzağına düşmektedir. Ülkemizde bu sistem, borsada kumar oynamak olarak kabul ediliyor. Sebebi ise seçmiş olduğunuz şirketin belirlediğiniz süresi dolduğunda tahminde bulunarak alım ya da satım yapma işi olmasından kaynaklanmaktadır. Yüklü miktarda kaybetme riski ile birlikte iletişime geçilen ve kendini uzman diye tanıtan şahıslar tarafından dolandırılma riski de bulunmaktadır.

İKİLİ OPSİYON NASIL OYNANIR?

Bu sistemde öncelikle size aracılık edecek ve doğru olduğuna emin olduğunuz bir firma ile anlaşmanız şarttır. Daha sonra ise belirlediğiniz piyasaya en fazla 5000 dolar para yatırmalı ve kendinize bir dolum süresi belirlemelisiniz. Dolum süresi dolduğu zaman ise yukarı ve aşağı hareketleri tahmin ederek işlem yapmalısınız. Tıpkı kumar gibi doğru tahminde bulunduğunuz taktirde ciddi miktarda para kazanma şansına sahipken, doğru tahmin etmediğiniz taktirde ciddi kayıplar yaşanmaktadır. Daha önce de belirtildiği gibi sağlam bir firma ile anlaşıldığı taktirde kaybettiğiniz paranın bir kısmını firma, hesabınıza geri yüklemektedir. Buna da geri ödeme sistemi adı verilmiştir.

NASIL PARA KAZANILIR?

İşlem tamamen basit ve piyasayı doğru tahmin etmekle ilgilidir. Çünkü piyasa doğru takip edildiği taktirde hangi piyasaya ne kadar ücret ödeneceğini de tahmin edebilirsiniz. Yüklemiş olduğunuz para zamanla doğru tahminlerle katlanmakta ve değer kazanmaktadır. Dilerseniz bir demo hesap kurarak öğrenebilir daha sonra işlem yapabilirsiniz. Ayrıca kendinize belirlemiş olduğunuz dolum süresi en az 5 dakika en fazla ise 1 ay olarak bilinmektedir. Ayrıca seçeceğiniz piyasa dayanak varlığının iyi belirlemelisiniz.

Rastgele seçim yapmak yerine bir uzmanın fikirlerinden yardım almak en doğrusudur. Geleceği hakkında hemen hemen tahmin yürütebileceğiniz, geleceği hakkında fikir sahibi olduğunuz bir firma seçmelisiniz. Daha sonra ise iyi bir borsa takibi bu işin en önemli dayanak noktasıdır. Grafiklerin çıkış ve inişleri iyice incelenmeli ve fikir alışverişi yapılmalıdır. Bu işlemde dikkatli olmak ve iyi takipte bulunmak çok ciddi kazançlar sağlayacaktır.

Yorumlar (12 yorum)
Delhi
Delhi Cevapla
- 21:19

Finansla ilgili harika tesbitleriniz var..kesinlikle bundan böyle sizin görüşünüz dışında yatırım yapmam

Gökhan
Gökhan Cevapla
- 21:09

Çok merak ettiğim bir konuydu. Umarım kısa süre sonra Türkiye’de yasal olur da oynanırım

    reis
    reis Cevapla
    - 20:26

    emeil adresinize ulasilmiyor

Halil
Halil Cevapla
- 17:53

40bintl ihtiyacım var.

Emrah
Emrah Cevapla
- 12:31

Bana acil 10000 tl lazim dugunm icin yardimci olursanız

muhammed
muhammed Cevapla
- 12:19

Bir kredi için başvur. İşletme Kredisi, Kişisel Kredi, Otomatik Kredi, Tarımsal Kredi veya Proje finansmanı ihtiyacınız var mı? Senin için iyi haberlerimiz var. Bize e-posta ile ulaşın.

mehmet
mehmet Cevapla
- 15:58

tır şöförüyüm 5000 ıhtiyacım var nasıl yardımcı olrsunuz

Şeyma
Şeyma Cevapla
- 12:59

Benim eşim öğretmen bizimde 25000 e ihtiyacımız var aylık gelirimiz 6000 yardımcı olursanız sevinirim

Cemile
Cemile Cevapla
- 16:03

Merhaba. 20 tl ye ihtiyacımız var. Eşimle beraber çalışıyoruz. Gelirimiz 5.500 tl. Yardımcı olurmusunuz?

Uzman
Uzman Cevapla
- 01:08

Merhaba ihtiyacınız için mail gönderiniz.

mehmet
mehmet Cevapla
- 20:57

Krediye ihtiyacim var buyuk sikintilarim var 10 bin 15 bin civarlarinda yardimci olabilecek varsa ulasin lutfen.

Murat
Murat Cevapla
- 18:05

Mrb 40bin TL nakite ihtiyacım var borclarimi ödeyip kuaföre ortak girmeyi düşünüyorum 25bin TL borcum var yardimci olabilirsiniz çok minnet kalırım payiniz neyse seve seve veririm yeterki bu sıkıntıları atlatmayım 0538 ***(Kişisel verilerin korunması için telefon numarası belirtilmesi yasaktır.)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara